Listopad 2014

Tell me

27. listopadu 2014 v 18:32 | Purdy Girl |  Ostatní
Cítím se tak špatně že to ani nejde popsat.
Je to prostě strašný..je to jako být nad vodou-těsně ale už vám teče do pusy, uší-a vy se prostě nemůžete potopit a to trápení ukončit. Nebo aspoň tak bych to popsala já.

Stripter 9.kapitola

25. listopadu 2014 v 20:33 | Purdy Girl |  FF
Ahojte zlatíška, je tu další díl. Doufám, že ti je Aydee líp! :) Enjoy it! :3

Ashley
sesunul jsem se na zem a začal plakat. Nechtěl jsem ale jakoby slzy měli svůj vlastní rozum...
Andy
nechápal jsem to. Nechápal jsem to! A já blbec jsem si myslel že ke mně něco cítí! Zamířil jsem do práce. Jak to tak vypadá, s Ashleym jsem se šeredně zmýlil...

Ashley
Bylo něco po osmé večer a já si to mířil do baru. Ano přesně tam. Ani nevím proč tam vlastně jdu. Byl jsem si velmi dobře vědom že tam bude Andy. A že ho uvidím. Když jsem dorazil do baru, šel jsem si sednout na "svoje" místo na baru. Objednal jsem si whiskey a něco k jídlu. Jen si to přiznejme-poslední dobou jsem toho moc nespapal. Když jsem dojedl objednal jsem si další whiskey. Najednou zhasla všechna světla. Nahmatal jsem skleničku a napil jsem se. V tom se světla rozsvítila a já se málem udusil. Byli tam tyče a schody nebo co to bylo ale to nebylo důležité. Uprostřed stál Andy v obleku-ano v obleku. ěl mikrofon v ruce a bylo na ně vidět že je pěkně nervózní. "Ashley?" bylo ticho. "Já vím že jsi tady tak poslouchej." Byl jsem jako na trní. Zaregistroval jsem že se pořadatelé po sobě dívají a chtěli zakročit ale nějakej týpek s růžovým hárem a obočím s nějakým další namakaným borcem je uklidňovali a zabraňovali jim tak přístup na podium za Andym. Konečně jsem whiskey polkl a nervozně poposedl na barové židli.
"Mrzí ě co se stalo. To všechno. Ani vlastně spolu nejsme a nikdy jsme nebyli, ale věřím že bude. Zamiloval jsem se do tebe. Poprvé, když jsem tě viděla a.", zarazil se na chvíli"když jsem tě poprvé ochutnal, bylo to něco neuvěřitelnýho. A já jsem jsi uvědomil že tě chci mít u sebe. Nemůžu tě ztratit, i když jsem tě vlasně nikdy neměl."
Ten chlap s růžovou palicí s tím druhým šli za Andym a v rukou nesli dvě velká červená srdce. Ty kokos, ten chlap s řůžovými vlasy má 15-ti centmetrový jehly!
Na srdcích byl nápis? "Odpustíš mi?" A na druhým "Zkusíš to se mnou?"
Zatímco jsem nevěřil svým vlastním očí mě zezadu popadli nějaké ruce a dostrkali mě na pódum. Andy mě chytil za pas. "Tak co?" "Andy já..." přiložil mi prst na rty. "Řekni ano nebo ne." "Ano.", zašeptal jsem a odměnou mi byl ten jeho nádherný úsměv. Andy jsi ě přitiskl na sebe ještě víc a políbil mě. Já jsem mu okamžitě ruce strčil do vlasů a jazykem jsem narazil na ten jeho.
V místnosti si všichni vstali a začali pískat. Pak mě Andy posadil na ty "schody" nebo co to bylo a zatančil mi veřejno-soukromý tanec.

Striptér 8.kapitola

23. listopadu 2014 v 16:26 | Purdy Girl |  FF
Ahoj úchyláčci moji :333 Let´s go! (I need some inspirations..so im sorry for this shit i wrote -,- :D)

Ashley
I když jse se snažil myslel jsem jen a jen na něj. Jak tohle dopadne..
Andy
Byl jsem rozhodnutý že to udělám. A nic mi v tom prostě nezabrání. Kdsysi ke mně chodil jeden klent-byl z FBI tuším. Před rokem ke mně přestal choodit-oženíl se s nějakým inženýrem či co. Ale to není podstatné v tuhle chvíli. Je dobré mít takovéhle konexe pokud potřebujete zjistit adresu když znáte jen jméno.
Vytočil jsem jeho číslo a vyčkával jsem. "Andy? Jsi to ty?" "Ahoj Jeffrey! Jak se máš Star?" "No co ti budu povídat hochu. Je to sním božský.", zavrněl jako kočička. Ano musím uznat že mrdal velmi dobře a upokojivě. "Hele Jeffrey, potřeboval bych něco jistit o jednom kocourkovi." "A co bys rád?" "Potřebuju zjistit bydliště. Vím že se jmenuje Ashley a je to právník." " A víc nic?" "Ne, bohužel." "Zlato to ti tak zamotal hlavu?", zasál se a bilo slyšet cvakání prstů o klávesnici. Mlčel jsem. "Takže, adresu ti pošlu smskou." "Okej, díky máš to u mě. Pá." "Pá zlato.", řekl a zavěsil. O pár chvil i zazvonil mobil a v oteřené smsce zářila jeho adresa. Na tváři se mi objevil úsměv. Tak, a teď už mi neutečeš beruško...

Ashley
Bylo něco kolem půl deváté večer když i nějakej debil zazvonil u dveří. Měl jsem na sobě upnuté černé tričko s krátkým rukávem a šedé volně tepláky. Zvedl jsem se z gauče a přešel ke dveřím. Když jsem je otevřel, jako by do mě uhodil blesk. Byl jsem totálně mimo. Nemohl jsem se ani pohnout. Stál tam Andy v celé své kráse. Můj hlas stvrdl. "Co tu děláš Andy? A jak jsi mě vůbec doprdele našel?!",rukou jsem drtil dveře. Obdařil mě tím jeho krásný úsměvem. "Musíš mít správný konexe. Ashley, zlato, chtěl bych ti vystvětlit to co jsi viděl a-" "Stop. Mlč.", přerušil jsem ho hrubě. V očích ě štípali ty otravné slzy. "Nemám zájem poslouchat nějaké tvoje lži. A navíc tě nechci ani vidět. Nezajímáš mě!", lhal jsem jako když tiskne. Když já jsem jinak nemohl! Copak mě tu nikdo nechápe?! Aghr, proč je život tak těžký?" Andy otevíral svá božská ústa ale já ho pět zastavli. "Běž. Odejdi." Zavíral jsem dveře když se najednou potkali s jeho silnou rukou. Otevřel je a šel dovnitř. Zavřel jse za sebou a bleskově se na mě nalepil. Drtivě mě políbil, rukama držel moji hlavu. Moje ruce si jej okažitě přitáhli za krk. Po chvíli se ode mě odtrhl a opřel si svoje čelo o to mé. "Ashley, broučku..já..bože, tak všechno mě to hrozně mrzí. Věř mi, nic tom nebylo..jen jsem dělal svoji práci." "Vyspal jsi se s ním?", můj hlas byl studený. Andy sklonil svoje modré oči k zemi. Nasraně jsem jej od sebe odstrčil. "Tak vidíš. Nepatříme k sobě. Potřebuješ někoho jiného, kdo se na tebe neupíná. Jsi jen mašina na sex. Bez něj prostě nepřežiješ. Ale já nepřežiju bez lásky. yslím, že jsme skončili Biersacku. ěj se. A teď padej.", řekl jsem u tvrdě a stejně tvrdě jsem ho vyhodil z domu. Pár minut na mě zvonil a bouchal do dveří, ale bylo mu to prd platné. Neotevřu mu. Už nikdy.

Stripter 7.kapitola

22. listopadu 2014 v 17:41 | Purdy Girl |  FF
Ahoj! Tak tu oxiduji zase! A to se striptérem :3 Tak co, těšili jste se? :3

Andy
Opíroval jsem se o stůl a rozdejchával tu hrůzu co se právě stala. No, nebyla to zas taková hrůza...Biersacku! Vždyť jsi právě ojel Joshe a řekl mu Ashley! To ti jako hrůza nepříjde?!, ozvalo se mé druhé já. No skvělí...už slyším hlasy...ještě se ze mě stane schirofrenik a hurá... Nevěděl jsem co dělat...

Ashley
Chtěl jsem se chovat jako chlap ale ono to prostě nešlo! Slzy se spustili a nešli už zastavit. Ale proč vlastně brečím? Vždť s ním nic nemám! (jen jsem se s ním párkrát nezávazně vyspal). Doma jsem si vzal whiskey a u elevize ji pil a plakal. Ano, pořád. Když yla celá laška vypita, vypnul se televizi a doplazil (ano doplazil a to proto, že jsem an schodech asi dvakrát hodil hubu) se do ložnice kde jsem se svalil do postele a hnedka jsem usnul.
Ráno jsem se probudil s otřesným bolehlavem. Proč jsem se vůbec včera tolik zřídil?! Aha, už vím. Andy. Najednou jsem zčal vidět rudě. Vylezl jsem z postele a šel si dát studenou sprchu. Pak jsem se převlíknul a sešel dolů. V hlavě mi hučelo. Vypil jsem šumák a sedl si na gauč a zpnul televizi. Potřebuji se rozptýlit.
Odpoledne jsem se šel projít.

Andy
Zůstal jsem v práci i přes noc. Nechtělo se mi domů. Stejně tam na mě nikdo nečeká. Probudil jsem se a měl jsem rozlámaná celá záda, od spánku na to nepohodlné gauči co jsem měl v šatně. Zajímalo by mě, jestli se Ashley dneska ukáže...
Dal jsem se do kupy (v rámci možností) a vyrazil si někam na oběd. Skončil jsem v nedaleké restauraci. Objednal jsem si pivo a pořádný kus masa s americkými brambory. Před tím než mi donesli jídlo jsem se začetl do knihy, kterou jsem si po cestě koupil. Zaujal mě dizajn i název knihy. Jeho autora jse neznal. Byl jsem na 20. stránce když mi donesli jídlo. Proto jsem knihu zavřel, dal vedle sebe, usál se na servírku co mi jídlo donesla a pustil se do jídla.Musím jim přiznat, že to měli výborné. Taky bych chtěl umět tak dobře vařit. Kdybych se líp učil a nesral na školu, mohl jsem jít třeba na učňák na kuhcaře. Jenže ne. Já jsem byl vždycky ten špatnej a vždycky ten špatnej aji budu.
Nechápu, kde se ve mně vzala ta svině. Jak jsem tomu Ashleymu mohl ublížit? A tak nehorázně hnusným způsobem?! Achjo. Začínala mě opouštět chuť do jídla, ale taky i do života..

Tak co myslíte broučci? Jak se vám díl líbil? Já s ním moc spokojená nejsem ale nechci vás nechat dlouho čekat :( :/ Co myslíte že se stane? Nějaké očekávání? Piště do komentářů! I love u! :3

Striptér 6.kapitola

15. listopadu 2014 v 22:03 | Purdy Girl |  FF
Takže tady je další část! Let´s go!
PS: Aydee a Terr, doufám že tehle díl aspoň trochu ukojí vaše prasácký já :DDD

Andy
Buď se mi to zdá, anebo se to úžasný stvoření s božskou prdelkou zamilovalo. Hmmm, třeba přišel dneska za mnou. No, to má bohužel smůlu. Usmál jsem se pro sbee. Bohužel to enbyl šťastný úsměv nbrž ten smutný.
Přitančil ke mně Josh a za boky si mě přitáhl k sobě. Byli jsme v jedný kleci, která byla docela malinkatá a tak jsme se museli na sebe tisknout. S Joshem jsem už pracoval dřív a lhal bych kdybych řekl že to byla špatná práce.
Spojil naše rty dohromady a já se nějak nebránil. Periferním viděním jsem uviděl Ashův výraz. Bylo mi ho líto. Moment, co jsem si to právě teďka pomyslel? Nemusí mi ho být líto. Vždyť je to jen můj lient! Žádný city mě k němu nevážou. Nebo jo? Ale ne!
Ashley
Aha, tak takhle to je! Takže on má partera? To jako opravdu? Ale Purdy kušuj! Jak jsi mohl bejt tak naivní! Nasraně sám nad sebou jsem kopl do sebe zbytek whisky zaplatil a odešel z baru. Poslední pohled patřil jemu...komu jinmu, že?
Andy
Odcházel. Odcházel. Jak to?! To mu to tak vadí, že se tady cucám s Joshem? Asi jo. To nechápe že je to moje práce? Moje profese? Asi ne. Měl jsem sto chutí Joshe od sebe odstrčit a rozběhnout se za ním. Jenže to jsem nemohl, protože by mě nedali výplatu-při nejlepším. Při nejhorším by mě rovnou vyrazili. A to já si nemůžu dovolit. A tak jsem dodělal celé to vystoupení a pak odešel do svojí šatny. Rukama jsem se zapřel o stůl a sklonil jsem hlavu. po chvíli jsem se podíval před sebe do zrcadla, ze kterého se na mě díval zdrcený a vyděšený výraz. Seru na něj! Vždyť s ním nic nemám! Vyšel jsem ze šatny a o pár kroků přede mnou stál Josh a šel do svýho pokoje. Přiběhl jsem k němu, vzal ho za lem trička a přitáhl ho k sobě do svojí šatny. Zamkl jsem za námi a hodil ho na stůl. Nekompromisně jsem mu roztáhl nohy a rozkrokem se otřel o ten jeho. Usmál se na mě a já na něho. Začal jsem ho líbat. Rozpoutala se válka mezi anšimi jazyky. Rukou jsem zabloudil pod jeho kalhoty. Zavzdychal mi do úst a to mě vzrušilo na maximum.
Když vzal moje přirození do úst, myslel jsem si, že se zblázním. Cejtil jsem, ža za chvíli už budu. Ve vlně orgasmu jsem zavolal jméno, bohužel ale špatné. "Ashley!" Josh vyndal můj penis ze svých úst a zmateně moje semeno polkl. "Ashley? To je jako nějaká přezdívka nebo co?" "Ne..." "Takže ty sis představoval někoho jinýho, jo? To ti nejsem dost dobrej?!" Dal mi facku, oblíl se a odešel. Tak to jsem asi posral...

Striptér 5.kapitola

14. listopadu 2014 v 19:42 | Purdy Girl |  FF
Takže, opět věnované Terr a Aydee :D
No nic, další kapitola je tady. Omlouám se že je to tak po dlouhé době a tak krátké.Doufám že se bude líbit :) Prosím vás o komentáře...
Skoro cele je to psane na mobilu tak omluvte ze tady nejsou carky apod.

Ashley
Lezel jsem na gauci a spytoval svedomi. Jak je Andy dokonalej. Oh god. Potrebuju ho u sebe. Jenze co bylo nejhorsi byli to' ze ja se do nej asi zamiloval jenze nevim jestli on citi to same ke mne. Ahjo Purdy,tady ti tva bozska prdelka nepomuze. Vzdychl jsem si a na oblicej jsem si pritiskl polstar. Citil jsem jak se mi svaly na pazich napnuly. A svaly nebyly to jedine co se mi naplo. V kalhotech jsem mel nezvykle tesno. Ruku jsem presunul k rozkroku a sundal si rifle i s boxerkama. No nic budu se must spokojit s moji vernou kamaradku pravacku.

O 3 dni pozdeji
Zahraban v urednich listinach jsem nemel ani cas na pomysleni toho cukrouska Andyho. O bozinku, jak moc mi chybi! Chci se ho zase dotýkat, dělat mu dobře...awwwe, ty prase jedno úhcylný!, nadám si v duchu ale o pár chvil později už na to zase myslím. Že bych za ním zašel? No, nejdřív ale asi tak až po práci.
Rozhodl jsem se, že si večer zajdu na whisky do baru a třeba tam uvidím toho prince. Moment, opravdu jsem jej nazval princem? Fuhha, už mi fakt jebe...
Konečně přišla sedmá hodina večerní a já mohl jít domů. Tam jsem se převlékl. Vzal jsem si an sebe černé roztrhané rifle a černou košili, stím že rukávy jsem si vyhrnul po lokty a tři první knoflíčky na košili rozepl. Oči jsem si obtáhl tužkou a vlasy trošku rozcuchal. Jop, jsem fešák. Vzal jsem si na sebe koženou bundu a vyrazil jsem do baru. Když jsem tam dorazil byllo něco po deváté hodině.
Sedl jsem si k baru a objednal si whisky. Moji nejoblíbenější. A pak jsem uviděl jeho. O bože, asi se dneska neudržím...

Oh, proč brečím?O.o

11. listopadu 2014 v 20:47 | Purdy Girl |  Básničky
Tell me...

Chci už přestat trpět,
chci jen na dece s tebou snít.
Ne v koutě sama dřepět,
já chci s tebou být.

Nemůžu se přestat bát,
že tě prostě ztratím.
Nechci nějakou přetvařovačku hrát,
do stěny pěstí znovu mlátím.

Potřebuji to ze sebe dostat,
než šáhnu po žiletce.
Pokaždý já chci se tě zastat......

V noci je to nejhorší

6. listopadu 2014 v 21:26 | Purdy Girl |  Básničky
Cítím se na dně,
kdo pomocnou ruku podá?
Já vím, že je to jen ve mně,
jenže potom mi i cizí člověk nadá...


za to že jiná jsem,
za to že nejsem "slušná".
Za to, že živá ještě jsem,
co jsem komu sakra dlužná?

Nesnesu ten pocit,
kterej mě ze vnitř svírá.
Nikod nemá ten cit,
kterej mě pořád sžírá.

Nikod nevidí že se snažím,
nikdo to nevidí a nejeví zájem.

Omluva předem...

6. listopadu 2014 v 20:24 | Purdy Girl |  Informace
Tákže...mám tu omluvu předem..zítra mi přijede přítelkyně a bude u mě až do neděle tkže nebudu nic přidvat. Ale...ale!
Mám pro vás rozepsanou povídku, která se jmenuje Love on ice takže tak. No nic, já valím.
Přeji hezký víkend!:)

Empty...why?

4. listopadu 2014 v 18:52 | Purdy Girl |  Básničky
Omlouvám se za dočasnou aktivitu...tak tady aspoň básnička...


Snažím se,
ale pořád se před očima ztrácím.
Snažím se,
ale k bolesti se sále vracím.

Snažím se,
ale jakoby to nikdo neviděl.
Snažím se,
ale stejně za mnou nikdo nepříšel.

Je mi šíleně špatně,
ale pořád mě tu něco drží.
Vzpomínky na radost jsi uvědomuji jen matně,
z očích mí smutek blesky srší...