Zombie or agel? 6.kapitola

21. července 2014 v 21:15 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Takže, je tu opravdu POSLEDNÍ kapitola jednodílovky! :D Vím, je to uspěchané a splácané, ale i přesto doufám, že se to bude aspoň trošičku, trošilinku líbit. Potěšila by mě i kritika, Váš názor a celkový dojem. So, už to enbudu protahovat. Užíjte si to! :)


Ashley
"Já nechci bejt my litlle pony!", ječel Gerard, ale Jinxxe to nějak neovlivnilo. Potřeboval jsem klid jenže ten se mi nedostal. Za hodinu jsme všichni seděli v nějaké chajdě. Já, Gee a Mikey jsme přemýšleli nad tím zasraným virem. Zbytek byl roztroušení po chajdě. "Hele, mě svítijou ruce!", křičel Mikey a já s Gerardem jsme se na něj podívali. A fakt. Jeho ruce zlatě zářily. Wow! Chvíli jsme ho zkoumali ale pak jsme se zase vrátili k naší práci. Po hodině jsme na něco konečně přišli-možná to bylo tím, že přišli i ostatní. "Takže ten vir se dostal ven a zítra pokud ho nedostanem, ten vir už nikdo nikdy nezničí.", shrnul to Jake. V tom se ozval hrozný křik-jeho zdrojem byl Mikey. V očích měl strašnou bolest- a taky strach. "Ježiši MIkey, co je?!"? začal panikařit Gerard. "Grhnmh.", vydal ze sebe Mikey jeho poslední zvuk. "Mikey! MIkey!", řval Gerard a třepal s ním. Mikeyho oči byly vytřeštěné a tělo bylo napjaté v křeči. Byl mrtvý.

O pár dní později
Za těch pár dní jsme přišli o Mikeyho, Gerarda, a Jakea. Zbyl jsem jen já a Jinxx. Před dvouma dnama jsme se pokusili ten vir zničit nebo ho aspoň zastavit. Těžko říct, jestli se to povedlo nebo ne. Pár zombí už se rozpadlo ale je jich tu ještě příliš mnoho, abychom utvořili závěr že je všechno okey a zombie apokalypsa pominula. "Chybí mi. Všichni.", zašeptal Jake. "Mě taky. Docela jsem si na vás zvykl." Všechny jsme pohřbili. Vedle té chajdy. Měli jednoduché náhrobky. Jinxx si klek a k Gerardovu hrobu přiložil malého plýšáčka z my little pony. Bože, ti si ani po smrti nedaj pokoj! Snažil jsem se rozdýchat další ztrátu osob, které jsem měl rád. Ale bylo to těžký. Ozval se výstřel. Otočili jsme se. Z lesa vyletělo pár ptáků. Někdo- nebo něco- se blíží. Jenže já ani Jinxx jsme u sebe neměli nic, čím by jsme se mohli bránit. Ale třeba to budou další lidé, kteří přežili tu pohromu. Z lesa se nadpřirozenou rychlostí vyřitilo cosi. Nemohl jsem to identifikovat. Z těla toho už moc nezbylo- většina byla polorozpadající se kostra s útržky svalů, masa a kůže. Jo, anatomové by z toho byli celý žhavý. To něco se na nás usmálo-teda pokud se to dalo nazvat úsměvem- a vrhlo se to na ná. "Game over.", zaskučelo to stvoření a pak už tu byla jenom věčná tma... Game over...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama