Zázrak věčnosti 5.kapitola

5. října 2015 v 19:59 | Purdy Girl |  FF
Takže tady je další díl :3 :)
Ha! Tím to bude! Ona fakt měnila místo. Ashley ty debile, žejsi ji nedržel v chatě. Ta potvora! Musím ji chytit-kdo ví co dělá. Na tváři se mi objevil úsměv úsměv připomyšlení, že bude se mnou zabarykádovaná v chatě. Bude mým vězněm- a je mi jedno jestli se jí to bude líbit nebo ne.

Keithlin
Zrovna jsem trs držela ve vzduchu Ř. minutu, když jsem uslyšela nedaleké kroky-někdo ke mně utíkal a hodně rychle-takže člověk to rozhodně nebude. Ashley! A dodprdele! Vysrala jsem se na trs, zvedla jsem na nohy a rozhlížela jsem se kolem sebe. Rychle jsem vyšplhala na strom a z výšky pozorovala dění pod sebou. Ashley se zastavil na místě, na kterým jsem před chvíli ješě seděla. Bože, v tom slunečním světlem je tak krásný! Tělem mi projela touha. Jak dobrý je asi v posteli? Kolik žen už mu podlehlo? Jak moc dokáže být něžný?
Keithlin! Na co to kurva myslíš?! Sedíš na větvi a sleduješ upíra, co tě hledá dole na zemi. Zrovna jsem si říkala, jaký j e Ashley pako, když se podíval mým směrem a uviděl mě. Usmál se a začal líst. Ke mně. A je to v prdeli. Když po mě chňapnul rukou, skočila jsem na zem. Pokrčila jsem se v kolenech, když byl pár metrů přede mnou. Automaticky jsem na něj avrčela. Ashleyho vystřelilo nahoru. "Dem domů Sněhurko." "Ty možná ale já ne", řekla jsem klidě. "Já se tě neptal. Já ti tokonstatoval." Zamračila jsem se. Chová se ke mně jakobych byla jeho majetek. A to já rozhodně nejsem. Ashley si to ke mně vykročil. Zamířila jsem se na půdu, na které byl a dunutila ji, aby se s ním vznesla.
A najednou se Ashley vznášel na kusu zemi. Vykulil na mě oči. "To děláš ty?" "Ne, ono se to dělá samo.", protočila jsem oči. Ashley seskočil dolů a svojí přirozenou rychlostí se přesunul ke mně. "Takže máš dar. Jak dlouho už to víš?" Pokrčila jsem rameny. "Já nevím. Ale nějakou chvíli už to bude." Ashley přikývl. "Tak pojˇˇD." "Ty jsi mě asi neslyšel, co?" Ashley mě chytil za ruku a vyslal mi do kůže oheň. Vypískla jsem. Po chvíli mě pustil. "To tě tam mám dotáhnout, nebo půjdeš sama?", zeptal se mě po chvíli. "Půjdu sama.ů", přecedila jsem skrz zaťaté zuby. Ta bolest byla hrozná. Konečně mě pustil a bolest polevila. Kdyybch mohla, celábych se klepala. Ale moje tělo bylo perfektní, a takovouhle chybu -člověčí chybu- nedovolovalo a ani neznalo. Chvílemi jsem sipřipadala jako robot.S Ashleym jsme zamířil zpátky do chaty. Zajímlo by mě, jak dlouho ut budeme muset být.
Ashley
Pří běhu do chaty jsem přemýšlel nad tím, jak asi na svůj dar přišla. Byl to dobrý dar Ne, bylo to něco víc. Bylo to něco extra. Ona byla něco extra. Už od prvního okamžiku, kdy jsem ji viděl jsem jí byl okouzlen. Vzpoměl jsem si na tu chvíli, kdy jsem ji řekl, že ji nemiluji. Hořká chyba. Určitě mě te´d za to nesnáší...ztratil jsem u ní svojí poslední šanci.
Kaithlin
Ashley jel nakupovat a nechaal mě samotnou. FFajn. Připadalo mi, že se choval nějakjinak. Mileji. Nebo já nevím. Ale proč by s ke mně choval líp, když ke mně nic necítí? Moment. Co když ke mně něco cítí a lhal mi? Ale proč by to kurva dělal? O co mu jde??! Byla jsem z toho všeho zmatená. Nevědlěla jsem, co mám dělat. Přemýšlela jsem, že bych něco uvařila ale hnedka jsem to zavrhla. Bylo to zbytečné. Já ani Ash lidské jídlo nepotřebujoeme.
Když jsem byla ještě člověk, vařívavala jsem ráda Nejenomže mě to bavilo ale dokonale to zaplácávalo čas. A teď nic. Zoufale jssem si povzdychla. Co mám jako dělat? Strašně se nudím. A to hodně. Aghr. Občas jse nesmrtelnost na houby, a to jsem nesmrtelná pár týdnů. Přemýšlela jsem, v kolik se asi Ashley vrátí. A co vůbec šel nakupovt? No, to je jedno. Šla jsem do obýváku, sedla si na gauč a zapla si televizi Nedávali tam nic zajímavýho, a tak jsem si pustila horror. Najednou tam skočila erotická scéka. Zkousla jsem si ret. Bože, tak moc bych se sním chtěla vyspat! Omg Ashley, pojď sem! Musela jsemse zasmát když na to Ashley vešel do místnosti. "Co je tady ke smíchu?", zeptal se. Bože, byl tak nádherný. A pak se ve mně něco zlomilo. Svojí přirozenou rychlostí jsem se k němu rozběhla a přitisla svoje rty na ty jeho......oh my fucking...

Ashley
Co to dělá?! Celý jsem se napsjal, když se její rty otřely o ty moe. Panebože, taková slast! Rychle jsem ruce přemístil an její boky a ucítil jsem, jak si oddychla. Měla snad strach že ji STRČÍM? žE I NEDÁM? tO NE" cHTĚL JSEM JI. tAK MOC BYCH JI CTĚL. a TAKY ŽE JI BUDU MÍT. "aGHR, DOO PEKEL S TEBOU kEITHLIN.", ZAVRČEL JSEM MEZI POLIBKY A VZAL JI DO NÁRUČÍ A ODNESL DO LOŽNICE. Pohlcen chtíčem jsem ji hodil na postel. Její černé dlouhé rovné vlasy se ji rozprostřely kolem hlavy jako svatozář. Byla nádh
erná.
Svlélk jsem si tričko a zalehl ji svým tělem. pojil jsem naše rt dohromady. Ucítil jsem na zádech její dlaně. Zajel jsem jí rukou pod tričko a hladil ji. Po chvílí její tričko leželo na zemi. Začal jsem oždibávat její kůži na krku. Jazykem jsem přejel lem její černé krajkové podprsenky. Zajel jsem jí rukama pod záda a podprsenku ji sundla. Ruce mi zapletla do vlasů. Jazykem jsem obroužil její bradavku. Sten ji vyšel ze trů. Vrátil jsem se zpátky nahor. Kaithlin mě přetočila pod sebe. Usmála se a přivlastnila si moje rty. Nebránil jsem se jí. Zatímco mě líbala, rukama se přesunula k mému poklopci. Rozepla mi kalhoty a rychlostí blesku mi je sundala. Keithlin na mně seděla obkročmo. Otřela se o mě. Bože. Zatímco jsme se vášnivě líbali, ruce jsem měl na jejích bocích. Palce jsem zahál za její kalhotky. Stáhl jsem je z ní. Sundal jsem si boxerky a přetočil ji pod sobe. Zatímco jsem ji pusou lasklal bradavku, vstoupil jsem do ní dvouma prstama. Keithlin se slastí prohla v zádech. "Ashley prosím. Udělej to.", zachraptěla. Poselch jsem ji. Vytáhl jsem prsty a jemně ji roztáhl nohy. A pak jsem do ní konečně vstoupil. Chvíli jsem počkal, aby i zvykla a pak jsem začal přirážet. Pokojem se nesly naše vzdechy Rtyklouzala po těch mých. Po chvíli jsem se udělal-stejně jako ona.
Vystoupil jsem z ní a svalil se vedle ní na postel. Zakryl jsem nás peřinou. Kaithlin mě políbia a přitulila se ke mně. OBjal jsem ji kolem pasu. Třeba jsem u ní tu šanci neztrail..
Keithlin
Panebože! Bylo to něco úžasnýho! Akorát jsem teď byla trochu zmatená. Cítí ke mně něco? Nebo se se mnou prostě vyspal, protože chtěl? Já nevím... Bojím se ho zeptat.
Ashley
Cítil jsem, jak byla napjatá. Něčeho se bála a já nevěděl čho. "Keithlin?" "No?" "Děje se něco?" Rychlostí blesku se zvedla z postele a začala se oblíkat. Do minut ybyla celá oblečená a upravená. "Já jen.." Nervozne si zkousla ret a prohrábla si vlasy. Povytáhl jsem obočí. "Co?", vybídl jsem ji po chvíli. "jÁ JEN NEVÍM, JESTLI BYLO SPRÁVNÉ TO, CO JSME UDĚLALI.", ŘEKLA a odešla z ložnice. Vstal jsem a taky se oblékl. Našel jsem ji v obýváku. Seděla na gauči. Klekl jsem si před ni a chytili ji za ruce. "Keithlin. Lituješ toho?" "Já, já nevím Ashley." V tu chvíli začal Keithlin zvnoit mobil. Pustil jsem jí ruky a ona si vytáhla u kapsy mobil. "Ano Sammi?", zvedla to. Překvpaeně jsem zvedl obočí. Sammi? Co ta chce?

Tak tohle je konec 5. kapitoly. Doufám že se líbila. Budu ráda za názor v komentáři.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama