Leden 2016

Zase škola! :D

5. ledna 2016 v 18:37 | Purdy Girl |  Ostatní
Ahojte! :3
Asi každý z nás má občas pocit, že škola mění všechno jenom k horšímu! :D A tose stalo dneska mně :)
Měla jsem na sedmou, a tak jsem vstávala 4:45. Jako vždycky po ránu jsem si šla uvařit do kuchyně čaj. Ještě jako rozespalý tvor, co nepřipomíná kultivovaného člověka, jsem zapla varnou konvici a čekala, až se voda uvaří. Následně jsem jí zalila čaj pomyslela by, že by byla docela prdel kdyby se to na mně vylilo. A protože karma je svině-a nebo tak je to možná jen ve mně a ta svině jsem pouze a jedině já- jsem hnedka tu horkou vodu z hrnku vylila na nohu.
Můžete mi věřit, že to opravdu není nic příjemnýho. Sundala jsem si ponožku a letěla to chladit. Do školy jsem nešla, protože jsem nebyla schopna ani chodit. A tak jsem se vydala na chirurgii. Tam mi řekli, že na to že to je opařený horkou vodou to není tak hrozný-to bude tou ponožkou :D- a tak mi to ošetřili a obvázali. Popálenina I.-II.stupně je na světě :D
mám popálený palec a jeden prst a asi 5-ti centimetrovou část nártu. Co mě však mrzí nejvíce je, že minimálně do pátku nemůžu cviččit ani sportovat. A to mě docela ničí, protože jsem v poslední době měla ve zvyku každý den minimálně hodinu cvičit workouty a pak tančit. No nic, budu to muset vydržet.
Tak doufám, že Vás nepotkal stejně nepříjemný-nebo horší-osud jak mě, a start do Nového roku se vám povedl.
Přeji Vám krásný a úspěšný zbytek týdne. Mám vás moc ráda moji zlatí :3