Zázrak věčnosti 8.kapitola

21. října 2015 v 12:31 | Purdy Girl |  FF
Tak jo, jsem tu s novou kapitolkou! Je trochu kratší než obvykle, tak doufám že se nebudete zlobit!:P Příjemné počtení přeji :))

Ashley
"Je dobrá.", podotkl jen tak mimochodem Jinxx. "To teda." Jinxx uměl taky dobře bojovat, ale yvynikal spíš v taktice. "Zajímalo by mě, kdy se Rosa vrátí." "Co?", nechápal jsem. Jinxx se smutně pousmál. "Znám ji. Ona nepřišla jen tak náhodou. Něco plánuje ale já nevím co. ALE VÍM, ŽE NEODEŠLA. jAKMILE JEDNOU PŘÍJDE, JE TĚŽKÉ SE JI ZBAVIT. mYSLÍM DOOPRAVDY ZBAVIT.
Zvrčel jsem. "Nenechám ji aby tě podruhé zničila." Jeho ruka mi přistála na rameni."Já vím Ashi. Ale vypadá to že si to budu muset vyřešit sám." Tentokrát jsem se k němu otočil čelem a věnoval mu celou svoji pozornost. "Nechceš za ní snad jít, že ne?", zeptal jsem se. "Ještě nevím, jakým způsobem ji zkontaktuji, ale chc to s ní všechno vyřešit a definitivně ji vymazat z mého života." Povzdechl jsem si. "A nechceš s tím pomoc" Jinxx zavrtěl hlavou. "Ne. tohle jsimusím vyřídit sám." Nelíbilo se mi to. Měl jsem o Jinxxe strach. I když nemůžu ho podceňovat. On je opravdu dost chytrý. Zajímalo by mě, jestli Sammi o jeho plánu ví. No, nejspíš to věděla dřív než se on sám rozhodl...

Sammi
Keithlin už asi po druhý spadla na zem. Nesoustředila se. Její hlava byla plná myšlenek na sex s Ashleym. Zakoulela jsem očima. Ona je ještě prostě ještě moc mladá. Až bude žít nějaký to století, naučí se myslet i na něco jiného. Znovu skončila na zemi. "Keithlin soustře%d se.", pokáral ji Andy.
Najednou se vedle mě objevila Juliet. Stáli jsme za domem, asi 5 metrů od Andyho a Keithlin. "To je Ashley tak dobrej v posteli?", zasmála se. "Jak vidíš tak asi ano. Keithlin toho má plnou hlavu." Juliet se zasmála. "Když jsme u toho, vy s Jinxxem jste taky zrovn a nebyli potichu.", neodpustila si Juliet.
Dloubla jsem ji loktem pod žebra. "Hele nech toho." Andy se podíval na Juliet a zakřenil se. Celou dobu nás poslouchal. Ani mě to nepřekvapovalo. Slyšela jsem Jinxxe a Ashleyho, jak spolu v ařemluví o ROse. Cítila jsem jak mi oči zčernaly. Rosa. Ona...ta pírka blížila Jinxxovi tk nehorázným způsobem. Nesnášela jsem ji z celého svého srdce. Jinxx za ní chtěl jít Chtěl ji zkontaktovat. Viděla jsem to. Nešlo mi o to, že bych se bála že ho získá zpět, to ne. Jen se bojím, žemu ublíž. Povzdechla jsem si. "Copak?", zašeptala ke mně Juliet.
"Rosa." Tohle jediné jméno o 4 slovech stačilo k tomu, aby to všechno JUliet pochopila.

Keithlin
Skončili jsme s tréninkem když začalo rozednívat. Šla jsem do sprchy a umyla ze sebe všechnu tu špínu a bahno z vlasů. To oblečení jsem rovnou vyhodila...Bylo prothraný, špinnavý a prostě celý zničený.
Vylezla jsme ze sprchy, osušila se a oblékla se do černého trička s výstřihem a bílé protrhané rifle. Jizvu na krku po kousnutí jsem zamaskovala make-upem a přehodila pak přes ni sovje rovné usušené vlasy. Oči jsem protáhla černou linkou a řasy jsem přejela maskarou. Byla jsem kočka. "Sammi, můžu si prosímtě půjčit auto?" Její pravé dokonale uravené obočí vystřelilo vzhůru. "Dobře." Pohotově jsem chytila klíčky od auta, vzala si kabelku s doklady, penězi a mobilem, a zamířila jsem do garáže. Už jsem startovala, když se otevřeli dveře a na místo spolujezdce se posadil Ashley. "Kam jedeš?", chtěl vědět.
"Do školy. Jdu se zapsat.ů "NNa jakou?" "Na tu, kam chodí Sammi a Juliet." "Pojedu s tebou." "To nemusíš zlato.", snažila jsem se ho přemluvit. !Ale já chci.", stál si na svým. "Tak dobře.", usmáála jsem se. Ashley se naklonil a políbil mě. Vyjela jsem z garáže a zamířila jsem k mojí budoucí škole. Asi za 30 minut jsme tam dorazili. Vystoupily jsme z auta a ruku v ruce jsme zamířili ke kanclu.

Se zápisem nebyl nejmenší problém. Zítra nastupuju do školy, do třídy budu chodit s Juliet a Sammi. Hnedka jak jsem jimi to řekla, Sammi zavelela, že musíme jít nakupovat učebnice a tak. A samozřejmě i oblečení. Sammi vzala kreditku, rozloučili jsme se s klukama, nasedli jsme do auta a odjely. Asi za hodinu jsme dorazili k velkýmu nákupnímu centru. Hned jak jsme vysttoupili, všichni muži v dosahu 20 metrů se otočili k nám třem. Nojo, byli jsme rkasavice, to musím uznat. Namířili jsme si to do obchoďáku a vešli do prvního obchodu.
Za necelou hodinu jsme byli ověšeni nákupními taškami. Procházeli jsmee se obchoďákem. "Hele Keithlin! Nechceš udělat Ashleymu překvapení?", zeptala se JUliet. Sammi se toho okamžitš chytla, a už mě strkala do obchodu se spodínm prádlem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη | Web | 21. října 2015 v 17:35 | Reagovat

Ten pravopis...mě ničí :D Ale bezva!! Pokračuj!!

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 21. října 2015 v 17:42 | Reagovat

myslíš překlepy? Je to možný protože ja to přepisuju ze sešitu na notasu a přes celou obrazovku mám ten sešit takže nic nevidím :DDDD A děkuji :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama