Ta jiná 6.kapitola

13. června 2014 v 20:48 | Purdy Girl |  FF
Takže, přicházím s novou kapitolkou! Doufám, že se bude líbit :))

Andy
Seděla jsem s ostatními dívkami na gauči, a sledovala Ashleyho, jak přechází po mole sem a tam. Jeho pohyby byly tak ladné a svůdn! Měl na sobě černou košili a černé kožené rifle. Pravačku měl zastrčenou za ostnatým páskem. Na nose mu seděli sluneční "letecké" brýle a neskutečně mu slušeli. Při každém kroku jeho vlasy odvlály a pak se vrátili zpátky na ramena. Byl to zážitek na celý život, sledovat mistra při práci. "Tak holky, rozumněli jste všemu?" Všechny jsme jako na povel přikývli. "OK. Takže se postavte do řady a každá z vás mi ukáže svoji osobní chůzi, svůj styl a svoji osobnost." Všechny jsme se začali zvedat a seřadili jsme se za sebe. První na molo vyšla Molly-byla to černošská dívka, neměla sce moc vyvinutý hrudník, ale zato měla dokonale štíhlé a dlouhé nohy. Její chúze byla tipická hodně zvednutými koleny. Jakou mám vlastně já osobní chůzi? Jaký je můj styl? Co jsem já za osobnost? Polila mě nervozita. Co když to enzvládnu a zase to zvorám? To už by mi Ash asi neodpustil a já bych skončila definitivně bez práce. Když jsem se probudila do reality, zjistila jsem, že je na mě řada. Na opačném konci mola stál Ashley, ruce měl zkřížené přes prsa, váhu svého těla dával převážně na levou nohu. Viděl na mě, jak váhám a tak se na mě usmál a hodil hlavou gestem "tak pojď". Vyrazila jsem. Pravou ruku jsem dala v bok, levou nechala podél těla. Nohy jsem dávala před sebe v bezchbném tempu. Boky jsem smyslně vlnila. Na konci mola jsem si rozpustila vlasy z drdolu jedním nacvičeným tahem a pohodila hlavou. Vlasy se mi rozprostřely kolem hlavy, a já zpod nich mrkla na Ashleyho. Potom jsem se otočila a stejnou chůzí šla zpátky. Potom jsme se všechny schromážděli kolem Ashleyho. "Bravo dámy. Nebylo to tak hrozné. Nejlíp si vedla Naomi. Potlesk prosím." Všichni jsme zatleskali. "Druhá nejlepší byla bezpochyby Ell a třetí nejlepší byla Cher. A nejhorší byla Andy.", řekl a upřel na mě tvrdý pohled. Jeho oči byli tvrdé ale rty se vlnili v náznaku úsměvu. Cože? Já jsem poslední? jAKTO?! Měla jsem pocit jak dobře mi to šlo! Svěsila jsem ramena. "Takže, to pro dnešek stačí holky. Můžete jít." Začala jsem si sbírat věci a šla s ostatními k východu. "Andy, ty ne. Budeš tu trénovat svoji chůz." Otočila jsem se. "Ale mně se zdála dobrá." Nehodlala jsem se od něj šikanovat. To, že mi zachránil zadek z něj nedělá mého pána. "Takže tu budeš tři hodiny. Chtěl jsem tě tu nechat jen hodinu ale tohle máš za trest. Zapamatuj si: Nikdy neodporuj svému nadřízenému a zkušenějšímu člověku než jsi ty." Propalovala jsem ho pohledem. Jak moc může být bezcitný? On ví o tom mém kotníku" Je to tyran! "Tak na co čekáš? Sundej si ze sebe tu tašku a šup na molo." Se značnou nasraností jsem tašku hodila na zem a zamířila si to k molu. ..

Vím, že je tu Ashových pohledů minimálně, takže od příště tam toho dám o hodně víc! :) Komentík by neurazil :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | 13. června 2014 v 22:30 | Reagovat

No to se nám začíná ubírat nějakým jiným směrem,ale je to napínavé.Doufám,že na ni nebude moc zlý.Jinak další prosím je to výborné.Už se moc těším jen tak dál.

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 13. června 2014 v 22:42 | Reagovat

No, mám to tak nějak naplánovaný ale jako pevný to rozhodně není. Jakým směrem se to bude ubírat bude záležet jen na náladě :)) Aspoň tak to teďka vidím :)

3 Katy Katy | 13. června 2014 v 22:56 | Reagovat

Uvdíme uvidíme.Jen mě prosím moc nenapínej,nebo se z toho složím. :DDDDDD.Nicméně se moc těším na pokračování.

4 wretched-and-divine-bvb wretched-and-divine-bvb | Web | 14. června 2014 v 10:02 | Reagovat

jéj už se těším na další díl :3 :D

5 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 14. června 2014 v 11:57 | Reagovat

Jééj bude ještě dneska :3  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama