Zombie or angel? 3.kapitola

27. června 2014 v 20:57 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Jop, je tu další a to už 3.kapitola což je docela dost na to, že to měla bejt jednodílovka :DDDDDDDDD :D XD :D
No nic, posuneme se dál. Enjoy it!

Ashley
Klucišli za mnou a já jsem šel dopředu. Musel jsem se potichu smát tomu, jak se Jakeovi klepali ruce když držel moji brokovnici. To roztrhané tričko se pomalu ale jistě nacucávalo její krví. Cítil jsem její tělo na své odhalené kůži.
Za neustálého handrkování Geeho a Jinxxe jsme se dostali někam na palouček, který byl obklopený lesem. Uviděli jsme nějakou chajdu a tak jsme do ní zamířili. Byla tam jedna rozkřípaná postel, stará kamna a něco k jídlu, ovšem nikdo nemohl určit, do kdy bylo datum spotřeby. V druhém patře bylo něco jako pokoje pro hosty- tam se uhnízdili všichni ostatní. Já s tou ženou zůstal dole. A nad tím vším byla půda. Stará a zaprášená. Položil jsem tu ženu na postel a chtěl jsem se podívat na ten bok, když se probudila. Otevřela oči a jedním pohybem mě poslala k zemi. Co to doprdele?! Než jsem se stačil andát, stála nade mnou a její dýka prozkoumávala moji kůži na krku. "Co chceš?", zasyčela na mě s elfským přízvukem. No doprdele. Jenom já si můžu něco začít s elfkou. Shodil jsem ji ze sebe a obkročmo is na ni sedl. Neměla šanci se ani pohnout. Mariiňák versus Elfa: 1:1. "Takže zlatíčko, abychom si rozuměli. Ještě jednou se mi pokusíš oddělit moji hlavu od těla, já se pokusím tě oběsit za ten tvůj dlouhej krk. Rozumíme si?" Elfka na mě zasyčela něco elfsky. A hádal jsem, že milá a vlídná slůvka to fakt nebudou. "Proč ze mě teče krev?ů, zeptala se mě, kdž se probrala z toho svýho nadávání. "Proč si se měnilana toho pitomího kance?" "To je moje osobní věc, kterou zrovna s tebou nechci a taky nebudu probírat."
Ellisha
O co tomu kryplovi de?! A ten červenovlasej kluk. Jak si představuje mě střílet? Jasně, nevěděl že jsem to byla já ale ochránci zvířat mu nic neříkají?! Nejspíš ne…
Ashley
Jakoby nám všem nestačili nekonečné hádky Jinxxe s Gerardem, připojila se k nám Ellisha. Byla tak arogantní a ironická! A taky trošičku namyšlená. Pořád se hádala s Gerardem o to, proč ji zastřelil. Ona prostě nemohla zapomenout. Ona to musela prostě řešit a rozmazávat.
Jake
Třeštila mi hlava. Všichni se hádali ze všema. Jedinej Ash byl relativně klidnej. Vedl naši početnou skupinu. Byl na samé špičce formace. Zjistili jsme, že se nám Ellisha možná bude hodit. Jakožto elfka měla velké cítění k přírodě. Takže nejenom že my jsme cítili přítomnost zombie, ale díky Ellishe jsme veděli, kde jsou nebo aspoň přibližnou lokaci. Lehce se mi zamotala hlava. "Co je Jakeu?", zeptal se mě Andy a CC se na mě podíval. "Jen se mi trošičku zamotala hlava."I po smrti budeš trpět těma svejma migrénami.", utahoval si ze mě Jinxx.
Ashley
Jako loutky co tě budou následovat. Kdykoliv a kamkoliv. Není před nimi útěku. Mrtvá lidská těla vypreparovaná, prošpikovaná na drátky které míří do dřívka, kterým se ovládá celá loutka. A ty oči. Bez života. Se smrtelným strachem. Se strachem, který ani nejde popsat nebo změřit. Se strachem, který tě ovládne. Navždy. Otevřel jsem oči. Pálily mě. Proč? Doprdele proč? Z vlasů mi trčela sláma. Byla tu tma jako v pytli. Všichni okolo mě spali a tiše odfrkovali. Teda až na JInxxe. Ten chrápal jako prase. Loutky. Lidský Loutky. Zavřel jsem oči a pokusil se znovu usnout, ale moc se mi to nedařilo. Vždycky jsem totiž před sebou spatřil svoji ženu…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 27. června 2014 v 21:03 | Reagovat

Prdele!! Co s nim udelala?? :D Nerada to rikam, ale kdy mam ocekavat skritky a trpasliky? :D :D Jinak podle me super...

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 27. června 2014 v 21:18 | Reagovat

Ti tam možná taky přijdou :D Já vím, je to přeplácaný :DDDDD Děkuji :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama