Zombie or angel? 2.kapitola

26. června 2014 v 13:40 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Takže, tohle budu doufám poslední díl ale uvidíme. Jednodílovka nejednodílovka, jdeme se posunout dál :))


CC
"Tak jo, tohle začíná bejt dost divný.", řekl ten potetovanej frajírek. "Hele, já jsem CC. Tohle je Jake, Andy. A my tři jsme měli bejt mrtví, měl nás zabít tdyhle Jinxx." "Já jsem Ashley a tohle je Gerard a Mikey. Já je měl zabít ale oni nějak nechtějí pryč z tohohle světa." "Navrhuji spojenectví.", řekl jsem. "To si můžeš strčit do prdele.", odfrkl si Ashley. "Mu jebe?", nechápal jsem. "No trošku. Ale hlavně je to chlap co je totálně dementní.", prozradil mi Gerrard. "Sklapni." "Hele, za chvíli tu budou další.", řekl jen tak mimochodem Mikey. "Co?", otočil se na něj nechápavě Gerard. "No zombie.", řekl jen tak a dál zaujatě sledoval veverku která mu lezla po botě. "Myslíš, že dostal nějaký schopnosti? Že vycítí ocstatní zombie?", zeptal jsem se Jakea. "Vím já?" Chlapi, vy něco cítíte?", zeptal jsem se. Já, Andy, Jake, Mikey a Gerard jsem se zasoustředili. A ono se fakt něco stalo. My jsme něco pocítili. Cosi malinkýho a nepopsatelnýho. Jakýi záchvěv čehosi. Lidi, tak tohle je doopravd divný.

Jake
Celou dobu jsem jen tiše stál a skedoval ten chaos okolo sebe. Všichni se jen hádal ale na nic rozumnýho nepřišli. V tom Jinxxe někdo shodil na zem. Zombie. Než jsme stihli zareagovat, Ash zamířil a jedním výstřelem prostřelil zombíkovi lebku, který vydal přidušení zvuk a svalil se do země. Ashley mu sťal hlavu a zapálil jeho ostatky. Zvonec konec. I když bych jako mrtvý neměl žaludek vůbec cítit, teďka se mi obrátil vzhůru nohama. Bylo to tak nechutný! "Děláš to, jako bys i jenom zabil otravnou mouchu!", řekl jsem Ashovi. "Bože Jakeu, je to mariňák. Tomu se nemůže dělat ze všeho špatně jako tobě!", řek CC a protočil oči. "No jo, to aby jsi si nerýpnul že." "Bože vy si nedáte pokoj ani po smrti!", rval nás od sebe Jinxx. "Tak já nevím jak vy pánové, ale já se dávám na sever." , řekl Gerard."Proč zrovna tam?", chtěl vědět Mikey. Gerard pokrčil rameny. "Nevím, prostě mě to tak napadlo." Mezitím co se Gerard s Mikeym dohadovali o světových stranách, Ashley naši početnou skupinu opustil. Ale díky nově nalezeným schopnostem nás mrtvých jsme jej během hodiny vypátrali. Kolem nás voněla smůlu ze dřeva, listy a čerstvě rozoraná hlína od kopyt prasat. Naproti naší početné skupině se objevil divočák. Purdy už si chystal brokovnici, že jej zastřelí ale já ho nenechal. "Počkej, nemůžeš ho zastřelit!",bránil jsem to nebohé stvoření, které se objevilo v nesprávný čas na nesprávném místě. "A to jako proč?" "Protože nám evidentně nechce ublížit!" Na to se divočák rozběhl a shodil Gerrarda na zem. Vzepjal se na zadní a chystal se rozdupat Geeho ale v tom se ozval výstřel a divočák spadl na zem. Podíval jsem se na Ashleyho. V jeho tváři nebyla ani známka po emocích nebo něčem, co se tomu aspoň vzdáleně podobalo. "Tak že nám nechtěl ublížt,jo?", rýpl si do mě. Zašklebil jsem se na něj. "Díky.", poděkoval mu Gee když ho Mikey postavil na nohy. V tom vedle Geeho ležea nejaká žena s prostřeleným břichem. Její zelené vlasy byly rozprostřené kolem jejího těla, modré skoro až bílé oči byly vytřeštěné a olemované zelenými řasami. Byla bledá, uši měla špičaté. Oblečená byla do bílých šatů, které byly křehké jako mraky. "Co se to zase stalo?!", chytil jsem už nerva. Purdy k ní šel. Byla k bezvědomí. Sundal si černé tričko a a roztrhl jej. Obmotal jím bok té ženy. Svoji brokovnici hodil po mně. "Doufám, že umíš střílet.", zašklebil se na mě. Já brokovnici vzal a snažil jsem se ovládnout svoje třasoucí se ruce. Ashley tu ženu vzal do náruče. Naše skupinka se dala opět do pohybu. "

Takže, jenom na dvě kapitolky to nebude :DDDDDD Já vím, jsem hrozná -,- :D Takže se těšte na další kapitolu Zombie or angel? Komentík by neurazil! :D :) ILY!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aydee666 Aydee666 | Web | 27. června 2014 v 10:00 | Reagovat

Já jsem kurva zmatená....XD nezjistím co a jak, když to další pokráčko vážně nepřidáš...

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 27. června 2014 v 13:05 | Reagovat

To byl účel XD :DDDDDDDD Přidám, neboj :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama