Tělo

1. června 2016 v 16:57 | Purdy Girl |  Básničky
Něco co sem sepsala ve škole..:)

Nesnáším svoje tělo, jak tlustý je. Možná by to víc cičit chtělo, pak všechno možný je. Nesnáším se za to, že jsem tu pizzu snědla. Stálo mi to za to? Cítím se jak nějaká jídlová běhna. Tak strašně moc chci zhubnout, a mít plochý břicho. Hodiny v pokoji cvičením tuhnout, a´t už jsou všichni konečně ticho! Já vím že taky hřeším, ale proč to pořád nejde? Když já se tak strašně moc snažím, ať do mě hubená kráska vejde. Už mám na to jenom měsíc, to snad ani nedám. Kdybych ty špeky mohla svlíct, já jen porozumění hledám. Modlím se k tomu, ať to výjde. Čekám jenom na bod zlomu, ať to ke mně konečně příjde. Denně ujít 10 000 kroků, je něco jako povinnost. Přes švihadlo 100 kroků, se tváří jako nevinost. K tomu každý druhý den, ještě hodinu cvičit. Kdy se mi splní sen? Půjdu si za tím i kdyby mě to mělo zničit. Asi zvýším dávku kroků, ať se to konečně stane. Koleny se dotýkat svých odporných boků, ať na moje budoucí hubené tělo vítr vane. Nechci nic jinýho, než vidět lepší výsledek. Ale já jsem něco strašně línýho, a mý tělo je toho důsledek. Tak prosím, ať už to výjde. Klidně těžký bedny odnosím, když to co chci konečně příjde. Odteď se budu ještě víc snažit, a budu na sebe přísná. A přísahám, že nikdo mi to nebude mařit, a potom budu šťastná....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nananynka nananynka | 3. července 2016 v 21:41 | Reagovat

Netýrej svoje tělo. Když budeš stresovat, moc si nepomůžeš, opravdu ne. Ze stresu akorát můžeš přibírat.
A nic (ani zaujaté pohledy kolemjdoucích, ani osobní pocit vítězství, ani nic jiného) ti nestojí za zničený život v případě, že bys to přehnala..

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 11. srpna 2016 v 11:10 | Reagovat

Já vím a děkuji ti za tvůj náztor:) Jen se chci ve svém těle cítit pohodlně :) Takže se snažím ale každěmu se někdy něco nepovede a uklouzne-což mě se stává docela často :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama