Červen 2014

Please kill me......

29. června 2014 v 20:42 | Purdy Girl |  Ostatní
Bolí to, tak moc to bolí...

Člověka, kterého jsem kdysi milovala a teď mu ublížila.
Cítím se za to hrozně, nemůůžu ze sebe vyhnat ten pocit opovržení sama k sobě. Že jsem mu ublížila. Nic už nebude takové jako dřív. Všechno je špatně.
Jenže ty city se změnili. Třeba to ani nebyla láska, vždyť jsme se nai neznali a ani jednou v životě se neviděli! Ale i tak to bolí......
Cítím se jako ta největší mrcha na světě...a možná taky že jsem ...
Al má ji. A ji miluji. To vím. Ale ten pocit vinny tady prostě je. A přetrvává... Bolí to...Tak moc to bolí...

Enything else?

28. června 2014 v 16:13 | Purdy Girl |  Básničky
Často to bolí,
a taky píchá.
Já nejsem ta, co si cestu volí,
jen ta, co kritiku slýchá.

O tom, jak jsem špatná,
a že neměla bych ani žít.
Jenže já nejsem láhev vratná,
takže mezi živými musím být.

Stalo se to znovu,
a já nevím kudy kam.
Měsíc byl zrovna v novu,
a posílala nenávistné myšlenky k vám.

K vám, co mě tak nenávidí,
a přejou mi to nejhorší.
Klidně, ať si závidí...

Kopejte mě do hlavy,
když jsem na dně.
Já nemůžu za svoje stavy,
je to prostě ve mně.

Mlaťte do mě jako do pytle,
však já si to zasloužím.
Do očí bolestí mi sviťte,
já vám k radosti posloužím.

Však co vlastně jsem?
Jen jedna bezzcená lidská bytost.
Možná chci jít z tohoto světa ven,
ale pořád ještě mám svoji hrdost.

Nečekám od vás pochopení,
a určitě ani lásku.
Ale taky ne potopení,
a na můj život sázku........

Zombie or Angel? 4.kapitola

28. června 2014 v 12:43 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Ellisha
Ten potetovanej magor s tou brokovnicí i spal! Bože, to tu zbran nemůže odložit aspoň když jde spát? Ta zbraň byla zkáza tohoto světa. To kvůli ní jsme spatřili světlo zkázy. Zaskřípala jsem zuby. Když všichni usnuli, vyhrabal jsem se ze slámy které půda byla plná. Potichu a elegantně jsem se opřela o sloup a sílou lesa vyvolala lesní královnu. Ta mě ovšem poslala do prdele. Měla jsem sto chutí to tady celé vypálit ale bohužel moje vznešená krev mi to ani v nejmenším nedovolovala….

Ashley

Po pár dnech sme dorazili do toho labyrintu chodeb. Anot, byli jsme tam kde všechno začalo. Ačkoliv to byla radostná událost, všichni jsme byli smutní a přejetí mrazem. Předešlí den jsme našli Ellishu, která měla krkem prohnaný šíp. Šíp, který bl její. Spáchala sebevraždu. Za ten týden jsme si ji všichni oblíbili, i když její jazyk často plival slova jako kyselinu. Rozrazil jsem dveře před sebou a s brokovnicí v ruce jsem rychle prohledal celou místnost. Nikde nic. Nikde nikdo. Já, Jake, CC, Jinxx, Andy, Mikey a Gee jsme se shromáždili uprostřed místnosti. Smrdělo to tu čpavkem a desinfekcí."A co teď pánové?" nenechal na sebe dlouho čekat Jinxx. "Prohledáme to tady. Obrátíme vzhůru nohama. Potřebujeme najít nějaký papíry s poznámkami o tom výzkumu. Cokoliv, co by se mohlo týkat Viru X", vysvětlil jsem. A tak jsme se všichni dali do práce. Asi po dvou hodinách místnost vypadala jako po silném zemětřesení ale papíry nikde. Bylo celkem možné, že žádné papíry ani neexistovaly. Třeba ten "Einstein" dělal všechno z hlavy, nebo náhodně. Kdo ví.

Začínal jsem pěnit.Nikdy jsem neměl trpělivost. A možná se mi to teďka stane osudným. "Hell yes! Mám je! Mám je!", radoval se Jinxx a lítal po celým pokoji jako pavián, kterej se mrdnul do hlavy. Ta podoba tam byla opravdu nepřehlédnutelná.
"Tak mi to dej!", řekl Gerard a už se mu pokoušel t papír vyrvat, jenže Jinxx se nedal. Byl strašně tvrdohlavej. "No tak to teda ne! Já jsem ty papír našel! Ne ty!" Bože, a je to tady zase!
Ty jejich večný hádky mi začínaly pěkně brnkat na nervy. "Ty malej skrčku jeden!", řval na něj Gerard a uštědřil Jinxxovi pěknou ránu do břicha. "Komu tady nadáváš?!", ubalil mu facku Jinxx. Protočil jsem oči. Ani teďka to prostě neskončí.
Za pomocí násilí jsem je od sebe odtrhnul a papírů se zmocnil. Spěšně jsem si je prohlédl. Na bocích byly vyryty nějaké symboly a vsadil bych se, že kdyby tu teď byla s námi Ellisha rozluštila by nám to. Jenže Ellisha už nebyla.
Ten týpek co to psal měl děsnej škrabopis. Měl jsem co dělat, abych to rozluštil. Do pátý stránky to bylo v pohodě, jenže pak to dotyčnej začal psát v rébusech a kódech. A to nebylo nic pro mě. "Prdele!", začal jsem se vztekat a papíry vyhodil do vzduchu.
Ano, a takhle se milé děti chová dospělí a vyrovnaný člověk. "Co je mariňáku?", zeptal se Jake a v obličeji byl bledší než všichni ostatní.
"Ten zbytek je kódovanej. Vím z toho akorát tak hovno." A než někdo stačil zareagovat, ozvala se rána.
Pan Jacob Pitts se skácel k zemi. Protočil jsem panenky. To někde uviděl krev bo co?! Tak či tak, vydal jsem se k němu a propleskl ho. Kdž se probral, pomohl jsem mu na nohy. Jake ukázal před sebe a on mi začal v rukou zase ochabovat. Podíval jsem se směrem kterým ukazoval a uviděl rozpáranou laboratorní myšku, na které nejspíš někdo prováděl nějaké pokusy. Silně jsem totiž pochyboval, že nějaká kočka by si otevřela klícku, drápky si pohrála na myším tělíčku a nechala svoji kořist jen tak a odešla. Otočil jsem Jakea opačným směrem a posadil ho na židli. "Seď a neobracej se.", řekl jsem mu a vrátil se zpátky na svoje místo. Teď byla potřeba to všechno rozkódovat a převést do naší řeči....

Příští kapitola(5) už by měla být poslední :)) Prosím o komentářě :))) Kritika mi rozhodně neuškodí! :D Tak zatím pá :3! ILY!

Zombie or angel? 3.kapitola

27. června 2014 v 20:57 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Jop, je tu další a to už 3.kapitola což je docela dost na to, že to měla bejt jednodílovka :DDDDDDDDD :D XD :D
No nic, posuneme se dál. Enjoy it!

Ashley
Klucišli za mnou a já jsem šel dopředu. Musel jsem se potichu smát tomu, jak se Jakeovi klepali ruce když držel moji brokovnici. To roztrhané tričko se pomalu ale jistě nacucávalo její krví. Cítil jsem její tělo na své odhalené kůži.
Za neustálého handrkování Geeho a Jinxxe jsme se dostali někam na palouček, který byl obklopený lesem. Uviděli jsme nějakou chajdu a tak jsme do ní zamířili. Byla tam jedna rozkřípaná postel, stará kamna a něco k jídlu, ovšem nikdo nemohl určit, do kdy bylo datum spotřeby. V druhém patře bylo něco jako pokoje pro hosty- tam se uhnízdili všichni ostatní. Já s tou ženou zůstal dole. A nad tím vším byla půda. Stará a zaprášená. Položil jsem tu ženu na postel a chtěl jsem se podívat na ten bok, když se probudila. Otevřela oči a jedním pohybem mě poslala k zemi. Co to doprdele?! Než jsem se stačil andát, stála nade mnou a její dýka prozkoumávala moji kůži na krku. "Co chceš?", zasyčela na mě s elfským přízvukem. No doprdele. Jenom já si můžu něco začít s elfkou. Shodil jsem ji ze sebe a obkročmo is na ni sedl. Neměla šanci se ani pohnout. Mariiňák versus Elfa: 1:1. "Takže zlatíčko, abychom si rozuměli. Ještě jednou se mi pokusíš oddělit moji hlavu od těla, já se pokusím tě oběsit za ten tvůj dlouhej krk. Rozumíme si?" Elfka na mě zasyčela něco elfsky. A hádal jsem, že milá a vlídná slůvka to fakt nebudou. "Proč ze mě teče krev?ů, zeptala se mě, kdž se probrala z toho svýho nadávání. "Proč si se měnilana toho pitomího kance?" "To je moje osobní věc, kterou zrovna s tebou nechci a taky nebudu probírat."
Ellisha
O co tomu kryplovi de?! A ten červenovlasej kluk. Jak si představuje mě střílet? Jasně, nevěděl že jsem to byla já ale ochránci zvířat mu nic neříkají?! Nejspíš ne…
Ashley
Jakoby nám všem nestačili nekonečné hádky Jinxxe s Gerardem, připojila se k nám Ellisha. Byla tak arogantní a ironická! A taky trošičku namyšlená. Pořád se hádala s Gerardem o to, proč ji zastřelil. Ona prostě nemohla zapomenout. Ona to musela prostě řešit a rozmazávat.
Jake
Třeštila mi hlava. Všichni se hádali ze všema. Jedinej Ash byl relativně klidnej. Vedl naši početnou skupinu. Byl na samé špičce formace. Zjistili jsme, že se nám Ellisha možná bude hodit. Jakožto elfka měla velké cítění k přírodě. Takže nejenom že my jsme cítili přítomnost zombie, ale díky Ellishe jsme veděli, kde jsou nebo aspoň přibližnou lokaci. Lehce se mi zamotala hlava. "Co je Jakeu?", zeptal se mě Andy a CC se na mě podíval. "Jen se mi trošičku zamotala hlava."I po smrti budeš trpět těma svejma migrénami.", utahoval si ze mě Jinxx.
Ashley
Jako loutky co tě budou následovat. Kdykoliv a kamkoliv. Není před nimi útěku. Mrtvá lidská těla vypreparovaná, prošpikovaná na drátky které míří do dřívka, kterým se ovládá celá loutka. A ty oči. Bez života. Se smrtelným strachem. Se strachem, který ani nejde popsat nebo změřit. Se strachem, který tě ovládne. Navždy. Otevřel jsem oči. Pálily mě. Proč? Doprdele proč? Z vlasů mi trčela sláma. Byla tu tma jako v pytli. Všichni okolo mě spali a tiše odfrkovali. Teda až na JInxxe. Ten chrápal jako prase. Loutky. Lidský Loutky. Zavřel jsem oči a pokusil se znovu usnout, ale moc se mi to nedařilo. Vždycky jsem totiž před sebou spatřil svoji ženu…

Miss Nobody

27. června 2014 v 16:38 | Purdy Girl |  Básničky
Neznám svoje jméno,
kdo vlastně jsem?
Neřeš, co už bylo dáno,
proč život stal hnusným snem?

Nikdo mě nevidí,
že v sobě se ztráčím.
Proč mi jenom závidí?
Když z cesty špatné se vracím?

Copak nechápou, že se to nestalo jen tak?
Nevidí prostě ten důvod.
A až když skočím pod vlak rozjetej,
zjistí že moje radost byl chabý podvod.

Nic nedává smysl,
všichni všechno nepodstatné řeší.
I kdyby si se byť jen na chvíli vznesl.
pořád to budeš ty, kvůli komu se věším...

Taky vám příjde tak roztomilej? :3

26. června 2014 v 13:56 | Purd Girl |  Ashley
Já z něho nemůžu :3(tak, jako vždycky XD), ale tady je strašně roztomilej, že? :3


Zombie or angel? 2.kapitola

26. června 2014 v 13:40 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Takže, tohle budu doufám poslední díl ale uvidíme. Jednodílovka nejednodílovka, jdeme se posunout dál :))


CC
"Tak jo, tohle začíná bejt dost divný.", řekl ten potetovanej frajírek. "Hele, já jsem CC. Tohle je Jake, Andy. A my tři jsme měli bejt mrtví, měl nás zabít tdyhle Jinxx." "Já jsem Ashley a tohle je Gerard a Mikey. Já je měl zabít ale oni nějak nechtějí pryč z tohohle světa." "Navrhuji spojenectví.", řekl jsem. "To si můžeš strčit do prdele.", odfrkl si Ashley. "Mu jebe?", nechápal jsem. "No trošku. Ale hlavně je to chlap co je totálně dementní.", prozradil mi Gerrard. "Sklapni." "Hele, za chvíli tu budou další.", řekl jen tak mimochodem Mikey. "Co?", otočil se na něj nechápavě Gerard. "No zombie.", řekl jen tak a dál zaujatě sledoval veverku která mu lezla po botě. "Myslíš, že dostal nějaký schopnosti? Že vycítí ocstatní zombie?", zeptal jsem se Jakea. "Vím já?" Chlapi, vy něco cítíte?", zeptal jsem se. Já, Andy, Jake, Mikey a Gerard jsem se zasoustředili. A ono se fakt něco stalo. My jsme něco pocítili. Cosi malinkýho a nepopsatelnýho. Jakýi záchvěv čehosi. Lidi, tak tohle je doopravd divný.

Jake
Celou dobu jsem jen tiše stál a skedoval ten chaos okolo sebe. Všichni se jen hádal ale na nic rozumnýho nepřišli. V tom Jinxxe někdo shodil na zem. Zombie. Než jsme stihli zareagovat, Ash zamířil a jedním výstřelem prostřelil zombíkovi lebku, který vydal přidušení zvuk a svalil se do země. Ashley mu sťal hlavu a zapálil jeho ostatky. Zvonec konec. I když bych jako mrtvý neměl žaludek vůbec cítit, teďka se mi obrátil vzhůru nohama. Bylo to tak nechutný! "Děláš to, jako bys i jenom zabil otravnou mouchu!", řekl jsem Ashovi. "Bože Jakeu, je to mariňák. Tomu se nemůže dělat ze všeho špatně jako tobě!", řek CC a protočil oči. "No jo, to aby jsi si nerýpnul že." "Bože vy si nedáte pokoj ani po smrti!", rval nás od sebe Jinxx. "Tak já nevím jak vy pánové, ale já se dávám na sever." , řekl Gerard."Proč zrovna tam?", chtěl vědět Mikey. Gerard pokrčil rameny. "Nevím, prostě mě to tak napadlo." Mezitím co se Gerard s Mikeym dohadovali o světových stranách, Ashley naši početnou skupinu opustil. Ale díky nově nalezeným schopnostem nás mrtvých jsme jej během hodiny vypátrali. Kolem nás voněla smůlu ze dřeva, listy a čerstvě rozoraná hlína od kopyt prasat. Naproti naší početné skupině se objevil divočák. Purdy už si chystal brokovnici, že jej zastřelí ale já ho nenechal. "Počkej, nemůžeš ho zastřelit!",bránil jsem to nebohé stvoření, které se objevilo v nesprávný čas na nesprávném místě. "A to jako proč?" "Protože nám evidentně nechce ublížit!" Na to se divočák rozběhl a shodil Gerrarda na zem. Vzepjal se na zadní a chystal se rozdupat Geeho ale v tom se ozval výstřel a divočák spadl na zem. Podíval jsem se na Ashleyho. V jeho tváři nebyla ani známka po emocích nebo něčem, co se tomu aspoň vzdáleně podobalo. "Tak že nám nechtěl ublížt,jo?", rýpl si do mě. Zašklebil jsem se na něj. "Díky.", poděkoval mu Gee když ho Mikey postavil na nohy. V tom vedle Geeho ležea nejaká žena s prostřeleným břichem. Její zelené vlasy byly rozprostřené kolem jejího těla, modré skoro až bílé oči byly vytřeštěné a olemované zelenými řasami. Byla bledá, uši měla špičaté. Oblečená byla do bílých šatů, které byly křehké jako mraky. "Co se to zase stalo?!", chytil jsem už nerva. Purdy k ní šel. Byla k bezvědomí. Sundal si černé tričko a a roztrhl jej. Obmotal jím bok té ženy. Svoji brokovnici hodil po mně. "Doufám, že umíš střílet.", zašklebil se na mě. Já brokovnici vzal a snažil jsem se ovládnout svoje třasoucí se ruce. Ashley tu ženu vzal do náruče. Naše skupinka se dala opět do pohybu. "

Takže, jenom na dvě kapitolky to nebude :DDDDDD Já vím, jsem hrozná -,- :D Takže se těšte na další kapitolu Zombie or angel? Komentík by neurazil! :D :) ILY!

I´m horrible

26. června 2014 v 13:20 | Purdy Girl |  Ostatní
Dětičky, (těch pár co sem chodí), strašně se omlouvám za moji dočasnou neaktivitu. Ale poslední dny jsem nějak neměla chuť přispívat, takže jsem se na to vykašlala páč by to bylo hrozně odfláknutý. Takže, se ještě jednou omlouvám. Jelikož jsme už utery končili školu a máme prázdniny, budu se snažit přidávat minimálně jednu kapitolu-nebo povídku-denně. Takže to je pro tuto chvíli asi vše :)) Tak zatím.

Ta jiná 11.kapitola

23. června 2014 v 20:46 | Purdy Girl |  FF
Tak jo, nebudu to obkecávat :D Tady je další kapitola. Ejoy it!

Aron
Andy se vrátila nad ránem. Slyšel jsem ji přicházet. James sé mi zavrtěl v náručí. Leželi jsme v objetí. Já ležel za ním. Políbil jsem ho na krk. Byl sladký když spal. Zajímalo by mě, kam Andy šla. Pokud vím, moc kamarádek nemá a rodina bydlí hodně daleko a na párty moc není. Že by měla přítele? Milence? Nebo přítelkyni? Milenku? No tak to by byl teda úlet. Byl jsem unavený. Musím přestat přemýšlet o problémech světa jinak neusnu! Jo, v tomhle jsem opravdu hrozný. Kdž nad tím tak přemýšlím- Dost! Nepřemýšlej a jdi kurva už spát!, okřikl jsem sám sebe v duchu a s ne zcela utišenou hlavou zavřel oči a pokusil se usnout.

Andy
Když jsem přišla "domů", vyzula jsem se a v pokoji se převlékla do pyžama. Jakmile jsem si lehla do postele, padla na mě únava a já se rychlostí zvuku propradla do říše snů.

Ashley
Tak to jsem si o ní nemyslel. Ale notak Purdy! Chtěl si to a ona chtěla práci! Byl to slušnej obchod. Nic víc, nic míň. Že by mě trápilo svědomé? Mě? Tak to je dost špatnej vtip. Přetočil jsem se na bok a zavřel oči. Z polštáře a peřin jsem cítil její krásnou vůni, které by se nevrovnal sebeluxusnější parfém. ´Myslel jsem si, že zešílím.

Andy
Vzbudil mě číci pohled na mé osobě. Otevřela jsem oči a spatřila značně nasranýho Arona. "Ty si s ním chrápala?" "Co prosím? S kým?" Byla jsem totálně vypatlaná. Hlavně po ránu. "S Purdym přeci!" Vyvalila jsem oči. "Co? No jo? Ale co ti je do toho Arone?! Je to můj život!" Hned jak jsem to vypustila z pusy, litovala jsem. "Arný promiň. Je ti do toho všechno, protože mi dáváš střechu nad hlavou a všechno. Aron mávl rukou. "To je maličkost. O to teď nejde." Svraštila jsem obočí. "Tak o co tedy de?" "Že si s ním chrápala." "No a co?" "No a co? Stala se z tebe lní šlapka!" Zalapala jsem po dechu. "No dovol! Já to udělala čistě jenom kvůli práci." "Jasně, a já jsem se dal čistě na metal jen kvůli mému snoubenci, který miluje Biebra.", zašklepbil se a založil si ruce v bok. Protočila jsem panenky. "No dobře. Uznávám, že v tom byla i špetka citu ale hlavně to bylo kvůli práci. Já ten flek strašně moc potřebuji." "Ale kotě, tohle není jediná možnost! Mohla si si najít jinačí firmu nebo tak. Holka, tobě prostě šibe.", konstatoval Aron a prohlížel si růžovo-fialové nehty. "Lidičky, co to tady tak po ránu nacvičujete?", přišel do místnosti rozespalý James. "O, zlatíčko my tě probudili? To je mi strašně líto!" "Klid zlatí, já už byl vzhůru. Jen jsem podřimoval." James se Aronovi přisál na rty. Tak tohle opravdu vidět nemusím. Ne že bych měla něco prot gayům, lesbičkám, bisexuálům nebo tak, ale dělalo se mi špatně z toho, že se mají rádi. Byl to prostě osten závisti. Závisti, že já ten pocit nikdy nepoznala...

Zombie or angel?

23. června 2014 v 20:27 | Purdy Girl |  Jednodílovky
Takže, zombie walk mě tak moc očaroval, že jsem se rozhodla napsat jednodílovku :DDDDDDD Ano, v této povídce budou členové MCR a samozřejmě BVB. (co bych pro vás neudělala :D)
Takže už to nebudu obkecávat a rovnou se vrhneme do příběhu samotného.

Gee
Cítil jsem tu pulzující bolest v noze. Tam, kam mě kousl ten hnusný polorozpadající se zombík. Byl jsem si jistý, že jed už se mi šíří do celého těla a za chvíli napadne ten nejdůležitější orgán:srdce. Byli jsme v lese. Neviděl jsem ani na pět kroků přede mě. "Gee.", zašeptal Mikey. "Ale no tak, tebe taky pokosali. Dokonce dvakrát." "Tak aspoň odejdeme spolu." Přikývl jsem. Nechtěl jsem aby se ze mě-nebo z mého mladšího brášky-stalo stvoření, co jen nakažuje ostatní a pomáhá tomuto světu zaniknout. "Hej Pury!", zařval jsem a Ash se s brokovnicí v ruce na mě otočil. "Hmm?" "Potřeboal bych tě o něco poprosit." "Ty? Mě? Děláš si prdel?" "Bude to moje poslední přání. Věř mi." "Nevím co po mě chceš Wayi a ani to nehodlám nějak zjišťovat." "Ježiši Ashley,zkus se jenom na chvíli stát někým jiným než protivným a mrzutým mariňákem co přišel o ženu.", zasyčel na něj Mikey. On vždycky uměl zasáhnout do toho nejcitlivějšího místa. Purdy po něm švihl pohledem. "No tak co chceš?", prskal Ashley a zamířil k nám, a ostražitě se díval kolem sebe. "Chci aby si mě zastřelil. A potom mi urval hlavu. Jakkoliv. Nechci aby se ze mě stalo monstrum teré ostatním ubližuje. "Gerarde." "Klid Mkey. Po tobě to nechci. Je to tvůj život.", ušklíbl jsem se. Mike zakroutil hlavou. "V žádným případě. Jdu do toho s tebou. Tak nechci aby se ze mě stalo něco takový." "A kdy to mám udělat pánové?" "Nejlíp teď hned." Podíval jsem se na svého mladšího bratra a ten jen přikývl. Objal jsem ho a políbil ho na čelo. "Mám tě rád Mkey. Navždy.", hlas se mi třásl. "Já tebe Gee.", zašeptal Mikey, objal mě a též mě políbil na čelo. Pevně jsem ho chytil za ruku a stiskl jsem ji. "Tak dělej Purdy. A ne že to odbdeš, jinak tě budu strašit a pokoušu tě na co nejvíce místech." "Bez obav. Mám mušku jako nikdo jinej.", ušlíbl se na mě. A to bylo to poslední, co jsem kdy viděl.

Ashley
Bez výrazu ve tváři jsem je obešel a oběma jsem uštědřil pořádnou perdu do hlavy. Nechtěl jsem, aby viděli jak tomu druhému prostřelím hlavu. Takhle to bylo lepší. Vrátil jsem se zpátky na svoje místo a oběma prostřelil hlavu. Pak, s až nelidskou přesností, jsem jim t hlavy odřezal pomocí nožíku který byl pekelně ostrý. Těla společně s hlavami jsem zapálil. Bylo až k pláči že jeden pitomí školní pokus předurčil tento svět ke zkáze. Nebýt toho pitomího "einsteina", nic z tohohle b se nestalo. A já měl pořád svoji Camil. Při vzpomínce na ni se mi stáhlo srdce bolestí a žalem.

Gee
Doprdele, tak ten imbecil nás neumí ani zabít?! Děláte si ze mě prdel lidi?! Nasraně jsem se zvedl a zašel za tím kokotem. Zaklepal jsem mu na rameno. "Ty idiote jeden, ty neumíš ani zabíjet lidi? Tak proč si říkáš mariňák?!", ječel jsem na něj a divil jsem se, že ještě neohluch. "No dovlo? Vždyt seš přeci mrtvej!", oplatil mi. "Hele Gee, proč nejsem mrtvej?", zeptal se mě Mikey a koumal svoji bledou pokožku. "To se zeptej tohohle imbecila." Ashley se zamračil. "Tak hele, já vás zastřelil, popravil a spálil. Tam ještě leží váš popel blbci!" S Mikeym jsme se podívali a tě bůh, on tam fakt nějakej popel byl! Nechápal jsem to. Aleto asi nikdo nás z tří...

CC
S Andym a Jakem jsme se na sebe nechápavě dívali. Proč žijem, když nás Jinxx před chvílí zastřelil? Je toto možný? Než jsem se stihl Jinxxe zeptat, ozval se výstřel. Vlastně dva. Všichni jsme sebou trhli a po pár minutách se vdali směrem, odkad k nám přišel výstřek. Bylo skoro komické, co jsme tam našli. Dva chlapi stáli vedle sebe. Jeden si prohlížel ruce, ten druhý řval na chlápka který v ruce držel brokovnici. "Co tady do ptle vyvádíte? A proč u toho kurva tak řvete?!, vykřikl jsem na ně. Ten chlápek bezmyšlenkovitěnamířil a vystřelil. Kulka mnou proletěla. WTF?! Sáhl jsem si na tělo ale bylo pevné jako skála Poklepal jsem Jinxxovi na rameno v očekávání, že mi ruka projede skrze jeho tělo ale ono nic. Prostě se nic nestaalo.Všechno bylo v normálu. "Co se to tady kurva děje?", vyřkl nahlas otázku Jake, která nám všem běhala hlavou. Co se to tady děje?...

No, měla z toho bejt jednodílovka ale asi to bude ještě na jeden díll :DDDDD Komentík by potěšil :3 :D