Zombie or Angel? 5.kapitola

3. července 2014 v 14:53 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Ashley
Pěnil jsem. Pěnil jsem. Pěnil jsem. Pěnil jsem. Nic víc k tomu nebylo co dodat. Seděli jsme všichni kolem Jakea a zaměstnávali svoje mozkové buňky, které nám ovšem k ničemu nebyli. Jinxx za celou hodinu a půl dokázal vyřešit jeden řádek o pěti slovech. Bylo to strašně vyčerpávající.
Oči se mi zavírali když se místností rozlehla stará-velmi stará- písnička. "Andy you don´t know why…", zpívala žena a skoro jsem cítil tu opojnou vůni, vůni parfému mé mrtvé ženy. Bylo to divné. Po zádech mi přejel mráz.
Snažil jsem se odkopnout ten pocit ale nešlo to. Nic z tohoto nedávalo absolutně žádnej smysl. Kluci zpozorněli stejně tak, jako já. "Notak Jinxxi, dělej!", zavrřel na něj po další hodině Jake. Druhej den jsme měli všechno přeložený. Občas něco nedávalo smysl. Občas, vlastně pořád! I Einstein by byl na tohle krátkej!
A jako vánek svěžího léta
Co do kořenů si vtáhl.
Jako když vlaštovka poprvé vzlétla.
To byly úvodní verše. Ale co z toho si máme vybrat?! Vlaštovka v létě poprvé opustila svoje hnízdo. No super no. Pitomej pták! To nemohl vzlítnout třeba v zimě?! Moment. Moment! Vždyť tam je časovej údaj. Nějaké rozmezí kterého by jsme se měli chytit. Usmál jsem se a začal se prohrabávat dalšími slokami.
Jako tichý sten,
Co odporoučel se ven.
A růže krásná vzkvetla.
Co odporoučela se ven- to by mohlo znamenat, že se ten virus mohl dostat za brány tohoto světa, této dimenze.
A nemůžeš se divit,
Že musíš se živit,
Aby si viděl světlo světa.
Bez práce nejsou koláče. Aha, takže co máme? Takže někdy kolem jara se ten virus dostal ven nejspíš z této místnosti. A my tomu můžeme zabránit jedině tak, že se dáme do práce. No skvělí, to jsme věděli už před tím. Ale jak to máme zničit, když ani nevíme z čeho to je?!
Zatímco jsem se opravdu snažil najít v tom nějakou logiku, Jinxx s Gerardem nezklamali. Opět.
"Jinxxi, můžeš toho laskavě nechat?!", brblal Gerard zatímco mu Jinxx patlal na vlasy nějakou sraču. "Ne.", zasmál se. Když vzal pramínek jeho vlasů to ruky, byl růžový a ne červený, jako ostatní.
"Ty idiote! Ty si mi právě odbarvil vlasy!!" "Uděláme z tebe my little pony."


Omlouvám se za svoji neschopnost skončit s kapitolou číslem 5 -,- Takže na 6 kapitolu se určtě těště! :D Komentík by potěšil :3 :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | E-mail | Web | 3. července 2014 v 18:20 | Reagovat

to snad ne.... :DDDDDDD

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 3. července 2014 v 18:26 | Reagovat

:DDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama