Ta jiná 11.kapitola

23. června 2014 v 20:46 | Purdy Girl |  FF
Tak jo, nebudu to obkecávat :D Tady je další kapitola. Ejoy it!

Aron
Andy se vrátila nad ránem. Slyšel jsem ji přicházet. James sé mi zavrtěl v náručí. Leželi jsme v objetí. Já ležel za ním. Políbil jsem ho na krk. Byl sladký když spal. Zajímalo by mě, kam Andy šla. Pokud vím, moc kamarádek nemá a rodina bydlí hodně daleko a na párty moc není. Že by měla přítele? Milence? Nebo přítelkyni? Milenku? No tak to by byl teda úlet. Byl jsem unavený. Musím přestat přemýšlet o problémech světa jinak neusnu! Jo, v tomhle jsem opravdu hrozný. Kdž nad tím tak přemýšlím- Dost! Nepřemýšlej a jdi kurva už spát!, okřikl jsem sám sebe v duchu a s ne zcela utišenou hlavou zavřel oči a pokusil se usnout.

Andy
Když jsem přišla "domů", vyzula jsem se a v pokoji se převlékla do pyžama. Jakmile jsem si lehla do postele, padla na mě únava a já se rychlostí zvuku propradla do říše snů.

Ashley
Tak to jsem si o ní nemyslel. Ale notak Purdy! Chtěl si to a ona chtěla práci! Byl to slušnej obchod. Nic víc, nic míň. Že by mě trápilo svědomé? Mě? Tak to je dost špatnej vtip. Přetočil jsem se na bok a zavřel oči. Z polštáře a peřin jsem cítil její krásnou vůni, které by se nevrovnal sebeluxusnější parfém. ´Myslel jsem si, že zešílím.

Andy
Vzbudil mě číci pohled na mé osobě. Otevřela jsem oči a spatřila značně nasranýho Arona. "Ty si s ním chrápala?" "Co prosím? S kým?" Byla jsem totálně vypatlaná. Hlavně po ránu. "S Purdym přeci!" Vyvalila jsem oči. "Co? No jo? Ale co ti je do toho Arone?! Je to můj život!" Hned jak jsem to vypustila z pusy, litovala jsem. "Arný promiň. Je ti do toho všechno, protože mi dáváš střechu nad hlavou a všechno. Aron mávl rukou. "To je maličkost. O to teď nejde." Svraštila jsem obočí. "Tak o co tedy de?" "Že si s ním chrápala." "No a co?" "No a co? Stala se z tebe lní šlapka!" Zalapala jsem po dechu. "No dovol! Já to udělala čistě jenom kvůli práci." "Jasně, a já jsem se dal čistě na metal jen kvůli mému snoubenci, který miluje Biebra.", zašklepbil se a založil si ruce v bok. Protočila jsem panenky. "No dobře. Uznávám, že v tom byla i špetka citu ale hlavně to bylo kvůli práci. Já ten flek strašně moc potřebuji." "Ale kotě, tohle není jediná možnost! Mohla si si najít jinačí firmu nebo tak. Holka, tobě prostě šibe.", konstatoval Aron a prohlížel si růžovo-fialové nehty. "Lidičky, co to tady tak po ránu nacvičujete?", přišel do místnosti rozespalý James. "O, zlatíčko my tě probudili? To je mi strašně líto!" "Klid zlatí, já už byl vzhůru. Jen jsem podřimoval." James se Aronovi přisál na rty. Tak tohle opravdu vidět nemusím. Ne že bych měla něco prot gayům, lesbičkám, bisexuálům nebo tak, ale dělalo se mi špatně z toho, že se mají rádi. Byl to prostě osten závisti. Závisti, že já ten pocit nikdy nepoznala...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 rose rose | 26. června 2014 v 12:17 | Reagovat

Kdy bude další díl? O,o

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 26. června 2014 v 13:17 | Reagovat

Měl by být ještě dnes :))

3 wretched-and-divine-bvb wretched-and-divine-bvb | Web | 1. července 2014 v 12:00 | Reagovat

kdy bude další díl?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama