Zázrak věčnosti 9.kapitola

27. října 2015 v 20:43 | Purdy Girl |  FF
Tak tohle je poslední kapitola, co jsem měla napsanou předem. Další už budou psaný z místa :D Tak příjemný počteníčko přeju :3


Keithlin
"Tada"., zvolala jsem a odhrnula červený závěs. Měla jsem na sobě černý korzet s mašličkami, černými saténovými podvazkovými pásy a černými silonkami. "Slší ti to.", řekla mi Juliet." A teď jsi zkus tohle.", rvala mi Sammi do rukou modročernou krajkovou podprsenku a stejné kraťáskové kalhotky. "Já si zkusím tyhe. Ty by se mohli Jinxxovi líbit.", zasmála se Sammi a zmizela v kabince. Nakonec jsme vykoupili snad celý obchod. A tak jsme každá měli překvapení pro naše miláčky.


Venku už padla tma. Byla jsem v koupelně. Měla jsem na sobě ten černý korzet s podvazky. Rozčesala jsem si vlasy a podívala se na sebe do zrcadla. Ashley čekal v posteli. Otočila jsem se, otevřela dveře a vstoupila do pokoje. Opřela jsem se o dveře a nechala se od Ashleyho přejíždět pohledem. Svojí přirozenou rychlostí vstal z postele a přemístil se ke mně. Svoje ruky položil na moje boky. "Jsi nádherná. Jako vždy.", usmál se a dravě mě políbil. Přemístili jsme se do postele.
Ashleymu se to prádlo opravdu moc líbilo. Byl den školy. S holkama jsme vyrazili. Sammi měla svoje černočervený vlasy natočený do loken. Měla na sobě bílou trochu průhlednou košili zastrčenou do hnědých riflí. K tomu měla bílé boty na podpatku. Julietini vlasy spadali v lesklých bloňdato-hnědých loknách pod její lopatky. Na sobě měla červený svetr-z jednoho ramena ji zklouzl dolů-,měla na sobě světlé modré rifle a černý boty na podpatku.

Já měla svoje vlasy normálně rovný. Na sobě jsem měla černý svetr, bílé rifle a černý tenisky na podpatku. Jakmile jsme vkročili do budovi, všechy oči se upřeli na nás. Prošli jsme chodbou zaujaty svým vlastním hovorem. "Tak co holky? Ukázali jste jim to?", zeptala jsem se a musela se zasmát při té vzpomínce. Ashleymu se to totiž víc jak líbilo. "Jinxx už to viděl", usmála se Sammi."Andy už taky." Všechny tři jsme se zasmáli. Cítila jsem se konečně jaksi normálně.
Došli jsme do třídy. Byla jsem na střední. Poslední -maturitní-ročnk.
Šli jsme na oběd. "Hej, kdo to je?", přiskočil k nám černovlasý kluk. Jeho oči byly tmavě hnědé-až černí-a olemované hustými černými řasami. "To je Keithlin. Bydlí s náma.", vysvětlila mu Juliet. "Ahoj. Já jsem Ed.", usmála se na mě. Rozpačitě jsem mu úsměv oplatila. "Ahoj já jsem Lesllie,", přihnala se blonďatá dívka s vělkým výstřihem. Vedle ní se objevila zrzavá dívka, která se později představila jako Ebby. A pak tam přišel blnďák s modrýma očima. Zack-bratr Leslie.
Na oběd jsme s nimi seděli. Rozpačitě jsem hleděla na Sammi a hledala u ni odpověď na moji nevyřčenou otázku. Naklonila se ke mě a zašeptala. "Zapoj se do debaty. Nevšimnou si že nejíme. Neboj." Přikývla jsem. "Vy na tuto školu chodíte už od prváku?", zeptala jsem se.Otázka byla mířená na všechny, ale odpovědi se ujal Ed."Jo chodíme. Poznali jsme se až tady ale jsme nerozlučná parta." "Juliet se Sammi mi o vás nic neříkaliy."
"Taky se s náma do dneška nebavili.", zašeptala Leslie ale nevěděla, že jsme ji s holkama slyšeli. "Už víte jaký bude téma maturiťáku?", prořízla ticho Sammi. Mile se usmívala na Eby. Vsadila bych se, že Sammi s nimi komunikovala o něco víc jak Juliet."Ne, o ničem novém nevím.", zakroutila hlavou Lesllie a ukousla si další sousto svého toastu. "S radou jsme se dohodli na téma "věčná láska".", řekla Sammi a významě věnovala nám s Juliet svůj pohled. "Láska až za hrob.", řekla Eby. Kluci mezitím začali debatovat o tom, koho pozvvou..
Zack pozve Eby a Ed přemýšlel o Ericee, která s náma chodila do třídy. ""Rada? Jaká rada?". "Znáš Sammi Keith. Miluje aranžování, dekorace a modu. A tak si nebmohla nechat ujít konkurz o hlavního čelna rady. Vyhrála. A tak navrhuje a organizuje všechny školní akce.", vysvětlila mi Juliet.
Šli jsme k autu, když si mě Ed odchytil. "Keith?" "Ano Ede?" "S kým půjdeš na maturák."? "No já pokud půjdu tak asi s přítelem." Vykulil oči. "Ty máš přítele? "No mám no."Už to tak bude,"zasmála jsem se.
Tak, a je to tady. Budu ráda za názor:3 Jinak přeji vám krásný prázdniny Užívejte si volna, relaxujte a šetřete se. Papa :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη | Web | 28. října 2015 v 8:18 | Reagovat

Já nejsem ten typ dívky, které by záleželo na oblečení AŽ tolik. Nebo prostě nesnáším nakupování a tak...Takže je to pro mě takové zvláštní, ale není to špatné :D

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 31. října 2015 v 15:42 | Reagovat

:Ddd snad se ti to bude casem libit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama