Ta jiná 12.kapitola

8. července 2014 v 14:43 | Purdy Girl |  FF
Po dlouhé, hodně dlouhé době přidávám další kapču Ta jiná. Užite si to! :)

Andy
Moc jsem nechápala, co jsem vlastně udělala. Ráno jsem se prostě probudila a když jsem se zličtila a oblíkla, vyrazila jsem do práce. Tak, jako každé ráno. Nečekala jsem ani jediný malinkatý náznak od Ashleyho, o tom co se mezi námi včera stalo. Jenže to mě teda překvapil.

Když mě uviděl, přišel ke mě, políbil mě na tvář a potom si šel zase po svých. Já stála na místě jako bych byla přimrazená k podlaze. Co to mělao být?

Na rameno m kdosi zaklepal. Otočila jsem se. Byla to Elizabeth. "Co tady tak stojíš?! Máme práci! Běž do kostimérny, za půl hodiny fotíš." Přinutila jsem svoje nohy k pohybu a odporoučela jsem se do kostimérny. Za půl hoďky už jsem čekala na řadu. Měla jsem na sobě šaty jako baletka, nohy jsem měla obvázané bílými stuhami s černými kamínky. Řasy jsem měla prodloužené a vypadali jako pírka. Měla jsem obě oči úplně černé. Čočky forever. Jak jsem pochopila, měla jsem fotit něco ve stylu "zlá labuť". Jsem zvědavá, jak to teda svedu. "Další je Andy!" Nadechla jsem se a vrazila za oponu. Tam na mě čekal Purdy a za ním nádherná zasněžená krajina. "Vyšplhášse tam na ten úlomek kamene.", poručil Ash. Přikývla jsem. Samozřejmě hnedka jak jsem byla pár centimetrů nad zemí, noha mi uklouzla a já málem spadla. Ash mi nabídl ruku. "Díky, ale já to zvládnu sama." "O tom dost pochybuji.", odfrkl si a tak jsem jeho ruku přijala a za jeho pomoci se vyšplhala na dané místo. Purdy mě chytil za bradu a mírně ji natočil do leva.Pak slezl dolů a stoupl si k fotografovi. Jednou rukou jsem si "hladila" tvář, druhou jsem nechala nataženou před sebe. Stoupla jsem si na špičky. Bolelo to jako prase. Ale co, když už mám být baletko-labuť, proč ne? Najednou se kolem mě vznášelo tisíce malinkatých vloček. Začalo se fotit. Asi po padesáti snímcích jsem slezla dolů. "Dobrá práce, foťák tě miluje. Ty budeš jednou moc slavná.", pochválil mě fotograf. Usmála jsem se na něj. "Děkuji. No, kéžby." "Dobrá ráce.", řekl mi Ash. Tyjo, to už je dneska po druhý co mi to někdo řekl a to teprve začínáme! Jupí!
Na druý kolo jsem vypadala příšerně. Aspoň teda podle mě. Na sobě jsem měla jakousi neforemnou zelenou hmotu a místo vlasů jsem měla trávu. WTF?! Ukázalo se, že jsem lesní víla. Bože, tohle fakt může vymyslet jenom magor. Nafotit nějaký přijatelný fotky v tomhle bylo pro mě opravdu těžké, protože jsem se v tom absolutně necítila.
Třetí- a poslední- kolo mě naprosto překvapilo. Měly jsme se všechny fotit nahé. Sice budeme pokreslené ale i tak. Nakonec jsem však byla nucena kývnout. Tuhle práci fakt potřebuju. Když bylo všechno hotové a nachystané, zavolali si nás na plac. Purdy nás poskládal k jedné dlouhé pomalované stěně, do které jsme barevně zapadali jako by to všechno byla jenom skládačka. Focení bylo velmi zajímavé, protože se to fotilo nejmíň dvě hodiny, protože vždycky někdo stál špatně, a tak to do sebe nezapadalo. Stačila malinkatá chybička a všechno se to rozpadlo. Všechno muselo být naprosto perfektní. Když jsem večr odcházela pryč, byla jsem strašně unavená-což jsem v poslední době pořád......
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 wretched-and-divine-bvb wretched-and-divine-bvb | Web | 8. července 2014 v 21:34 | Reagovat

nádherné a moc :3 prosím další díl

2 Aydee666 Aydee666 | E-mail | Web | 9. července 2014 v 18:17 | Reagovat

Supeeeer :D :D

3 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 21. července 2014 v 17:33 | Reagovat

[1]: Děkuji :3 Pokusím se :))

[2]: Děkujííííí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama