Únor 2016

Stres je dobrá motivace

2. února 2016 v 18:25 | Purdy Girl |  Ostatní
Ahojky lidíčky! :3 Takže, chtěla bych se s vámi podělit o svůj názor.
Dneska jsem dostala vysvědčení-protože jsem byla nemocná, nemohla jsem si ho vzít už ve čtvrtek. No a jak jsem ho uviděla, řekla sem si že to chce zlepšit. Sice jsem dodržela domluvené známky s rodiči-za odměnu dodržení známek je povolení k piercingu jazyka :3-ale přeci jen, mohl yb to být lepší.
A tak jsem si řekla, MUSÍŠ SAKRA ZAMAKAT! Já jsem hroznej trémista-když se něco suprově naučím, někdy se mi stane, že dostanu test a nevím úplně nic. A to mě stresuje. Taky mě stresuje, že nevím jestli se to stihnu naučit, jestli se to naučím a jestli na to vůbec MÁM!
Studuju na zdravotnické škole lyceum a po něm se musí na vejšku. Říkala jsem se, že po maturitě zkusím rozvíjet svůj koníček-hudbu.
Na zdravotnickou školu jsem šla proto, že jsem se chtěla stát dětslým psychologem a pomáhat dětem, které mají deprese, schizofreni atd. Ale ta škola je náročná.
Ale když se mi nějaka písemka povede, tak se stres a pochybnosti změní v krásný pocit úspěchu. A o tom to je. Přeci jen, kdyby stres nebyl, nikdo by nepohnul ani prstem-teda aspoň takhle to mám já :)
No nic, je možný že s mým názorem nebudete souhlasit, tak mi můžete ten svůj napsat do komentáře :)
Takže mějte se krásně a přeji vám krásný zbytek týdně! :)