Zázrak věčnosti 7.kapitola

18. října 2015 v 18:50 | Purdy Girl |  FF
Ahojte! Tak tady je další díl!:3 A Aydee děkuji moc za podporu:3
"Proč ti říkal brouku? Kdo to byl?", chtěla jsem vědět. "Jinxxova dávná přítelkyně...chodili spolu, měli se dokonce vzít ale pak Jinxxovi ublížila. Měla dalších 5 mužů. Jinxx se s ní kokamžitě rozešel a vyhodil ji z domu. Navíc to nebyla vegetariánka jako my. S Rosou se nemáme zrovna moc v lásce. Nenávidím ji za to, jak Jinxxovi ublížila. "Ale je to minulost. Teď mám Sammi a jedině ona je můj život." "Ty jsi můj život Jinxxi.", usmla se na něj Sammi a políbila svého manžela. Usmála jsem se. Všichni si prošli těžkými časy, a přesto se dokázali podržet. A milovat. Šla jsem k sobě do pokoje. Zastavila jsem se iu okna a dívala se z něj na les. Byl tk krásný. Tak velký. Něčí ruce se mi obmotaly kolem pasu. Ashley. Položil si hlavu na moje rameno. "Není ti nic andílku?", zašeptal. "Ne,..jen ppřemýšlím. Opravdu mě vymažete z rodiny?" Ashley si mě otočil k sobě. "Ne, to určitě ne. Jsi moje láska Keithlin. Miluju tě. A pokud tu budeš chtít zůstat, budeš tu moc být se mnou navěky."
Zahřálo mě to u srdce. "Já tě taky miluju Ashley. Ani nevíš jak moc. A děkuji." "Stoup,a jsem si nan špičky a políbila ho. Zase jsem se cítila trochu jako člověk. Jsem do něj zamilovaná. Bláznivě zamilovaná. Jeho ruce mi sevřely ruce. "Miluju tě. Miluju tě.Miluju tě.", šeptal mi mezi polibky...

Jinxx
Stál jsem za domem a dííval se do lesa, kterého by lidské oči označly za tmavý. Ale já ne. Viděl jsem, cítil jsem a slyšel jsem všechno, co se v lese dělo. Mezitím se jedna část mého mozku starala o Rosu. Sice jsem na ni nikdy nezapomněl, a na bolest mi způsobila taky ne, ale postupem času jsem se naučil n ně ni nemyslet. A ona? Ona se tu jen tak objeví, zničí nám dveře a vyleká Keithlin. Cítil jsem k k ní takovou zlost. Takovou nenávist. Jinxxi, jsi v pohodě?", uslyšel jsem Sammi, jak šeptá ještě v domě. Během vteřiny byla vedle mě. Otočil jsem se k n a chytil ji za boky. Políbil jsem ji. "Ano, jsem v pořádku. Jen...jen mě to rozčílilo." Palcem se mi snažila zahladit vrásku co se mi udělala mezi obočím. "Zapomeň na ni." Sammi se rozemsála. Chvíli jsem se soustředil a pakse taky zasmál. "Vypadá to, že AAshley s Keithlin mají o zábavu postaráno." Slyšeli jsme vjejich vzdechy a steny. Sammi mě vzala za ruku a dotáhla mě do naší společné ložnice.

AAshley
Pozval jsem Keithlin na večeři. Byla to krásná restaurace na konci ulice. Chodili tam lidé, avšak zaměstnanci a většina návštěvníků patřilo mezi upíry. Kate na sobě měla černé tričko-záda měla z krajky a k tomu černé upnuté džíny a červené lodičky. Já na sobě měl černou košili, černé kalhoty a svoje kovbojské boty.
Odsunul jsem Kate židi, aby se mohla posadit. Objednal jsem nám láhev toho nelepšího červenéo vína a pak jsme si dali salát s malými kousíčky syrového krvavého zvířecího masa. Keithli byla nádherná. Její-teďka červené-oči se na mě dívali. Jako bymnou mohla prohlížet až do mého nitra. Já ji pohled opětoval. Celý večer jsme se bavili o všem možném. Čas utíkal rychle, a tak jsme byli za chvíli jedinými hosty restaurace.
Zaplatil jsem za nás a vzal Keithlin na procházku. Procházeli jsme se čtvrtí. I když bylo pozdě, ulice žila. Bylo tu rušno. Spousta lidí jen tak seděla na schodech od domů a nezávazně konvezrovali Taky tam bylo pár feťáků. S keithlin jsme měli propletené prsty. "Cítíš to Ashi?", zastavila se z ničeho nic Keithlin. Zpozrněl jsem a ochutnal vzduch. Krev. Někde poměrně blízko byla krev. A nejspíš i zdroj té krve. "Možná se někomu něco stalo. Měli by jsme se tam podívat Ashley." Přikývl sem. Zabočili jsme do nejblizší uličky a vyšplhali jsme se na střechu domu. Potom jsme to vzali svojí přirozenou rychlostí po střechách a během miuty jsme byli na místě.Přímo před námi leželo zkrvavenétělo dívk, nad kterým se skláněl jakýsi kluk. S Keithlin jsme se na sebe podívali a přikývli. Seskočili jsme na zem. Keithlin šla k dívce a začala ji utěšovat. Pak začala volat záchranku. "Co jsi ji udělal?", zavrčel jsem na něj. Tomu klukovi mohlo bejt něco přes 20. Byl značně vykolejený u naší přítomnosti. Apoň v tomhle byl rozumný. "Odpověz mi!" "Nic. Jen jsem chtěl aby m dala prachy. A ona nechtěla tak-" "Tak jsi ji musel ublížit.", dokončil jsem za něj větu. V tomhle nemusím být Sammi, abych věděl proč to udělal. "Seš jen hajzl. Opovaž se ještě někomu ublížit, nebo si tě najdu.", zavrčel jsem na něj znovu, když jsem mu rukou drtil krk. Pak jsem ho pustil.Z dálky se ozývala přibližující siréna sanitky. "Musíme jít Keithlin." Přikývla. Pohladila dívku po vlasech. Pak jsme se dostali na střechu a namířili si to k autu.
"Doufám, že to přežije.", řekla tiše Keithlin v autě. Chytil jsem ji za ruku a jemně ji zmáčknul "Určitě ano. Doktoři ji dají do pořádku.",uijstil jsem ji. "Byla jsi dokonalá lásko." "Co?", podivila se.
"Pořád jsi novorozená, pamatuješ? Tvůj hlad je pořád příliš velký, ale přesto jsi to zvládla a zachránila té dívce život." "Ale ty taky.", připoměla mi. Usmál jsem se. Tahle upírka budemíít totiž vždycky poslední slovo.
Když jsme dorazili domů, řekl jsem co se nám přihodilo. Všichni byli na Keithlin pyšní-včetně mě. Druhý den začala Keithlin trénovat s Andym...

Andy
"Nejdřív tě naučím základy boje, pak se vrhneme na rozvíjeí tvého daru. Připravená?",zeptal jsem se a usmál se. Na proti mě stála v předklonu Keithln. Vlasy měla spletené do dlouhého copu. Na sobě měla modré triko a rifle. Já měl na sobě tmavě modrý triko s MISFITS a černý protrhaný džíny. Věděl jsem, že nás Ashley z pokoje pozoruje, Nejspíš má strach, že ublížím jeho přítelkyni. "Tak jo."
Rozběhl jsem se proti ni. Ona mě bez sebemenšího problému přeskočil. Tak hsem se otočil, rozběhl se proti ní znovu a tentokrát se mi podařilo podrazit nohu. Keithlin byla mým výpadem překvapená a svalila se na zem. Během mrknutí oka ale byla zpátky na nohou. A teď to byl a ona, kdo zaútočil. Uhýbal jsem jejím výpadům. Byla sice teprve začátečník, ale bít se uměla. Skončila mi za zády a využila mého chvilkového zmatení a zkroutila mi ruku. Pak-když mě měla spacifikovaného-mrskla se mnou o zem. "1-1 Andy.",zasmála se, když jsme se oba postavili na nohy. Najednou byla zase na proti mně. Podlezla mě a složila mě na zem. Byla docela dobrá. A takhle jsme pokračovali až do té doby, než padla tma. "Máš ještě na to, aby jsi zkusila svůj dar?", zeptal jsem ji. "Vypadám snad, že na to nemám?" LTo určitě ne.", usmál jsem se. A tak jsme začali..

Ashley
Sledoval jsem je z okna. Keithlin bojobala tak ladně a přirozeně. Musel jsem se zasmát, když Andyyho s kusem země zvedla do vzduchu. On byl chvíli zmatený, pak po ní vrhl elektrickou ouli. Ona se jí jen tak tak vyhla. Zamračil jsem se. Tohle se mi nelíbilo. Mohl jí ublížit. Nejradši bych tam vlítl a seřval Andyho. Ale nemohl jsem. Protože on ji musí naučit bojovat. Jestli má v tomto světě přežít, musí se naučit bránit. A Andy je v boji dobrý. Uslyšl jsem Jinxxovi kroky a během zlomku vteřiny jsem ho uviděl vedle sebe.

Tak, tady je další kapitola. Doufám, že se to aspoň trošičku líbilo.:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη Λγᴅᴇᴇ Γυ¢κιη υηι¢σяη | Web | 19. října 2015 v 19:07 | Reagovat

Prostě fantasy :D Zajímavé to je...tak uvidíme, jak se to vyvrbí...A nemáš zač ;)

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 21. října 2015 v 9:07 | Reagovat

Děkuji:33 je to fantasmagory:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama