Ta jiná 13.kapitola

22. července 2014 v 20:13 | Purdy Girl |  FF
Takže, jak jsem slíbila, je tu další kapitola Ta jiná. Doufám, že se vám bude aspoň trošičku líbit :))
Prosím o komentáře- i za kritiku budu vděčná! :3 :)

V neděli jsme měli velkou módní přehlídku, ale už zítra jsem měla být na té Aronově svatbě. Bože já to podělám! V jehlách od Versaceho jsem si to rázovala Aronovým obývákem. I když jsem šla po chlupatém vínovém koberci, docela to šlo. Můžu doufat, že si nevymyslí něco bláznivého, třeba nějakou obrovskou růžovou vlnu- to by byl přesně jeho styl. Trénovala jsem asi 2 hodiny a světe div e- nohy jsem pořád cítila. Už jsem si na ty podpatky asi zvykla.
Druhý den
.Seděla jsem v kostymérně a nechala se líčit spolu s ostatními dívkami. Všechny jsme na sobě měli nádherné bílé šaty a zlaté jehly od Versaceho. Na hlavách nám skvěli pečlivě vyčesané drdoly a v nich byly zapíchané růžičky. Byly jsme nádherné. Dovnitř se vřítil Aron. Otočila jsem se na něj a usmála se. "Tak co ženichu, si nervózní?" Aron se ušklíbl. "Na tenhle okamžik jsem čekal tak dlouho. Holka, jasně že jsem nervózní!" "Si nádherný Arný." Aronovi oči zjihly. "O děkuji, si zlatíčko.", řekl a objal mě. Aron si stoupl doprostřed místnosti a dvakrát zatleskal. "Takže moji milý. Za chvíli to začne. Řeknu vám teďka co a jak. Takže, je vás tu šest. Utvoříte 3 dvojice. Na konci se seřadíte vedle sebe. Na levém kraji bude stát Anna, na pravém kraji Andy. Vy dvě se při začátku hudby odpojíte. Ty Anno povedeš mě a ty Andy Jamesona. A pak začne už obřad samotný." Objala jsem Arona a společně s ostatníma holkama odešla a začala dělat to, co se po mně chtělo…….
Celý obřad byl nádherný. Brečela jsem jako malá holka, když si Aron s Jamesonem dali svůj první polibek. Obřad přešel do oslavy. Krájel se dort, třískalo se nádobím- no, však to znáte. Cukaly mi koutky, když Aron sundával Jamesonovi podvazek.
Z oslavy jsem odcházela poměrně brzo- nikdo ještě nebyl opilý. Byla jsem unavená. Jakmile jsem přišla domů, převlékla jsem se a švihla sebou do postele. Zítra mě čeká přehlídka. Musíme být v hale už v pět hodin ráno. Budeme trénovat, potom pojedeme domů a ve dvanáct hodin musíme být už na místě přehlídky. Minimálně dvě hodiny bude trvat než nás nalíčí, oblečou a tak. Cítila jsem, jak se pod peřinou celá třesu. Nebylo to zimou. Bylo to něčím jiným. Ale já nevěděla čím. A to mě trochu děsilo. Ale možná to bylo jen únavou. Kdo ví. Byla jsem v polospánku když jsem uslyšela, jak se Aron s Jamesonem odebrali do ložnice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama