Zázrak věčnosti 4.kapitola

4. října 2015 v 20:54 | Purdy Girl |  FF
Takže moji milý, tady je po strašně dlouhé době další díl. Budu ráda aspoň za malinkatý komentář! :3 A přeji hodně štěstí a úspěchu do nového týdne (y) :3 :) :D

Keithlin
Vítr ke mně zavál jeho pach. Okamžitě jsem tím směrem otočila hlavu. Už ani sama být nemůžu. Fakt parádní. Měla jsem sto chutí mu rozbít držku. No, a co mi brání? Nic. Nikdo. Zvedla jsem se na nohy a přirozenou rychlostí k němu přiběhla. Až těsně u něho jsem se zastavila. Natáhla jsem do nosu tu vůni smrků a jasmínu. Ashley voněl nádherně. Na jehi pach žádná voňavka nemá.
Rozmáchla jsrm se a dala mu facku. Jakožto 'novorozena" (nebo jak tomu říkaj) mám větší sílu a jsem rychlejší. Ashley neměl šanci. Moje rána byla přesně mířená. Kdyby naše kůže nebyla tvrdá jako kámen, Ash by měl na tváři obtisklou moji dlaň. Škoda no. "Proč za mnou dolejzáš? Nechci tě vidět! Nenávidím tě!, syčela jsem na něj. Založil si ruce na prsa. "Sammi mi říkala něco jinýho.",řekl s drzým úsměvem na tváři. "Cože? Jak?" A v tu chvíli mi to došlo. V hlavě jsem uviděla její jemný obličej. Sammi. Vždyť ona čte myšlebky. Aghr. Takže soukromý už mít nebudu. Zajímalo by mě, co všechno Ashleymu řekla. A hlavně, co všechno v mojí hlavě viděla. To byla teď otázla číslo jedna. Na svoji hlavu,grniální,rychlou a bysttou mysl si teprve zvykám
Hlavou mi proběhne tolik myšlenek...je možné, že bych myslela na Ashlexho v Sammiině blízkosti? A jak velkej má "dosah"? Dokáže mi číst myšlenky i takhle na dálku? Ashley se ke mně přibliżoval. Zvedl ruku a chtěl mě s ní pohladit po tváři. Já mu ji však ještě ve vzduchu chytila. 'Ani se o to nrpokoušej Ashley. Nejsme ve Stmívání. Každej máme svůj život,panatuješ?",použila jsem jeho vlastní slova proti němu. Chvíli jsme sr ještě dívali do očí tomu druhému, pak jsem se rozeběhl domů.b
Takže, nesmím na něj doma myslet-jinak budu pro Sammi jako otevřená kniha. Kruci, chci se umět nějak bránit. Chi mít takx nějaký dar.
Možná je mým darem spolehlivě se nasrat kdykoliv a kdekoliv.

Sammi
S Jinxxem jsmd prošli nákupák a vracely se domů. "Oba se chcou ale nepřipustí si to.", mluvila jsrm dpíš sama pro sebe než pro Jinxxe. "Co?",nechápal. "Ashley a Keithlin přeci.", řekla jsem jakoby snad měl vědět. "Myslíš si že mu Keithlin odpustí?",zeptal se mě Jinxx. "Určitě. Ne hned ale časem určitě."

Keithlin
Seděla jsem u sebe v pokoji na posteli a čuměka do blba. Přemýšlela jsem o Ashovi. Na ti, jak jsem mu vlepila facku. Na to, jak jsmd se poprvé viděli-na té párty. To jsem jršte byla člivěk. Na první pohled bylo vidět že je upír. Byl to potenciální vrah mé maminky. A tak jsem se rohhodla pomstít (i když jsem nevěděla jestli to tenhle upír udělal nebo ne) a začala si plánovat den,kdy ho vymažu z povrchu zemského, jako předfím několik upírů. Jo, měla jsem slušně našlápnuto na přemožitelku upírů nebo lovkyni upírů. A pak jsem se stala jednou z nich. Něco jalo nepovedený vtip. Hodně nrpovedený vtip. Pivzdechla jsrm si. Život je svině.
Vyrazila jsem ven. Zaběhla jsem na hačátek lesa a vyšplhala se do jeho koruby. Sedla jsem si na větev a sledovala západ slunce.
Cítila jsem se strašně osamoceně. Jednu nohu jsem měla nataženou na věfvi, druhou jsem měla pokrčenou. Chtělo se mi plakat, ale nemohla jsem. Ta bolest uvnitř mě byla fak hrozně moc velká. Cítila jsem jak se mě zmocňuje. Jak mě pohltila. Zamračeně jsem se podívala na strom přede mnou a strom v tu chvíli odlítl pěkných pár metrů dál. Co? To jsem udělala já? Že bych fakt měla nějakej dar?
No super. Zkusila jsem to s břízou a vyšli to. Ale bylo to náročnější než předtím. No nejspíš za to předtím mohl ten smutek a ta bolest. Nebo aspoň tak jsem si to vysvětlila. Znovujdrm si povzdechla. V tom se pod stromem objevil Andy. Naše oči se střetli.

Byly tmavé. Andy naznačil ať z toho stronu slezu ale já jsem zakroutila hlavou. Andx protočil oči a vykezl za mnoh. "Tak co Keith?" "Co co?",nechápala jsem kam svojí otázkou míří. "To jsi byla ty s tím atrkmem co?" Vykulila jsem oči. "No,nejspíš ano." "Super. Máš dar- a dost zajímavej.", poplácal mě Andy po rameni. "A Ash?" "Co s ním?" "Už jste si to vyříkali?" "Tady není co si vyříkat." "Co tě trápí?",zeptal se mě Andy. Ani nevím hak se to stalo ale já mu všechno řekla. O mamince a tatínkovi. "Upadaka jsem často do deprrsí a řezala se." Podívala jsrm sr na svoje ruce. "Ale teď jsou všechny ty jizvy pryč.". Jo,nesnášela jsem je ale byli mojí součástí. Bez nich se cítím neúplná. Andymu se objevila na čele vráska z toho, jak usilovně přemýšlel. Bylo mi opravdu divně. On jakoby to vycítil, mě povzbudivě poplácal po rameni. "Chápu,že pro tebe to teď musíbýt hrozné. Žít jKi někdo, kdo ti vzal rodiče a koho si nesnášela." Přikývla jsem. "Nechceš jít se mnou na lov?",zeptal se mě Andy. Podívala jsem se na něj. "A nebude to Juliet vadit?" "Určitě ne.",usmál se na mě Andy. Přikývla jsem si pro sebe. Andy seskočil ze sttomu a já ho následovala...

Druhý den
Bylo něco kolem osmé hodiny večerní. Seděla jsem na gauči vedle Sammi. Jinxx seděl v křesle, Andy s Juliet seděli na nazemi.Všichni jsme sledovali večerní zprávy. "Devatenáctiletá Keithlin RommNsová se pohřešuje již třetím dnem. Nezanechala po sobě mnoho stop a tak je pátrání složité. Všichni z jejího ji postrádají a doufají, že se co nejdřív a v pořádku vrátí domů.", říkal hlasatel zatímco po obrazovce jela moje fotka-ještě z doby kdy mi srdce tlouklo. "Ashlwy",zavrčel Jinxx. "Ashley za náma za chvilku přišel. "Co je?" Jinxx ukázal na televizi. "Keithlin je pohřešovaná. Měl si zahladit stopy tupče."
Podívala jsem se na Ashleyho pohledem typu:Cha já ti to říkala! Ashley se zamračil. "Za pár týdnů se už o ní nebude mluvit. Jsme v pohodě Jinxxi. Nic nám nehrozí." "Musíme odsud hned vypadnout. Zítra sem příjde místní policie.", řekla Sammi ponořená v budoucnosti. Nejenomže umí číst myšlenky ona ještě vidí do budoucnosti! Jinxx ji pohladil po zádech a tím ji tak vrátil do reality. Podívala jsem se na Sammi nechápavým pohledem. "Cože? Ale já nikam nehodlám jít." "Ale budeš muset.", řekla tvrdě Sammi. Zamračila jsem se. "Vem ji za naše hranice.", poradil Ashleymu Andy. Halo, zajímá tady někoo můj názor? Já nikam nechci! "Nemáš na výběr Keithlin. Prostě musíš.", odpověděla mi Sammi na moje rozhořčenné myšlenky. Za pár minut už jsme byli s Ashleym na cestě. Na zádech jsme měli menší batohy s těmi nejdůležitějšími věcmi. Vůbec jsem netušila, kam máme namířeno. Celou noc jsme běželi. Když se rozednívalo, byly jsme dávno za hranicemi našeho státu. K poledni jsme dorazili. Bla to nějaká chata v lese-naše útočiště /nejspíš).
Ashley odemčel dveře a já vešla dovnitř. Ash za námi zamčel. Posadila jsem se na gauč v obýváku u krbu. "Jak dlouho tady musíme bejt?", Ash pokrčil rameny, "Netuším, Sammi dá větdět." Přikývla jsem. No dobře. Ale co tady celý dny budeme dělat?! V tom mě něco napadlo. Co kdybych zahrála svoji smrt? Blbost. Na pitvě by to nešlo...moje kůže je tvrdá jako kámen, skalpel by jí neprošel a jim by došlo, že je něco špatně. Přemýšlela jsem ale nic mě nenapadlo. Celou dobu jsem chodila po obýváku. Pomáhalo mi to se soustředit. Za všechno mohl Ashley. Kdyby mi neproměnil, nemusela bych to řešit! A kdyby mě proměnil někdo jiný-a víc zodpovědný- nemusela bych se o to starat už vůbec, protože ten dotyčný by to udělal za mě. Ale ne, on mě musel proměnit Ashley a já se teďka musím lámat hlavu nad tím, jak pro lidi zmizet zpovrchu zemskho. Byla jsem naštvaná.Rozhodla jsem se, že si výjdu ven a prozkoumám okolí. Už jsem měla ruku na klice, když v tom mě Ashley zastavil. "Kam si mylíš, že jako jdeš?" "Um. A co je ti vůbec do toho?" , syčela jsem na něj. "Je mi do toho hodně. Musím se o tebe starat.""Starat?! To jsem nějaký malý mimino?!" "Můžeš si za to sám.", zavřela jsem na něj, vyrazila dveře a utíkala víc do lesa. Ashley bue mmuset zpravit zámek. Po pár minutách jsem se zastavila, a nasála do nosu vzduch. Všude kolem mě voněla mokrá hlína a smůla ze stromů. Ochutnávala jsem znovu a unovu vzduch. Cítila jsem, jak se ve mně začíná probouzet predátor. Vzpoměla jsem si na svůj dar. Zaměřila jsem se na půdu a vytrhla ji ze země. Kus půdy se vznesl pře de mě. Pak ale spadl. Budu muset víc cvičit. A tak jsem to udělala znovu, a znovu, a znovu, a znovu, aznovu...

Ashley
Zašel jsem do sklepa pro zámek a dal jsem dveře do pantů a vyměnil jsem zámek. Během minuty jsem to měl udělaaný. Nejspíš bych měl jít hledat Keithlin. Přece jen venku to není pro ni momentálně bezpečné. Ne, že by ji snad někdo mohl ublížit-to spíš ona někomu- ale co kdyby nhodou se tu objevila policie, která ji hledá? Aghr Ahley, začínáš být paranoidní. Zamkl jsem chatu a šel po její pachový stopě.. Šla hlouběji a hlouběji do lesa- no skvělí, budu mít tenisky od blata. Víc mi ke spokojeenosti nechybělo, opravdu. Jako střela jsem utíkal lesem a začínal být nervózní. Běžel jsem pár minut a pořád jsem ji nenašel! Její stopy byly staré a najednou tam byli čerstvé. Jakoby měnila místo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vozbujdenie vozbujdenie | E-mail | Web | 20. května 2018 v 0:14 | Reagovat

Teoreticky, po dobu 1 měsíce denní aplikaci gelu lze dosáhnout zvýšit velikost penisu až na 5 cm! Pokud budete číst o Maxi Size recenze on-line, pak je to to, co píší: „Můj manžel začal používat tento krém před asi 2 týdny. Oba jsme si všimli, že jeho penis se stala větší a silnější. Před zahájením užívání, jsme měřili délku svého penisu – to bylo 11,5 cm v erekci. Po 14 dnech jsme opakované měření a zjistil, že má nyní délku 13,1 cm. http://vozbujdenie.com/krem-maxisize-v-ceske-republice-nejcastejsi-recenze-a-vysledky-jak-pouzivat-a-jak-objednat.html  Lukáš Dobrovolný. Nejnovější otázky v poradně. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je možné, že obojek je na internetu za 549 Kč a v prodejně DR. Max za 739 Kč, myslíte, že bych ho na prodejně mohla vrátit a objednat si jej z internetu ? Je to přeci jen rozdíl 200 Kč. Děkuji. Mgr. Barbora Jedličková. Dobrý den, pro dospělou dceru - 25 let bych potřebovala doporučit nějaká homeopatika na opakovaný zánět nosohltanu. Lékař nenapsal antibiotika, že na nosohltan to nemá smysl, doporučil pouze léky na cumlání a kapky do nosu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama