Me + Meth 1.kapitola

16. června 2014 v 21:05 | Echelon |  FF
Čauky! Jsem nová adminka a dřív než začnu psát nějakou tu FF, chtěla bych vám napsat něco málo o sobě. Koho to nezajímá, přeskočte si... :D Budu se podepisovat jako Echelon...Proč Echelon? Protože moji nejoblíbenější kapelou je právě 30 Seconds To Mars. Potom taky Black Veil Brides, Heaven´s Basement a klasika jako třeba Green Day, Metallica, Iron Maiden a je toho strááášně moc a byly by jsme tu do zítra kdybych to měla vyjmenovávat... :D. To je ohledně hudby vše... Povahově jsem docela optimista, ale divím se, že mi ještě nikde nediagnostikovali mentální narušení, protože si občas připadám i víc než střelená :D. Ráda kecám s fajn lidma :) ... Nejsem moc dobrej češtin, takže se omlouvám za případné chyby. No to je asi vše a teď se vrhnem k té zábavnější části. Bohužel sklamu BVB Army, protože v mé FF není nikdo z BVB. Ale na druhou stranu potěším Echelon Army, protož tu bude Jared, Shannon i Tomo a některé třeba s touto skupinou i seznámím... Tak snad se vám to bude líbit :D. Přeju příjemné a nničím nerušené čtení, srdíčka! J
Vítr řinčel o plechovou střechu... a mě byla zima. Překulila jsem se na tvrdé podlaze na bok, ale nakonec jsem si s bolavými zády sedla. Jak dlouho ještě bude noc? Nebo je ráno? Neměla jsem tucha. Snažila jsem si vzpomenout co se stalo v předchozí dny. No jistě, Darris mi prodal dávku a když jsem si šlehla, tak jsem tady usnula. Určitě mám ještě zbytek v tašce. Podívala jsem se vedle sebe, kde spal Mike. Nejspíš byl sjetej, takže tvrdě spal, ale nechtělo se mi riskovat, že přídu o svoji dávku. Potichu jsem si vzala tašku a odešla jsem.
Přebývala jsem v této opuštěné budově už skoro měsíc s ještě dalšími závislými lidmi. Většinou se nám říká feťáci a ne závislý lidé...ale feťáci zní hnusně. Přemýšlela jsem, kde všude tady funguje světlo. V dolní místnosti na záchoděa ve 2.místnost nahoře. Ta spodní místnost byla blíž. Šla jsem rozpadlým komplexem a čas od času překročila spícího sjetého člověka. Normální lidé by tady z toho zešíleli, ale já jsem se o to nestarala. Zajímalo mě, jenom jedno: jestli budu mít dost drog na přežití zítřka. Nejvíc jsem kouřila trávu a byla jsem taky závislá na pervitinu.
Došla jsem na záchody a rožla slabé světlo. Kabelku jsem hodila na umyvadlo a zašmátrala v ní. Automaticky jsem se podívala do zrcadla. No teda.. Už dlouho jsem neviděla svůj obličej.
Byla jsem 4 dny pod vlivem pervitinu, takže jsem většinou někde omámeně seděla nebo ležela. O něco víc mi vylízaly lícní kosti a prohloubily se mi kruhy pod očima. Na nose a tvářích, tam kde mají zdraví lidé pihy, jsem já měla vyrážku. Červené flíčky a ťupky. Pod spodním rtem byla taky vyrážka, ale jiná. Vypadalo to jako bych byla poškrábaná do hloubky od kočky. Často mi z té rány tekla krev. Tuto vyrážku jsem měla i na hřbetech rukou i na kostnatých prstech. Moje kůže měla divnou barvu. Musela jsem to od nikoho chytit, protož hodně lidí mělo to samé co já. Hlavně aby to nebyla lepra.
Konečně jsem v tašce nahmatala malý sáček. Šla jsem do kabinky a zamknula se. Obsah sáčku jsem vysypala na malé sklíčko, které jsem měla pořád u sebe. Smotala jsem kousek papíru a začala šňupat. Úžasný pocit.... Když jsem byla hotová, olízla jsem sklíčko i papírek a šla zpátky na své místo. Svalila jsem se vedle Mikea a s omamným pocitem jsem usnula....
O 4 dny později
Vzbudilo mě něčí kašlání. Pootevřela jsem oči a sedla si. Byl to Josh. Moc dobře jsem věděla co to znamená. Příští týden začne vykašlávat krev a příští týden zemře...Josh měl 2 týdny života...14 dnů života...Kolik mám asi já? Je mi to fuk.
Nechtěla se mi to kašlání poslouchat a tak jsem se odebrala do jiné místnosti. U velkého polorozpadlého okna seděla Camille. Vyhublá černovláska s dredy tam hulila trávu. Vesele na mě zamávala.
"Čau kotě! Pojď, sedni si!"
"Čau Cam. Co tu děláš? Dlouho jsem tě neviděla," řekla jsem radostně a sedla si k ní.
"Zháněla jsem matroš v jiný části ulice. Ty kurvy odsud prodávaj jen za píchání," brblala Camille.
"Aha".
"Brouku, ty ale vypadáš. Měla bys aspoň přestat s tím pervitinem. Trávu klidně, ale nemůžeš to mixovat, srdíčko," řekla s úsměvem a umělým nehtem mě cvrnkla do nosu.
"Proč jsi vlastně tady? Rodiče máš docela v cajku, studovala jsi na dobrý škole...Proč ses rozhodla jít sem, zkurvit si život? " zeptala se a prohrábla mi rukou moje dlouhé světlé vlasy.
,,Nikdy jsem to nikomu neřekla a ty nejsi vyjímka Cam."
,,Zlato! Mám dneska dobrej den, mám plno trávy a ty mi ho nechceš zkazit, že ne?" řekla ostřeji. Chvíli jsem mlčela a pozorovala roztahovák v jejím uchu.
,,Ten roztahovák ti napovídat nebude," řekla a vyfoukla dým z pusy.
,,Špatný milostný vztah," utrousila jsem skrz zuby.
,,Jasně to znám… Ten tvůj tě hodil do šrotu a tys ho pak přistihla, jak píchá s jinou," řekla Cam a vtáhla dým z jointa.
,,Ne…..Umřel."
Camille vykulila oči. ,,Ou zlato, promiň. To je mi líto."
,,Ne to je v pohodě. Není to zase tak ojedinělý, že ti umře někdo, na kom ti záleží, koho miluješ. Stává se to pořád. Však víš i ve filmech. Jack a Rose, Romeo a Julie. To hlavní je jak se s tím vypořádáš a já neobstála…"
Cam se podívala z okna a rozhodla se změnit téma.
,,Včera tady byli hledači," řekla ustaraně.
Hledači jsou něco jako poldové. Prohledávají staré budovy kvůli feťákům a když nějakého najdou, odvezou ho pryč. Nevíme co s nalezenými feťáky dělá, možná že je hledači i mlátí.
,,Byla jsi bez sebe, takže jsme tě schovali."
,,Ahw, díky moc Camille."
,,Není zač, kotě, není zač," řekla a zase do sebe vdechla dým z jointa. Odhrnula jsem si vlasy z obličeje.
,,Zlato co to máš s rukama?" zeptala se Cam ustaraně.
,,Nic," odsekla jsem a schovala ruce do rukávů mikiny.
,,Cassie, já to myslím vážně. Ukaž mi ty ruce."
Poslechla jsem ji a podala jí levou ruku.
,,Máš vážnou infekční vyrážku. Brouku, jestli tohle nezačneš řešit, ta nemoc se ti prožere až do organismu a umřeš." Na to poslední slovo kladla důraz.
,,A to mám jít jako do nemocnice, říct jim že fetuju, rozpadá se mi imunita, chcípám a chcu pomoct?!" rozkřikla jsem se.
,,Cass, jsi moje nejlepší kamarádka a já ti chci pomoct. Tak aspoň přestaň s tím pervitinem, kurva." Nešťastně jsme se na sebe dívaly.
,,Vy slepice co tady děláte?! Camille, tobě jsem říkal ať hlídáš a ne ať se tady vykecáváš s někým jiným!" ječel Mike, který sem naštvaně vtrhnul.
,,Ježiš uklidni se.Chvíli jsme si s Cessidy povídaly, tak se hned neposer," řekla Cam a dala oči v sloup.
,,Chvíli sis povídala jo ?! Ty krávo blbá dole v přízemí jsou hledači!!" ječel.
,,Co?!!" vyjekly jsme s Camille zároveň. Tak tohle není dobrý…Srdce mi bušilo až v krku…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama