Prosinec 2014

Fairy doesn´t mean salvation 3.kapitola

28. prosince 2014 v 11:25 | Purdy Girl |  FF
Posouváme se dál...Olouvám se a to, že je toho tak málo ale v dané situaci mám krapet svzané ruce. ak prosím o komentáře abych věděla, zda to má vůbec cenu pokračovat...So enjoy


Elis
Šli jsme spát s Geem brzy. No, on vstával po pár hodináhc na hlídku-byl prostě přesvědčenej, že potřebuju dozor-ale já jsem si kársně spinkala.
Ráno byl fuč, ani papírek s pokynama mi tady nenechal. No co. Vydala jsem se do kuchyně na obhlídku. K mýmu velkýmu zklamání jsem tam nenašla to, co jsem hledala-zmrzlinu s čokoládou a gumovýma medvídkama. Já vím, že to je trochu moc na snídani, ale já na to mám fakt velkou chuť!
Ale jak už jsem zmínila, to tam v lednici fakt nebylo. A tak jsem si vytáhla toasty a burákový máslo a začala kuchtit snídani.
Odpoledne jsem seděla zase v úkrytu a pátrala. Pokud předpokládáme, že se pohybují cirka stejným směrem a stejnou rychlostí, mohli by být tenhle večer už v Seighremu-hlavní město pijavic. Tam se bude dít nejspíš nějaký obřad nebo co. Gerar krčil čelo až se mu mezi obočím dělali srandovní vrásky. Kopla jsem do sebe zbytek kafe. I tak se mi ale klížili víčka k sobě. Nesnášela jsem to. Tenhle hnusný pocit.
Ráno jsme se s Gerardem rozhodli, že to místo pro nás není už tak bezpečné. Sbalili jsme si těh pár věcí co jse měli a vydal se do vesničky, která ležela pod námi. Za necelé dvě hodiny jsme tam dorazili. Bylo něco před polednem, a tak trh byl přpelněný lidmi. A taky špínu. Zamířili jsme k pacholkovy, co prodával dva koně se vším všudy.
Za 369 stříbrných jsme si je koupili. Nasedla jsem na bělouše a pojmenovala ji Agari. Gerrard se nemotorně vyškrábal na hnědáka kterého pojmenoval Demon. No, to tak sedí. Protože Démonovi do očí se podívá jen šílenec. Je to jakby to zvíře bylo pposednuté nějakým zlým duchem či co.
No, nic. S batohy na zádech jsme vyjel zpátky nahoru do kopce. Jeli jsme přes les. Agari podemnou poslušne klusala, zatímco pod Gerardem Demon vyáděl caviky. Navrhla jsem tedy, že si koně prhodíme ale Gerard to odmítl. Prý si na sebe msejí jen zyknout. No, když si to myyslí..
Celý den jsme projížděli lesem a když slunce zapadalo, konečně jsme z něj vyjeli. Dole ppod námi byla malá vesnička a tak jsme se s Geem rozholi se tam utábořit. Cesta k ní nám trvala necelou hodinku.
Vesničané nás přivítali s vidlemi už u bran. Když jsme jim řekli, že oba dva jsme elfové a vysvětlili jim danou situaci a to, co se mže stát, s radostí nám uvolnili cestu. O koně se nám postarali a dali je do maštale kde ostali najíst i napít. My s Grardem jsme usedli u dřevěného stolu a načerpali sílu z jídla a pití. Pak jsem se unaveni odebrali do pokojů. Když jsem ulehala, zabolela mě kostrč. No, přiznejme si to přátelé-celý den v koňském sedle není úplně to nejpohodlnější. Ale nestěžuji si-pořád ej to lepší jak cestova pěšky.


Striptér 10.kapitola

23. prosince 2014 v 18:42 | Purdy Girl |  FF
Týkže, tady máme kulatiny. Enjoy :) (Prosím o komenty :))

Ashley
Andy mě po vystoupení zatáhl do tak známé červené uličky plné neřesti. Na konci chodby byli naše dveře. TIše jsme do nich vpluli a Andy za námi zamčel. A já oněměl v kráse. Celý pokoj byl osvícen jen svíčkami. Byl posypaný okvětními lístky růží.
"Bože, to je jak v ráji.", hlesl jsem udivěně. Andyho ruce se obtočili okolo mého pasu. "Do toho tě teprve přivedu zlato.", zašeptal mi do ucha a schválně se mi rtrm o něj otřel. Zachvěl jsem se.
Zavrátil jsem mírně hlavu a zavřel oči, abych tak zvýšil prožitek jeho rtů klouzajících po mém krku.
Pomalu mě došoupal k posteli a jemně mě na ni položil. Sundal mi triko a odhodil ho na zem. Oba jsme byli bez triček. Andy na mě pomaličku dolehl a jakmile se naše odhalená hruď o sebe otřela, zachvěl jsem se. Opět. Rukou jsem mu zajel do vlasů, usmál se na něj a přitáhl si h k sobě a spojl konečně naše rty dohromady. Jeho rty byli jemné, poddajné a prostě úžasné. Něco mi říkalo, že tato noc bude nezapomenutelná. Ucítil jsem Andyho jazyk ak narazil o ten můj. Tahal jsem ho za konečky vlasů.
Pomalu jsem mu rukama zabloudil k pásku a sudnal mu ho. Pa i rifle, takže byl přede mnou jen v boxerkách. On mě zbavil riflí které byli pro tuto chvíli nepotřebné. Andy mě zalehl svým dokonale svalnatým tělem a otřel svůj rozkrok o ten můj. Nohy jsme měli zapletené různě do sebe.
Andy opustil moje rty a začal si hrát s mojí bradavkou. Propínal jsem se slastí v zádech. Andy sjížděl níž a níž až se dostal ke kraji mých černých boxerek. Laškovně se na mě podíval a zuby mi je stáh dolů.
A pak to přšlo. Vzal můj penis do úst a já jsem myslel že zešílím. Svým hbitým jazýčkem si hrál. Sjel od kořenu až po žalud. Prsty jsem měl zapletené v jeho černé hřívě a měl jsem poit že mu snad vyškubnu tou slastí trs vlasů.
A pak se to konečně stalo. Dostavil se můj první orgasmus. Andyho spolkl a jazykem si přejel přes rty a já se tomu musel zasmát. Pak se vrátil ke mně nahoru a jemně mě přetočil na břicho. Odhrnul mi moje dlouhé černé vlasy z krku a začal mi ho líbat. Motýlými poliby se dostal až k mému v chodu. Ucítil jsem v sobě jeho jazyk. anebože. Samou slastí jsem rval prostěradlo v dlaních. Zatímco si mě Andy prsty připravoval, líbal mě všude kam se dostal. "Andy,", hlesl jsem jeho jméno v rozkoši. "V pohodě miláčku?", zeptal se mě starostivě Andy. "JIstě, je už to...už to prosím neprotahuj.", šeptal jsem a dech se mi zadrhával.
A pak do mě konečně Andy vstoupil. Za chvíl se naše pohyby synchronizovali a pokojem se neslo naše sténání. "Tvrději." poručil jsem si a Andy mi vyhověl. Jednou rukou si mě přidžoval za bok, tou druhou mi ještě dráždil moje přirození. Chtěl jsem ho cítit v sobě hloubš a tak jsem šel oproti němu. Když jsem tak učinil, oba dva jsme rozkoší vydechli. Andy se udělal do mě a já pak následně do jeho ruky. Přetočil jsem si ho pod seb a špičkou jazyka si hrál s jeho hloubou až jsem ho přivedl k vyvrcholení. Skoro celou noc jsme splývali v jedno tělo. A bylo to nádherné.
A Andy měl pravdu. Do ráje mě ten večer přivedl hned několikrát....

Jak víte, mám teďka těžší období...proto to tu vázne...5. ledna nastupuji znovu do nemocnice takže to s povídkami nebude o moc lepší, ale prosíím vás. Vytrvejte. Až se dám do kupy, budu tu aktivnější a aktivnější. Sibuji. Anyway, přeji vám co nejlépe prožité Vánoční svátky ať se vám zítra pod stromečkem objeví to, co jste chtěli a očekávali.
Love u guys! :3

chci zmizet...

14. prosince 2014 v 11:19 | Purdy Girl |  Informace
Chci se omluvit za dlouhodobou neaktivitu,...ráda bych řekla že to bude lepší al eto vám říct nemůžu....v pondělí jsem nastoupila do nemocnice, propouští mě 19. prosince jenže pak se sem nejspíš 5. ledna budu vracet. Takže se tímto předem omlouávám.
Mrzí mě to, ptorože mě psaní baví a to vy víte...
No nic, tak se mějte miláčci. Přeji příjemné prožití svátků a hlavně pohodu do života :)
Vaše Purdy Girl