Září 2014

V koncích

29. září 2014 v 19:52 | Purdy Girl |  Básničky
Na pokraji svých sil,
kolena se mi třepou.
Já sice mám svůj cíl
...

Svírá mě to jako svěrací kazajka,
tak vypadá moje úzkost.
Ze skrvavených střepů mozajka,
chci cítit smrti blízkost.

Bolí mě to strašně moc,
já nevím jak to vyjádřit.
Tak mi prosím znovu pomoc,
kdy přestane se mi nedařit.......

Striptér 4.kapitola

28. září 2014 v 20:05 | Purdy Girl |  FF
Další díl Striptéra. Nějak nevím, jak se tahle povídka bude rozvíjet do budoucna takže vám nemůžu nějak přesně říct kolik dílů ještě bude...Anyway, tady máte 4.kapitolu tak si ji užijte!:)


Andy

Otřel jsem se o něj tam dole. Celý se napnul. "Ale notak, ty víc nevydržíš?"? poškádlil jsem ho. "Vydržím tisíckrát víc než ty.", odpověděl mi a v očích se mu zablýsklo. Převrátil mě po sebe.V tu ranu jsem měl kšandy i rifle dolě a měl jsem jen boxerky. Rukou si mě přitiskl k sobě. "Budeš ještě prosit." Neže jsem se stihl zeptat o co budu prosti, stáhl mi boxerky a vzal můj penis do pusy. Zavřel jsem oči a rukama nahmatal jeho hlavu. Určoval jsem tempo. Když už se blížilo moje vyvrcholení, Ashley mě přestal uspokojovat a rty se vrátil ke mně na horu. Párkrát mě políbil na rty a potom sjel trošku níž-na můj hrudník. Začal si hrát s mýma bradavkama. Měl jsem pocit že vyuchnu. Kdo by do něj řekl, že má tak nadanej jazyk. No, já rozhodně ne. Chtěl jsem to vydržet ale nešlo to. "Ashl-Ashley.", vypravil jsem ze sebe. "Ano kocourku?", provokoval mě. Moc dobře věděl co chci ale chtěl si užít té chvíle kdy ON je pánem situace. A já mu to nějak neodpíral. "Už to neprotahuj.Prosím." "Já ti říkal že budeš prosit.", zasmál se a dal se do práce. Po chvíli jsem se do něj udělal. Podíval jsem se na něj zrovna ve chvíli, kdy polykal moje semeno. Provokativně si jazykem přejel přes rty. Jemně jsem ho políbil.

Ashley
"A prej kdo nemá výdrž.", provokoval jsem ho. Odfrkl si ale nic neříkal. Přitulil jsem se k němu a on nás přikryl peřinou. "Víc už nechceš?", zeptal se mě překvapeně. "Jediný co chci je usnout v tvým obketí.", zašetpal jsem spíš pro sebe ale on to slyšel. "Co?" "Ale nic." Andy se k tomu dál už nijak nevyjadřoval a natiskl se svým tělem na má záda. Ruku měl přehozenou přes můj pas. Nebylo nic těžkého v danou chvíli usnout...
Probudil jsem se něco kolem šestý hodiny ráno. Opatrně jsem se vymanil z Andyho obejtí a potichu se oblékl. Na kus papírku jsem mu napsal vzkaz, a na něj jsem dal bankovky za "službu".Když jsem měl všechno oblečení na sobě a všechny věci u sebe, políbil jsem ho na čelo a zamířil domů...

Andy
Ráno jsem se probudil v obklopení JEHO vůně, která mě doháněla k šílenství. Líně jsem otevřel oči a hnedka jsem dostal ránu. Ashley tady nebyl. Musel asi odejít když jsem spal. Na stolku leželi bankovky. Rychle jsem si je uklidil do peněženky (nikdy nevíte) a pak na mě čekalo velmi milé a příjené překvapení. Vzkaz d Ashleyho. Ani jsem si ho nevšiml když byl zavalený penězmi. "Ahoj Andy. Promiň že jsem zmizel ale nemohl jsem jinak. Díky za nádhernou noc. Ještě se uvidíme."
Byl večer a já jsem ležel u sebe doma v posteli. Pořád jsem si ten vzkaz četl dokola a dokola. Kdy se uvidíme Ashley? Kdy? Byl jsem skoro zoufalý. Nějak jsem se na něm stal závislým a to pro mě určitě nebylo dobře. Jednak skrz moji práci a jednak kvůli mě. Nechci se nějak citově vázat. Už ne. Ne po tom fiasku s mojí matkou.
Zkusím Vám trochu objasnit proč za to všechno může moje matka. Bylo mi asi deset když jsem ji poprvé uviděl co provádí. Načapal jsem ji s milencem u nás doma. V postel kde kadý večer usínala s mým tátou. Klidně si to tam s tím chlápkem rozdávala. Byla ním tak zabraná že si ani nvšimla-ani to kurva nevycítila!-že ji sleduje pár modrých očí jejího malého syna. Když jsem ji takhle načapal za týden znova ranilo mě to ještě víc- a moc tou nepomohlo když v tý posteli byla zase z někým jiným.
Když se pak s otcem rozváděla, předvedla mi scénu jak moc mě miluje a nikdy by neudělala nic, co by mi ublížilo. A já jako deseti-letý chlapec ji uvěřil a šel bydlet k ní. Jakmile jsem ji ale jednou řekl, že není správný tahat se vždycky s někjakým jiným chlapem než minulý týden, zbila mě a vykopla mě k otci.
Ty vzpomínky mi nahrnuly slzy do očí. Nejsem takovej tvrďas jak se možná někomu může zdát...

Ta jiná 15.kapitola

28. září 2014 v 13:11 | Purdy Girl |  FF
Ahoj, takže po dlouhé-velmi dlouhé době vám přináším další díl této povídky. Jelikož mi nějak docházejí nápady, tak nečekejte moc dílů. Myslím si, že příští nebo přespříští kapitolkou to skončí. Takže uvidíme.
Víte co máte dělat-komentovat, komentovat a komentovat! :D


Andy
Že já kráva, že já kráva, že já krává nedržela hubu! Však já mu chtěla jenom pomoc, že? Domů jsem přišla zlitá. Jakmile jsem se svalila do postele usnula jsem.
Ráno jsem se probudila s třestící hlavou Vzala jsem si šumák a vrátila se zpátky do postele. Už jsem byla v polospánku když mi přišla smska od Ashe. Bylo tam napsaný něco ve smyslu že mu chybím. Já? Se asi splet, ne? Ale on trval na tom, že se nespletl. Že mu fakt chybím. Dokonce mě pozval na rande, ale já to musela odmítnout, protože jsem se včera společensky unavila. A to dost. Napsala jsem mu že se mi to dnes nehodí a ať mi dá vědět někdy jindy. Položila jsem mobil na noční stolek vedle postele, obrátila se čelem ke zdi a šla spát. To se mi ale nepovedlo protože ten pošahanec mi napasal další zprávu. Kurva co nerozumí na tom, že se mi to nehodí?! On se ale nehodlal vzdát-nebo to tak aspoň vypadalo. Po asi hodině bombarodvání mně smskama jsem na to kývla. Ashley si mě vyzvedne v sedm. No bezva. Tedka bylo něco kolem jedenácti. Takže cca v pět se musím začít chystat. Přestala jsem si hrát na Einsteina, nastavila sibudík na pátou a šla si hajnout.

V pět mi zazvonil budík a já chtě nechtě musela vstát. Zalezla jsem si do koupelny a začala sprchou. Potom jsem si na sebe natáhla župan a vyčistila si zuby. Na řadu přišla proměna mýho ksichtu ze zvířete na krásku. Po hodině-tedy v 6 hodin-už jsem byla namalovaná a učesaná. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné. Vrátila jsem se zpátky do pokoje a tam na sebe hodila černý šaty bez ramínek těsně pod zadek, pod ně jsem si dala legíny s kostrou a glády. Byla jsem připravená. Rty jsem si ještě přetáhla krvavě rudou rtěnkou. Přesně v sedm hodin někdo zazvonil. a já moc dobře věděla, že ten "někdo" je Ashley.....

V příštím díle se můžete těšit na rande a počítám že už to bude poslední díl no...:)

Say something.....

27. září 2014 v 21:21 | Purdy Girl |  Ostatní
Ahoj...takže tady je pár obrázků který mě velice zaujaly...většina je z googlu ale něco mám i z FB. Mylsím si že dost nebo až úplně vystihujou moji danou...ehm...situaci :)))))


Who am I?

27. září 2014 v 20:37 | Purdy Girl |  Básničky
Trochu jinej styl

Stojím...
před zrcadlem...

Ztrácím se v sobě,
nesnáším svoje bytí,
v tomhle tom světě.

Jak ním jen proplouvám,
už nestačím plavat když,
sama k sobě opět promlouvám

Že už nic nebude dobrý
já už nechci víc,
protože život ke mně není štědrý,

štědrý v ohledu psychiky,
že já už na to nemám,
protože život není plný lyriky...

Striptér 3.kapitola

26. září 2014 v 19:45 | Purdy Girl |  FF
Omlouvám se, že díl nepřibyl v sobotu jak bylo v plánu ale byla u mě přítelkyně tak jsem se chtěla věnovat jí :3 A taky se omlouvám za dlouhodobou neaktivitu ale není čas ani chuť.
Takže další díl kterej je věnovanej samozřejmě Terr ale tky Aydee666-ste moje dvě úchylačky :3 Anyway, přeji příjemné počtení a nějaký ten komentář by mě rozhodně neurazil! :3

Ashley
Ráno-no ráno, bylo kolem 10-když jsem se opět probudil, cítil jsem se výjimečně svěže. Oblíkl jsem si na sebe šedý tepláky, černý tričko s krátkým rukávem, v předsini jsem si obul tenisky a vyrazil jsem ne běh. Po hodině už jsem byl slušně zadejchanej a spocenej ale běžel jsem pořád dál. Zakopl jsem o šutr. "Prdele!" Očekával jsem tvrdý dopad na držu ale ono nic. Já nespadl na zem ale na někoho. Obrátil jsem svůj pohled vzhůru málem spadl zpátky na držku. Ten kdo mě podpíral byl Andy. Svýma silnýma rukama mě vytáhl nahoru. "Seš v pohodě?", zeptal se mě a přitom mu cukaly koutky. Jeho modré oči mě přikovali k zemi a já jsem nemohl nic. Nemohl jsem dejchat, nemohl jsem mluvit, nemohl jsem se hejbat. Prostě nic. Po nekonečně dlouhé době jsem mu odpověděl. "Jo, jsem v pohodě." Andy mě obdařil nádherným úsměvem ze kterého se mi podlamovali kolena. "No, tak já asi půjdu. Zatím.", řekl jsem a poklusem jsem si to namířil domů.Moje srdce bilo jako splašené a věřte mi-tím během to nebylo. Za to mohl on. Že bych se do něj zamiloval? Ale kuš! Doběhl jsem domů a hnedka jsem zamířil do sprchy. Jakmile jsem byl vysprchovaný, utřel jsem se a hodil na sobě tepláky a černý tričko. Lehl jsem si do postele a začal pracovat na noťasu. No, začínal jsem s úmyslem pracovat ale vydrželo mi to aso třicet minut. Pak jsem si začal psát nějakej text. Po hodině jsem k tomu vymyslel melodii na kytaru a po dvou hodinách už to nějak znělo. Usmál jsem se.

Andy
Stál jsem tam jak opařenej. To byl on? No jasně že byl! Musím ses ním sejít. Prostě musím! Šel jsem tou trasou kudy jsem ho viděl mizet. Chodil jsem v kruzích jako debil asi hodinu. A samozřejmě že nic. Podíval jsem se na mobil. No nic, už musím do fachy, jinak poletím. S povzdechnutím jsem vyrazil a doufal jsem, že by dneska mohl aspoň na chvilku přijít. Šel jsem do šatny a začal se chystat. Oblíkl jsem si na sebe dost protrhaný jeany s kšandy který byly černý. Toť bylo vše k oblečení. Pak jsem začal dělat něco se svým ksichtem.
Napadlal jsem si na něj kapku make-upu a potom pudr. Oči jsem obtáhl černýma linkama. Som kocour. Rawr. Tak, teďka do akce. "Prosím tě, ty tam nahoře ať si kdo si, prosím tě, prosím tě ať sem příjde. Jenom na chvilinku a já ti přísahám, že se toho chytnu, využiju příležitosti i kdyby mě to měla stát tohle místo který tak miluju.",pronesl jsem tuhle divnou motlitbu a odešel na stage. Moje tyč tam zatím nebyla, ta teprve vyjede. Já si musím vyšplhat tam do tý klece, ta je teďka moje místo. Vyšplhal jsem se do ní. Zavřel jsem za sebou "dvířka" a čekal až show začne. Nemusel jsem čekat dlouho. Viděl jsem, že vyhazovači pustili dovnitř poslední lidi a zavřeli dveře. Okej, doufám že tady ten můj kocourek bude. Jinak to se mnou jebne. Začala hrát hudba a já jsem čekal na svoji chvíli. Reflektory se zaměřili na mě a já začal dělat to, co se po mně chtělo. Po chvíli jsem z klece vystoupil, svůdným krokem jsem sešel schody a rychle jsem přelítl sál. Zatím jsem ho nikdy neviděl. Zamířil jsem k mojí tyči, která tam už byla. Začal jsem se kolem tyče kroutit a po chvíli jsem šel do davu. Vyhlídl jsem si tam jednoho kloučka a začal se mu vlnit na rozkroku. "Hej, ty seš můj!", zvolal kdosi a já se za tím hlasem otočil. Stál tam ON. Stál tam sám Ashley. V ruce držel bankovky a mával nimi na mě. Okamžitě jsem opustil klín toho kluka a přišel za mým princem. Přitáhl jsem si ho k sobě za lím ty kožený buničky, kterou měl na sobě. O bože, v tý kůži vypadá sexy! "Přišel si se pobavit krasavče?", zavrněl jsem mu do ucha. "Už to tak bude.", zavrněl i on. Ruku v ruce jsme došli do pokoje. Do pokoje., kterého jsem si předem rezervoval. Byl to ten nejhezčí pokoj a hlavně nejlépe vybavený pokoj-jestli víte, co tím myslím. A já se vsadím, že vy víte. Zavřel jsem za námi dveře. Svlékl jsem mu tu koženou bundu a strčil Ashleyho na postel. Ležel na zádech, pak se zvedl a opřel se na záda. Vyčkával. Přešel jsem ke skříni a otevřel ji. zal jsem si pár drobnůstek a přišel k tomu andílkovi-oprava, k tomu bohovi. Sedl jsem si na něj obkročmo apoložil ho zpátky na postel. Ruce jsem mu položil nad hlavu a pevně je tam držel aby se nemohl hýbat. Jazykem jsem mu přejel po jazyku. Ze semknutých rtů mu vyšel sten. Vzal jsem si ze stolku šátek a zavázal mu tím oči. "Hej?!", ozval se téměř okamžitě. Moc se mu to nelíbilo. "Neboj se broučku, za chvíli to z tebe sundám.". zašeptal jsem mu do ucha a mu naskočila husina. Komu by taky nenaskočila žejo? Palcema jsem mu zajel pod tričko a sundal ho z něj. Sobě jsem tričko taky sundal. Jazykem jsem mu přejel důkladně od krku až po okraj jeho kalhot, který mi tam v tuto chvíli neskutečně zavazeli. Rozepl jsem mu opasek a pak už to šlo hladce. Slíbal jsem mu nohy od kotníků a mučivě pomalu jsem pokračoval výš a výš..
Když jsem se dostal k okraji jeho boxerek, zatajil dech stejně tak jako já. Polibky jsem se přesunul až k jeho rtům které mě pohotově vyhledali. Rukou jsem mu zajel pod boxerky a cítil jsem, jak se pode mnou zachvěl.......


Omlouváms se, ale jsem momentálně jaksi...vyčerpaná takže an nemám nějak náladu na ty uchylarny O.o Ale nebojte se, tuto povídku určitě dopíšu a do příštího dílu tam uchylarna pokračovat bude! Love you my angels :3

Zkus...

26. září 2014 v 19:42 | Purdy Girl |  Básničky
Zkus mě udržet na živu,
zkus se přestat ptát.
Já už vlastně nežiju,
nemá cenu se se mnou prát.

Zkus na chvíli zadržet,
zkus do mě se vcítit.
Zkus byť jen malinkou chvíli mě podržet,
zkus tu bolest taky cítit.

Zkus se na mě podívat,
zkus popsat co vidíš.
Zkus do ohně olej přilívat,
a uvidíš, že to vznítíš.

Takhle je to se mnou,
a ty to dobře víš.
Ale i tak budeš stát vždy za mnou,
já trpím víc, než si ty myslíš....

Kdyby...

24. září 2014 v 21:02 | Purdy Girl |  Básničky
Takhle se teď cejtím...


Kdyby si mě jenom nechal,
teď nemusela bych tak trpět.
Jakoby to bylo naschvál,
v duši teď musím v koutku dřepět.

Nemáš ani ponětí,
jak moc mi je zle.
Jako svobody odnětí,
jsem na dně, hle..


Však ono se to změní,
ono se to spraví.
Jako každý dění,
musí bejt trochu hravý.

Déšť kape na stěny,
prší uvnitř mě.
Jakoby to byly ozvěny,
co vstoupili do mě.

Slzička spadla,
další ji následuje.
Květina co rychle vadla,
ta už se neraduje.

Je to vaše vina?
Nebo si můžu za to sama?
NAd rakví mou voňavá hlína,
tak co je to s váma?!

To nevidíte, že je něco špatně?
Že už to dýl nevydržím?!
Vnímáte mě velmi matě,
já sama sebe už nepodržím.

Bojuju proti sobě,
nemá to konec.
Vrátit se v době,
pohádky už asi bude konec...

Sometimes i just wanna disappear

18. září 2014 v 19:38 | Purdy Girl |  Básničky
Je mi smutno,
je mi k pláči.
prosím dost, to už stačí!

Je mi hrozně,
tak moc to bolí,
slzy mé rány zase solí.

Tepe to ve mně,
já nevím co dělat,
správnou cestu musím hledat.

Brečím dny,
brečím roky,
smutek řídí moje kroky.

Nevidím radost,
necítím nic,
snad bolesti přibyde ještě víc.

Jak dlouho ještě,
trpět musím,
novou bolest zase zkusím.

Slza spadla,
na tvrdou zem,
vlasy tvoří mého těla lem.

Je mi tak slabo,
nesnáším sebe,
kéž by bylo modré toto nebe.......

Let it go...

8. září 2014 v 20:01 | Purdy Girl |  Básničky
Ztrácím se v sobě,
ztrácím se tam.
V jinačí době,
zase mě zraň.

Stále čekám,
že to zas zmizí.
Bolestí hekám,
ta je ryzí.

Musím být silná,
a dál zas jít.
Možná i pilná,
mohla bych být.