Leden 2015

Zázrak věčnosti 1.kapitola

31. ledna 2015 v 15:39 | Purdy Girl |  FF
Takže...pořád jsem v nemocnici a v rámci zaplnění času jsem se rozhodla přepisovat..Takže je tu ta povídka o které jsem psala a konečně jsem k ní vymysela nadpis. So enjoy and comment please! :)

Ashley
Pohlcen vlastní žízní jsem proběhl a utíkal za svojí obětí. No, neměla sem utíkat.

Keithlin
Schovala jsem se do pařezu, rukou jsem si zakrývala pusu, abych nevykřikla. Srdce mi bušilo jsko splašené. Ten netvor se řítil za mnou a já nevěděla, zda se mi povedlo mu uniknout. V ruce jsem svírala stříbrný křížek.
Najednou se předemnou objevil. Ani ruka mi nepomohla a já zakřičela. Okamžitě mě chytil pod krkem. Z posledních sil jsem na něj ukázala křížek. Odskočil ode mě a z úst se mu vydral nelidský zvuk. Využila jsem jeho ochromení a dala se na útěk. Po vteřině byl ale předemnou a na obličeji mu hrál nádherný a přesto nebezpečný úsměv. "Sis myslela, že ti to pomůže?", zasmál se pohrdavě a vzal do ruky křížek. "Všichni lidi jste tak naivní.", smál se dál a já nebyla schopna se hnout. "Neschováváš po kapsách svěcenou vodu nebo česnek?", pokračoval dál Znovu mě chytil za krk a hlavo mi škubl do leva, takže mu do očí bila moje krční tepna. Slastně si přejel jazykem o zuby a pak se pohybem tak rychlým že ho moje lidské oči nestihly ani zaznamenat zakousldo krku.

Ashley
Klečel jsem na zemi v garáži a leštil si motorku. "Ty pako jedno!", ozvalo se a kolem mě proletěla koule blesku. V momentě jsem by na nohou. Rozkročil jsem nohy a zavrčel. Ruce jem měl zaťaté v pěsti. Naproti mě stál Andy. Černě vlasy měl větrem rozcuchané. Vypadal nasraně. A to dost. "Jak si to představuješ?!", zavrčel na mě a další koule proletěla kolem mě. Očekával jsem ji a tak jsem se ji bez problému vyhnul. "Co jako Andy? To bych se měl zeptat spíš tebe. To ti příjde normální mi sem vtrhnout a začít na mě útočit? Ruplo ti v palici tupče?!" "Jak jsi ji mohl přeměnit? Vždyť ji vůbec neznáme!", začal Andy. Najednou se u jeho boku objevila Juliet, taktéž nasraná. "Je pořád ve fázi proměny.", oznámila. Nervózně jsem si zkousl ret. A kurva. Moje malé tajemství objevilo světlo světa příliš brzo.
Juliet se podívala na Andyho. Ten jen pokrčil rameny. Juliet se objevila předemnou. "Seš takovej hajzl Ashley.", zasyčela mi do obličeje. Protočil jsem oči. Andy s Juliet konečně zmizeli. Poté, co jsem si dočistil motorku, zamířil jsem si to do svýho pokoje. Ona pořád ležela na postely. Jizvy se ji zatáhly. Měla dojizvené celé tělo. Nejspíš se sebepoškozovala. Taky čas od času vzala nějakej fet, to bylo poznat z krve. Byla nádherná, to musím uznat. Černé vlasy po pás, bílá kůže a červené rty. Jako sněhurka. Škoda, že ty modré oči ji nezůstanou. No co. Měla i nádhernou postavu. Lehl jsem si vedle ní a pozoroval jsem ji, jak se stává silnější. Bude nádherná upírka.
Keithlin
Otevřela jsem oči a čuměla na stropu, . Pohnula jsem se. Očima jsem prozkoumala jsem okolí. A vedle mě někdo ležel. Vyletěla jsem z postele a v tom okamžiku už jsem stála na nohou. Cože? To je nějak moc rychle ne? On se taky postavil. Očima mě držel na místě. "Co? Ty?!" Ty-ty jeden upíre, běž ode mě.", zakřičela jsem na a šla jsem pořád dozadu až jsem zády narazila o zeď. On jen vyvalil oči a potom se pobaveně usmál.

Původně mám kapitolku na 4 A4, ale málo času na přepis. Takže to ukončím tady a příště budu pokračovat pořád v první kapitole. Prosím o komenty a názory.
Love ya! :3

Ještě nemám nadpis ALE...

24. ledna 2015 v 18:06 | Purdy Girl |  Informace
Nazdárek my lovelies :3
Mám pro Vás takovou informačku.
Takže začneme.
Píšu novou povídku, ještě nemám nadpis ALE už mám nějakých 8 A4. Píšu to do sešitu.
O čem je děj?
Ashley upír který žije v "rodině" manželů Simmsových a Fergusnových.
Ash je nezodpovědný a proměí Keithlin která upíry z celého srdce nenávidí-vzali ji matku i otce, který následně spáchal sebevraždu.
Budu do sešitu psát dál, aleteď se ptám.
Stál by tady někdo o tu povídku?
Piště do komentů.
K tomu, kdybych to jsem dala, nevím kdy protože jak jsem v nemocnici tak tam se na internet dostávám jen omezeně a jen na mobilu, takže přepis je takřka nemožný. No, uvidíme jaký to bude mít ohlas. Takže, 3,2,1, teď! Piště jestli o to stojíte nebo ne.
Tak či tak, přeji Vám krásný zbytek víkendu :3
Btw( 24.ledna jsem oslavila 17-ctiny :3) zítra se slavý s rodinou! :3
Bye my lovelies! :3

Jsem nemocná....

12. ledna 2015 v 13:50 | Purdy Girl |  Informace
Ahojte zlatíčka moje..
no, pravidění čtenář vím, že jsem nemocná (viz článek stay strong).
Už před vánoci jsem byla v nemocnici a teď tu jsem týden. Nevím na jak dlouho to ještě bude, takže prosím, nezahazujte tento blog kvůli neaktivitě..
Jak se vrátím do běžnýho života, budu publikovat jako blázen! :D

So, stay strong my lovelies! :3