Ta jiná 5.kapitola

13. června 2014 v 13:14 | Purdy Girl |  FF
Příjde mi, že se to opět stáčí směrem k typu- poznají se, zamilují se, vezmou se atd- a to já ani nechci...chci aby to bylo zajímavé a dobře se to četlo, jenže mě deprimuje, že se to podobá téhle rovnici. Takže udělám všechno, co bude v mých silách aby se to aspoň trošičku změnilo.... Příjemné čtení přeji a komentík by mě taky potěšil. Samozřejmě budu ráda i za jakoukoliv kritiku :)

Andy
Kotník pálil a bodal. Čelo jsem měla orosené kapkami potu. Ve svém malé bytečku jsem si připadala stísněná a osamocená najednou. Bylo to divné. Kapky deště vyrovnaně bušili do oken jakoby se mi vysmívali, že já jsem sama. Ony měli aspoń sebe. Ale já ne. Já jsem byla sama. Po nekonečně dlouhých chvílích se mi povedlo usnout.
Byly dvě hodiny odpoledne, když se mým bytem rozezněl protivný zvonek. Hlava mi třeštila. Kulhaým krokem jsem se dobelhala ke dveřím a otevřela je. "Ahoj zlatíčko.", vypískl Aron nadšeně a líbnul mě na obě tváře. "Ahoj Arný, pojď dál.", řekla jsem mu a pokusila se o něco, co mělo vypadat jako úsměv. Zavřela jsem za ním dvěře a společně jsme došli do mého obýváčku a sedli si na gaučík. "Tak jakpak se máš?", zeptal se mě Aron a srandovně u toho špulil rty. Tohle jsem na něm zbožňovala. Stačil mi jen jediný pohled na tohohle muřže, a celý den byl krásnější. "No. Popravdě dost mizerně. Ale to je jedno. A jakpak se máš ty? A co James?" Aron se usmál až se mu ve tvářích udělali dolíčky. "No, úžasný holka! A to je taky důvod, proč jsem za tebou přišel." Povytáhla jsem obočí. Nějak jsem to nepobrala. "Budeme se brát!", zapištěl a začal tleskat. Potom si stoupl a začal tancovat svůj taneček radosti. Brada mi spadla dolů-ne kvůli tomu tanečku, ale kvůli te informaci, že se Aron bude ženit. "Ale vždyť jste se viděli po prvé! Arone, seš nějaká poblázněná puberťačka?!" "Jo jsem.", řekl nadšeně a poslal mi vzdušný polibek. Zakroutila jsem nad tím hlavou. Aron si sedl vedle mě. "Já to nechápu." Aron pokrčil rameny. "Holka, chtěli bychom s Jamesem, aby si předvedla nějaké modely. Bude tam i pár holek z Dotmode." Vyvalila jsem na něj oči. "Z Dotmode? To ale znamená, že je velká pravděpodobnost narazit tam na Agnes, když Dotmode vlastní ona!" "To sice ano, ale zbývá tady to malé procento, že je to nepravděpodobné." "Tak jo. Ale pamatuj si Arný, že to dělám jenom kvůli tobě." Aron na mě mrkl a objal mě. "Zlato, ty se mi ale vůbec nelíbíš.", řekl po chvíli. "Se ani neivím, nejsem chlap." Aron se zasmál a plácl m přes rameno. "Takhle jsem to nemyslel. Si zelená a na čele máš kapky potu." Rychle jsem si rukávem otřela čelo, abych zlikvidovala důkazy. "Ale nemám. To se ti jenom muselo zdát." "Ne. To se mi opravdu nezdálo. Holka, ty seš chorá!" "Možná.", zamumlala jsem potichu. "No, tak se hoď do klidu a já ti zatím uvařím čajíček." "To je dobrý." "Mě se neodporuje zlato.", řekl mi, zatímco já jsem ležela na gaučíku zabalená do deky. Usmála jsem se na něj. "Děkuji." "Nemáš zač kotě.ů, řekl a odešel do mé kuchně, odkuď jsem slyšela varnou konvici. Když jsem se celá rozlámaná probudila, na stole stál už studený zelený čaj se sušenkami a lístečkem. "Usla si dřív, než jsem stačil najít sušenky. Vypij si ten čaj, jinak se budu zlobit! Měj se holka!" Na lístečku byly nakreslené krásné srdíčka. Bylo to strašně roztomilý. Jo, tady se pozná opravdový přítel. Ale měla jsem o něj strach. Vždyť ten James může být kdokoliv. Co když mu ublíží? Nebo hůř, co když mu zlomí srdce?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 katy katy | 13. června 2014 v 14:40 | Reagovat

Oh další jsem napnutá jak struna!Jiinak píšeš užasně!Miluju ty tvoje příběhy.Ale kdy se tam obbjevý Ash?Jinak brzy očekávám další pokročování.Pa.Katy

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 13. června 2014 v 18:34 | Reagovat

Jo? :D Bude ještě dneska :D! Ashley tam bude neboj se :DDDDD Jenom se snažím, aby to nebyl takovej ten stereotyp víš jak :D

3 katy katy | 13. června 2014 v 18:40 | Reagovat

Jo, ze se do sebe zamiluji hned v druhém dile.Jsem rada, ze to tak nechceš psat.Jinak dneska?Huh budu se těšit.

4 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 13. června 2014 v 18:45 | Reagovat

Když bude nálada, přídám dva díly :DDDDD Ale počítej s jedním :DDDD Tak cca za půl hodky? :)

5 Katy Katy | 13. června 2014 v 19:49 | Reagovat

Ok :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama