Prosinec 2015

Madness

21. prosince 2015 v 19:27 | Purdy Girl |  Ostatní
Ten pocit, když dojdete na kontrolu k psychiatričce a před ní jste byli u psychologa, kam chodíte každejch 14 dní, zatím co k tý krávě jednou za 3 měsíce. Chcete aby vám změnila ranní léky, že vám nevyhovují, že po nich usínáte v hodinách a ta piča vám je vysadí. Asi po 1 roce a něco denního užívání vám je vysadí. Jen tak. Na tři měsíce. A jelikož ty ranní fungují jako antidepresiva-ty večerní nepůsobí ani ze čtvrtiny jak ranní- tak se vám zhorší váš celkový stav. Prima. Za normálního užívání jsem měla stav zhroucení tsk 1x za 10 dní. Teď, dámy a pánové, je to 3x za posledcních 10 dní. To je trochu rozdíl co?
Nemám chuť jíst, klepou se mi ruce, kromě nálady mi hrozně lítá i teplota. Jednou mám skoro horečku, zachvíli mám zimnici jak prase.
Co jiného dodat? Je to těžký. Je smutný jak lidská duše může být tolik závislá na veškerých medikamentech-od ibalginů až po ty antidepresiva a ostatní léky.Tired of everything

5. prosince 2015 v 15:38 | Purdy Girl
Hi guys! :3 omlouvám se za momentální neaktivitu ale není čas a ani nálada:)
Noc co noc mě pronásledují docela dost špatný sny a každou noc je to horší a horší takže se bojím jen zavřít oči.Taky vidím něco o čem vím, že to prostě neexistuje-aneb když s vámi hraje váš unavený mozek nepěknou hru. :)
Takže se ještě jednou omlouvám, ale hned jak budu trošku v lepším "stavu", začnu zase přidávat pravidelně:)
Tak zatím andílci moji a přeji krásné Vánoce! :3