You are my life song 11.kapitola

30. května 2014 v 20:29 | Purdy Girl |  FF

Takže, tady je další kapitola. Doufám, že se bude líbit. Mno, komentík by neurazil :3 :) :P příjemný čtení peju :3 :P :)

Ashley
Nechápal jsem, že takovej hajzl existuje. Políbil jsem ji do vlasů. "Ashley, kolik ti vlastně je?" Usmál jsem se. "Třicet. Tobě?" "Je mi 17. Tobě nevadí ten věkovej rozdíl?" "Ne. Nejde o věk nebo o vzhled, de o to, jestli se lidi mají rádi."..
Když jsem večer ležel v posteli, uvědomil jsem si, že je vlastně ještě dítě. Z toho by mohli být problémy. A to odst velký. Mohli by mě dokonce podezřívat za pedofila! Potom jsem si vzpomněl na toho Martina. Nevím to jistě, ale myslím si, že ona sama od sebe ještě sex neměla. Vždyť on ji vlastně znásilňoval. Hajzl. Nevím jak, ale na mysl mi přišla Sandra. Cítil jsem vinu za to, že mám přítelkyni. Že ji podvádím. Ale kušuj Purdy! To ona tě podváděla!! Ty neděláš nic špatnýho! Vždyť mezi náma je konec! Tak to kurva pochop! Promnul jsem si oči. Potřeboval jsem ji mít u sebe. Cítit její tělo... Doprdele Ashi. Jsi nadržený prase.

Dennisa
Myslela jsem na Ashleyho. Nevím proč, nebo jak, ale začalo se mi po něm nehorázně stýskat. Chtěla jsem se k němu přitulit. Hladit ho ve vlasech, dýchat vůni jeho kůže. Cítit ho u sebe. Je to zvláštní. Zavřela jsem oči a usnula. Když jsem se probudila, seděl vedle mě na posteli, a díval se na mě. Usmála jsem sea pohladila ho po tváři. On se na mě vrhl a začal mě divoce líbat. Kupodivu mi to nevadilo. Prohla jsem se v zádech, a tím se tak otřela o něj. Ashley mi vzdychl do úst. Po chvíli mi začal líbat ušní lalůček. Bože, jak já tohle milovala! A on to moc dobře věděl. Rukou mi zajel mezi nohdy. Jo, on prostě ví, co funguje. Usmála jsem se. A v tom zazvonil budík....rychle jsem se posadila. Doprdele! Budík jem vpla a šla e zličtit. Asi po hodině jsem už seděla na chirurgii. Měli mi sundat tu sádru. A tak se taky stalo. Z chirurgie jsem zamířila přímo do školy. Tam byl blázinec jako vždycky. Přišla mi smska. Byla od Ashe. Po tváři se mi rozlil úsměv. Otevřela jsem zprávu. "Ahoj, lásko. Přijdeš dneska za mnou?" Hnedka jsem mu odepsala. "Ahoj miláčku. To víš, že přijdu. Strašně se n tebe těším. V břiše mi poletovali potýlci. V mžiku mi přišla odpověď. "Já na tebe." Usmívala jsem se jako pako. Jo, tak otmuhle se říká zamilovanst. Celej zbytek dne se nehorázně táhnul. Myšlenakam jsem byla u Ashe. Strašně mi chyběl. Smutně jsem si vzdychla. Jestli do pěti minut nebudu u Ashleyho, tak se zblázním! Zavrněl mi mobil. Přišla mi fotka. Otevřela jsem ji. Na ní byl Ashley. Vypadal božsky. A pod tím bylo napsaný: "Stýská se mi andílku." To je tak sladký! Když skončila poslední hodina, vrhla jsem se do šaren. Oběd jsem vyenchala, byla by to ztráta času. Rychle jsem se nasoukala do bot a vyrazilaza Ashem. Asi za patnáct minut už jsem otvírala dveře do učebny. Podívala jsem se na to černý piáni. Bylo nádherný. Automatick jsem k němu zamířila. V cestě mi ale zabránili čísi ruce obmotaný kolemmýho paasu. Rychle jem se otočila a zatajila dech nad tou jeho krásou. Byl dokonalý. A taky pekelně exy. O bože, moje myšlenky se táčí špatným směrem, pomyslela jsem si. "Konečně ji tu. Nemohl jsem se tě dočkat.", řekl a políbil mě na špičku nosu. Bylo to strašně rotzomilý. "A myslíš i, že mě se nestýkalo?", zeptala jsem se ho dotčeně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katy Katy | 3. června 2014 v 15:04 | Reagovat

10 chybí!Jinak další je to užasný

2 my-midnight-tears my-midnight-tears | E-mail | Web | 9. června 2014 v 21:28 | Reagovat

Máš to krásný drahá :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama