Květen 2014

I´m bleeding

31. května 2014 v 20:57 | Purdy Girl |  Básničky
Je to zatraceně těžký,
když bolest ve mně tepe....

Slzy po tváři tečou,
já celá se chvěji.
Ruce smutku mě svlečou,
co po mně ještě chtějí?!

Snažím se vzchopit,
ale ono to nejde.
Nemůžu to pochopit,
ale co na tom sejde.

Snažím se utéct,
znovu a znovu na zem padám.
Proč musí pokaždé má krev protéct?
Na své dno si opakovaně sahám.

Asi na to už nemám,
síla mě pomalu opouští.
Naposledy se ze země zvedám,
a oni mě konečně propouští.

Teďka už mám pokoj,
protože jsem mrtvá.
Proč zajít tak daleko to muselo?
každé moje slovo smrt hltá...

Love is Love 2.kapitola

31. května 2014 v 17:53 | Purdy Girl |  FF
Po dlouhé době přidávám další díl Love is Love. Doufám že se bude líbit, případným komentářem by ste mě potěšili :) Beru i kritiku, takže do toho! :)

Andy
Probudil jsem se. Bylo pozdní ráno. A vedle mě ležel ten nejlepší chlap na světě. Ash. Políbil jsem ho do vlasů Ashley zamručel. Uchechtl jsem se. Valsy měl pocuchané a od nahé kůže se mu odráželo slunce. Přes sebe jsme měli přehozenou peřinu. Ashley se najednou zvedl a lehl si na mě. "Dobré ráno.", řekl s úsměvem a políbil mě. "Dobré." Hladil jsem ho po zádech, zatímco se mi díval do očí. Ash si hlavu položil na moje prsa. "MMmm." Zasmál jsem se. "Copak?" "Nic. Jenom, že je to strašně pěkný. Víš, probudit se vedle tebe, být s tebou.", zasšeptal Ashley. "Máš pravdu. Je to pěkný." "Ashi, du se projít, jop?", zavolal jsem z předsině. Bylo odpoledne. "Jop, bež. Já zuůstanu tady. Pořtebuju pracovat. Mám namyšlenou novou kolekci." "Okey, tak pracuj. Já du. Pá." "Pá." Zavřel jsem za sebou dveře a rozešel se po ulici. Po procházce jsem si zašel do kavárny na kafe. Sedl jsem si ke stolku u okna, a napil se horké kávy. Cítil jsem, jak se mi teplo rozlévá po celém těle. O stůl dál seděl jeden kluk. Vypadal tak na 16. Měl černý vlasy se zelenou patkou. V puse měl dva sakebitesi, kolem krku obojek. Když ke mně zvedl pohled, uviděl jsem skoro bílé oči obtažené černou tužkou a olemovány hustými černými řasy. Dívali jsme se na sebe asi pět minut. Nedokázal jsem z něj spustit oči. Bylnádherný. Vstal jsem a přešel k jeho stolu. "Můžu?", zeptal jsem se ho a ukázal na prázdnou židli. "Jasně.", řekl melodickým hlasem a usmál se na mě nádherným úcměvem. Kam se na něj hrabal ten Ashův. Sedl jsem si a pohladil ho po tvári. On neucukl. Svou tvář vtiskl do mé dlaně. "Jsem Alex.", řekl mi tiše. "Andy.", řekl jsem mu své jméno a naklonil se přes stůl, abych ho políbil. On mi vyšel vstříc. Jeho rty byli sladké a krásně měkké. Po chvíli jsem připojil i jazyk. Alex nezůstal pozadu. Zaplatil jsem za sebe i za něj a společně zamířili k němu domů. Hned, jak se dveře od jeho bytu zabouchli, jsem se na něj vrhl. Sundal jsem si koženku, a jemu sundal mikinu. Když jsme došli do ložnice, Alex se na mě svůdně usmál a šťouchl do mě, a já spadl na postel. On se zasmál krásným smíchem a sedl si mi do klína. Rukama chytil ty moje a dal mi je za hlavu. Pořád mi držel ruce, když se ohl a políbil mě. Tentokrát náš polibek byl plný vášně a chtíče. Převalil jsem ho pod sebe. Usmál jsem se na něj a zase si přivlastnil jeho rty. Mezitím mi Alex sundal tričko, já jsem udělal to samí s tím jeho. Když se nae nahá kůže na sebe natiskla, myslel jsem, že exploduju. Naskočila mi husí kůže snad po ceém těle. Začal jsem Alexe líbat na krku a sunul se pořád níž. Rozepl jsem mu knoflík u riflí a rozepl zip. Pomalu jsem mu rifle sundal. Alex se usmál, a pomohl mi z těch mých. Než jsem stačil jakkoliv zareagovat, byl jsem zase pod ním. Šibalsky se usmál a začal mě jemně kousat na krku. Propletli jsme si prsty. Alex mi zrovna líbal břicho, a mě ze rtů vyšel sten. "Vážně to chceš?"? zašeptal mi do kůže. "Jo.", řekl jsem a ponořil se do té krásné chvíle.....

Hey lot!

31. května 2014 v 15:02 | Purdy Girl |  Informace
Takže dětičky, přibyde tu nový admin. Bude jím moje sestra-ano, je to ta, která kreslí všechny ty obrázky, co sem s jejím svolením přidávám-, která se tu bude podpisovat jako Echelon. Bude sem přidávat povídky, FF a tak. Tak doufám, že s ní budete spokojení. Zatím čau! :)

You are my life song 11.kapitola

30. května 2014 v 20:29 | Purdy Girl |  FF

Takže, tady je další kapitola. Doufám, že se bude líbit. Mno, komentík by neurazil :3 :) :P příjemný čtení peju :3 :P :)

Ashley
Nechápal jsem, že takovej hajzl existuje. Políbil jsem ji do vlasů. "Ashley, kolik ti vlastně je?" Usmál jsem se. "Třicet. Tobě?" "Je mi 17. Tobě nevadí ten věkovej rozdíl?" "Ne. Nejde o věk nebo o vzhled, de o to, jestli se lidi mají rádi."..
Když jsem večer ležel v posteli, uvědomil jsem si, že je vlastně ještě dítě. Z toho by mohli být problémy. A to odst velký. Mohli by mě dokonce podezřívat za pedofila! Potom jsem si vzpomněl na toho Martina. Nevím to jistě, ale myslím si, že ona sama od sebe ještě sex neměla. Vždyť on ji vlastně znásilňoval. Hajzl. Nevím jak, ale na mysl mi přišla Sandra. Cítil jsem vinu za to, že mám přítelkyni. Že ji podvádím. Ale kušuj Purdy! To ona tě podváděla!! Ty neděláš nic špatnýho! Vždyť mezi náma je konec! Tak to kurva pochop! Promnul jsem si oči. Potřeboval jsem ji mít u sebe. Cítit její tělo... Doprdele Ashi. Jsi nadržený prase.

Dennisa
Myslela jsem na Ashleyho. Nevím proč, nebo jak, ale začalo se mi po něm nehorázně stýskat. Chtěla jsem se k němu přitulit. Hladit ho ve vlasech, dýchat vůni jeho kůže. Cítit ho u sebe. Je to zvláštní. Zavřela jsem oči a usnula. Když jsem se probudila, seděl vedle mě na posteli, a díval se na mě. Usmála jsem sea pohladila ho po tváři. On se na mě vrhl a začal mě divoce líbat. Kupodivu mi to nevadilo. Prohla jsem se v zádech, a tím se tak otřela o něj. Ashley mi vzdychl do úst. Po chvíli mi začal líbat ušní lalůček. Bože, jak já tohle milovala! A on to moc dobře věděl. Rukou mi zajel mezi nohdy. Jo, on prostě ví, co funguje. Usmála jsem se. A v tom zazvonil budík....rychle jsem se posadila. Doprdele! Budík jem vpla a šla e zličtit. Asi po hodině jsem už seděla na chirurgii. Měli mi sundat tu sádru. A tak se taky stalo. Z chirurgie jsem zamířila přímo do školy. Tam byl blázinec jako vždycky. Přišla mi smska. Byla od Ashe. Po tváři se mi rozlil úsměv. Otevřela jsem zprávu. "Ahoj, lásko. Přijdeš dneska za mnou?" Hnedka jsem mu odepsala. "Ahoj miláčku. To víš, že přijdu. Strašně se n tebe těším. V břiše mi poletovali potýlci. V mžiku mi přišla odpověď. "Já na tebe." Usmívala jsem se jako pako. Jo, tak otmuhle se říká zamilovanst. Celej zbytek dne se nehorázně táhnul. Myšlenakam jsem byla u Ashe. Strašně mi chyběl. Smutně jsem si vzdychla. Jestli do pěti minut nebudu u Ashleyho, tak se zblázním! Zavrněl mi mobil. Přišla mi fotka. Otevřela jsem ji. Na ní byl Ashley. Vypadal božsky. A pod tím bylo napsaný: "Stýská se mi andílku." To je tak sladký! Když skončila poslední hodina, vrhla jsem se do šaren. Oběd jsem vyenchala, byla by to ztráta času. Rychle jsem se nasoukala do bot a vyrazilaza Ashem. Asi za patnáct minut už jsem otvírala dveře do učebny. Podívala jsem se na to černý piáni. Bylo nádherný. Automatick jsem k němu zamířila. V cestě mi ale zabránili čísi ruce obmotaný kolemmýho paasu. Rychle jem se otočila a zatajila dech nad tou jeho krásou. Byl dokonalý. A taky pekelně exy. O bože, moje myšlenky se táčí špatným směrem, pomyslela jsem si. "Konečně ji tu. Nemohl jsem se tě dočkat.", řekl a políbil mě na špičku nosu. Bylo to strašně rotzomilý. "A myslíš i, že mě se nestýkalo?", zeptala jsem se ho dotčeně.

Horse from LOTR

30. května 2014 v 19:28 | Purdy Girl
Myslím, že je to dost povedený. Ostatně tak, jako všechny :3

I´m back

28. května 2014 v 21:48 | Purdy Girl |  Informace
Dětičky moje (ten zbytek který tu možná zůstal), jsem zpátky! Strašně moc se Vám omlouvám za dlouhou neaktivitu, ale nešlo to protože..., no prostě to nešlo. Nicméně, teď jsem zase zpátky. Ne úplně ale víc, než nic no... Budu se snažit přidávat jak nejvíc to půjde. Prosím Vás však o jedno. Neopouštějte tent blog a neházejte ho do starého šrotu, mrzelo by mě to.
Strašně moc Vám děkuji, za Vaši trpělivost :3 :)
Díky :)

You are my life song 10.kapitola

28. května 2014 v 21:43 | Purdy Girl |  FF
Tak jo dětičky, máme tu první kulatiny! Strašně moc děkuji za komentáře, který mě vždycky nakopnou napsat další díl. Takže, tady je další pokračování YAMLS.
Ashley
Dennisa seděla na gauči a na sob měla moji starou mikinu. No co, hlavně že jí je teplo. Chtěl jsem se jí zeptat na milión otázek, ale nedolázal jsem vyslovit ani jednu. V tom do místnosti vlítl Jared. "Nechal jsem si tady-"., větu už nedokončil. Spatřil Dennisu jak sedí na gauči v mojí mikině a popíjí kávu. Střelil po mně poledem a rázoval si to ke mě. "Já jsem ti snad něco řekl ne?!", vrhl se ke mně a chytil mě pod krm. Moje instinkty zapracovaly a já ho ze sebe odstrčil jednou dobře mířenou ranou. Jared skončil na zemi. "T mi nemáš co říkat, je to můj živoat a nic nebo nikdo mi nezakazuje s kým se stýskat nebo co dělat. Je ti to jasný?", zavrčel jsem na něj. Jared se prudce zvedl a chystal se mě praštit, když se do toho zapojila Dennisa. "Prr pánové. O co tady de?" "Jared mi zakazuje s tebou se stýkat.", řekl jsem a zatl čelist. Byl jsem nasranej. A to dost. "Je to pravda Jarede?", zeptala se ho Dennsa. Ale on mlčel. "Takže je.", střella po něm nenávystným pohledem. "Vypadn Jarede.". Ale on nehnul ani brvou. "Vypadni!", zakřičela. Jared nás spražl pohledem a odešel....

Dennisa
Celá jsem se třásla. Jak mi to mohl udělat?! Byl to můj nejlepší kamarád! Ucítila jsem, jak se mi čísi ruce obmotaly kolem pasu. "Notak Denny, to bude dobrý. Asi žárlí." "Ale na co?", nechápala jsem. "Třeba se bojí, že spolu začneme chodit.", zkusil to Ash. Cítila jsem, jak čeká na moji reakci. Ale co mám asi tak dělat?! Už mi došlo, že jsem do něj zamilovaná, ale copak mu můžu jen tak říct :" Hele Ashi, zkusila bych to s tebou." Ne, to fakt neudělám. Polkla jsem. "A ty bys se mnou chodil?",zeptala jsem se. Položil si hlavu na moje rameno. "Já jo.". Přikývl jsem. Ashley si mě k sobě pomalu otočil a chytil mě za ruce. "Denny, chodila by si se mnou?", zeptal se mě se štěněčíma očima. "Jo." Ashley se ke mě sklonil a jemně mě políbil. Náš první polibek! Zazvonil mi mobil. Ač nerada, odtrhla jsem se od jeho rtů a vytáhla mobil ze zadní kapsy u riflí. Podívala jsem na displej, abych zjistla, kdo mi volá. A v tom jsem ztuhla. Martin. Najednou se mi to celé přehrálo před očima. Znovu. Zažívala jsem pocit totální bezmoci. Celá místnost včetně Ashe a piana se rozplynula. Zůstala jsem jen já a Martin. Neodvažovala jsem se ani nadechnout. Zvedla jsem hovor a přiložila si mobil k uchu. "Ahoj Denny, nechceš zajít ven?", ozval se posměšný hlas. Jak zjistil moje číslo? Vždyť jsem si ho změnila. Upustila jsem mobil na zem, a jen tak stála a čučela do blba. "Denny, děje se něco?", pronikal ke mně vzdáleně Ashův hlas. Do toho se přimíchal Martinův. "Si slabota! Nic nevydržíš! Nic nedokážeš! Si hnusná, tlustá!" Zacpala jsem si uši. "Nech mě bejt!!!!!!", zaječela jsem z plných plic. Pevně jsem stiskla víčka ale i přes to mi uniklo pár slz a bolestných stenů. "Denniso. Otevři oči.", přikázal mi jemně Ashley. Poslechla jsem ho. Stál naproti mně a v očích se mu zračil strach. "Ať de pryč. Já už nechci. Já už znovu nechci. Já nechci...", opakovala jsem stále dokola. Ashley mě dovedl na gauč. Já jsem se k němu přitulila a stále opakovala ty slova. "Co nechceš? Dennisko, začínám se o tebe bát.", vydechl starostlivě Ashley....


Ashley
Netušil jsem co se s ní děje. A tak ji jenom držel v objetí, utěšoval ji a hladil ji. Asi po hodině naříkání se z transu probrala. "Si zpátky.", vydechl jsem úlevou a políbil ji na čelo. "Jo, už to tak bude.", řekla smutně a protřela se čelo. Odkašlal jsem si. "Denny, zkusila by si mi vysvětlit, co se stalo?" Podívala se na mě a po chvíli přikývla. "Asi před měsícem jsem se rozešla s jedním klukem. Martinem. Byly jsme spolu přes půl roku. Já se s ním rozešla, protože asi po třech měsících mě začínal bít. Když jsem mu řekla, že už to takhle dál nejde, on mi odpověděl že jde a znásilnil mě. A potom to udělal znovu. A potom zase. Nakonec jsem se s ním rozešla a utekla jsem. Teďka zná moje číslo. Může mě snado vystopovat. V noci se budím z nočních mur, a jenom kvůli němu. Nesnáším ho. Strašně moc mi ublížil. Ale i přes to, ho pořád jakýmsi nevysvětlitelným způsobem miluju.", dokončila statečně svoje vyprávění. Přitáhl jsem si ji ještě blíž k sobě. "To mě mrzí zlatíčko. Neboj se, se mnou ti nic nehrozí." Dennisa se usmála. "Pamatuješ, jak si mi sáhl na stehno, a já ti dala facku?" Přikývl jsem. "Tak to bylo proto, že Martin měl takovej postup. Sáhl mi na stehno a tím mi tak dal najevo, ať jdu s ním, jinak bude pozdě.", vysvětlila jsem mu.

Legolas

28. května 2014 v 21:30 | Purdy Girl

Jared Leto

28. května 2014 v 21:29 | Purdy Girl