Zombie or Angel? 4.kapitola

28. června 2014 v 12:43 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Ellisha
Ten potetovanej magor s tou brokovnicí i spal! Bože, to tu zbran nemůže odložit aspoň když jde spát? Ta zbraň byla zkáza tohoto světa. To kvůli ní jsme spatřili světlo zkázy. Zaskřípala jsem zuby. Když všichni usnuli, vyhrabal jsem se ze slámy které půda byla plná. Potichu a elegantně jsem se opřela o sloup a sílou lesa vyvolala lesní královnu. Ta mě ovšem poslala do prdele. Měla jsem sto chutí to tady celé vypálit ale bohužel moje vznešená krev mi to ani v nejmenším nedovolovala….

Ashley

Po pár dnech sme dorazili do toho labyrintu chodeb. Anot, byli jsme tam kde všechno začalo. Ačkoliv to byla radostná událost, všichni jsme byli smutní a přejetí mrazem. Předešlí den jsme našli Ellishu, která měla krkem prohnaný šíp. Šíp, který bl její. Spáchala sebevraždu. Za ten týden jsme si ji všichni oblíbili, i když její jazyk často plival slova jako kyselinu. Rozrazil jsem dveře před sebou a s brokovnicí v ruce jsem rychle prohledal celou místnost. Nikde nic. Nikde nikdo. Já, Jake, CC, Jinxx, Andy, Mikey a Gee jsme se shromáždili uprostřed místnosti. Smrdělo to tu čpavkem a desinfekcí."A co teď pánové?" nenechal na sebe dlouho čekat Jinxx. "Prohledáme to tady. Obrátíme vzhůru nohama. Potřebujeme najít nějaký papíry s poznámkami o tom výzkumu. Cokoliv, co by se mohlo týkat Viru X", vysvětlil jsem. A tak jsme se všichni dali do práce. Asi po dvou hodinách místnost vypadala jako po silném zemětřesení ale papíry nikde. Bylo celkem možné, že žádné papíry ani neexistovaly. Třeba ten "Einstein" dělal všechno z hlavy, nebo náhodně. Kdo ví.

Začínal jsem pěnit.Nikdy jsem neměl trpělivost. A možná se mi to teďka stane osudným. "Hell yes! Mám je! Mám je!", radoval se Jinxx a lítal po celým pokoji jako pavián, kterej se mrdnul do hlavy. Ta podoba tam byla opravdu nepřehlédnutelná.
"Tak mi to dej!", řekl Gerard a už se mu pokoušel t papír vyrvat, jenže Jinxx se nedal. Byl strašně tvrdohlavej. "No tak to teda ne! Já jsem ty papír našel! Ne ty!" Bože, a je to tady zase!
Ty jejich večný hádky mi začínaly pěkně brnkat na nervy. "Ty malej skrčku jeden!", řval na něj Gerard a uštědřil Jinxxovi pěknou ránu do břicha. "Komu tady nadáváš?!", ubalil mu facku Jinxx. Protočil jsem oči. Ani teďka to prostě neskončí.
Za pomocí násilí jsem je od sebe odtrhnul a papírů se zmocnil. Spěšně jsem si je prohlédl. Na bocích byly vyryty nějaké symboly a vsadil bych se, že kdyby tu teď byla s námi Ellisha rozluštila by nám to. Jenže Ellisha už nebyla.
Ten týpek co to psal měl děsnej škrabopis. Měl jsem co dělat, abych to rozluštil. Do pátý stránky to bylo v pohodě, jenže pak to dotyčnej začal psát v rébusech a kódech. A to nebylo nic pro mě. "Prdele!", začal jsem se vztekat a papíry vyhodil do vzduchu.
Ano, a takhle se milé děti chová dospělí a vyrovnaný člověk. "Co je mariňáku?", zeptal se Jake a v obličeji byl bledší než všichni ostatní.
"Ten zbytek je kódovanej. Vím z toho akorát tak hovno." A než někdo stačil zareagovat, ozvala se rána.
Pan Jacob Pitts se skácel k zemi. Protočil jsem panenky. To někde uviděl krev bo co?! Tak či tak, vydal jsem se k němu a propleskl ho. Kdž se probral, pomohl jsem mu na nohy. Jake ukázal před sebe a on mi začal v rukou zase ochabovat. Podíval jsem se směrem kterým ukazoval a uviděl rozpáranou laboratorní myšku, na které nejspíš někdo prováděl nějaké pokusy. Silně jsem totiž pochyboval, že nějaká kočka by si otevřela klícku, drápky si pohrála na myším tělíčku a nechala svoji kořist jen tak a odešla. Otočil jsem Jakea opačným směrem a posadil ho na židli. "Seď a neobracej se.", řekl jsem mu a vrátil se zpátky na svoje místo. Teď byla potřeba to všechno rozkódovat a převést do naší řeči....

Příští kapitola(5) už by měla být poslední :)) Prosím o komentářě :))) Kritika mi rozhodně neuškodí! :D Tak zatím pá :3! ILY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 28. června 2014 v 19:24 | Reagovat

Vzala jsi to hopem :D Dobrý....a nezklam pls u posledního dílu :D :D

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 28. června 2014 v 19:58 | Reagovat

Baví mě to no :DDD
Budu se snažit :DDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama