You are my life song 9.kapitola

2. února 2014 v 16:45 | Purdy Girl |  FF
Takže, je tu další kapča. Tentokrát jsem trochu nechala unéšt, takže tam bude hodně Ashových pohledů tak doufám, že to nebude vadit. Enjoy it.

Ashley
Bylo něco po půlnoci a já jsem pořád nemohl usnout. Stále jsem přemýšlel o tom, jak se na mě ten týpek utrhl. Byl to snas Dennisin přítel? I to bylo možný. A co myslel tím' žeSi kvůli mně zlomila uku? Vždyť ona padá v jednom kuse! A aby toho nebylo málo, vrtala mi hlavou ještě jedna věc. A to ta, že nemám ani tušení, čím si prošla. Co se ji stalo? Ublížil ji snad někdo? Jak to tak vypadá, dneska asi neusnu...

Dennisa
Nemůžu usnout. Skvělí. Hlavou se mi honila spousta myšlenek. Co si o mně Ash asi myslí? A v tom mě napadla nehorázná blbost. Ale já byla rozhodnutá ji uskutečnit. Zakručelo mi v břiše. Měla jsem neskutečnej hlad. Potichu jsem vylezla z postele a rohodla se, že si udělám menší výlet do kuchyně. Do pokoje jsem se vrátila se sušenkama a velkou oříškovou čokoládou. Zachumlala jsem se do peřin a začala jíst. Po chvíli nebyla ani čokoláda ani sušenky. Ale byla jsem spokojená. A co víc, konečně jsem nebyla hladová. Spokojeně jsem zavřela oči a usla.

Ashley

Vzbudil jsem se kolem desátý. První hodina mi začínala ve tři, takže jsem měl ještě dost času.Vylezl jsem z postele a namířil si to so kuchyně. Vyndal jsem pánev, nalil do ní trošku oleje a nechal ho ohřát. V misce jsem si rozmíchal dvē vajíčka se smetanou, solí A pepřem. Tuhle směs jsem hodil na pánvičku. Mezitím co se mi vajíčka smažily jsem si dal opíct toasty. Za chvilku už jsem seděl u stolu a jedl snídani. Po snídani jsem se šel osprchovat. Proudy vlažné vody mi stékaly po těle. Po chvíli jsem vylezl, ručník si omotal kolem pasu a vyčistil jsem si zuby. Zašel jsem se převlíct a potom jsem se vrátil zpátky so koupwlny, kde jsem si namaloval oči a učesal vlasy. Nabalil jsem si tašku a vyrazil jsem. A protože jsem měl dost času, stavil jsem se na oběd. Sedl jsem si k oknu. Vzal jsem si jídelní lístek a začal vybírat. "Dobrý den. Vybral ste si?", zeptala se mě servírka. "Ehm, ano. Dám si ten lososový salát." "A k pití?" "Neperlivou vodu." Servírka přikývla a odešla. Podíval jsem se z okna. Pršelo tam. Rozhlédl jsem se po místnosti aa uviděl jsem ji. Dennisa. Seděla o tři stoli dál, upíjela kafe a něcoa si čmárala do skicáku. Nemohl jsem odtrhnout oči. Měla soustředěný výraz. Jednu ruku , měla v sádře. Servírka mi přimesla mojí objednávku. Když jsem dojedl, zaplatil jsem. Dennisa mě uviděla, zaplatila a béhla vem do deště. Já vyběhl za ní. V tu chvíli jsem uviděl Dennisu, jak se válí v jedný kaluži. Přiběhl jsem k ní a pomohl ji na nahoy. "Seš celá?" "Jo, jenom jsem mokrá." "Jdu teďka do práce, nechceš jít se mnou? Trochu se osušíš, uvařím ti kafe." "Jo, to by bylo fajn.", řekla a usmála se. V hlavě se mi rozsvítilo červeným písmem Jared. Jo, to bude ještě zajímavý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ashley Ashley | E-mail | Web | 2. února 2014 v 20:05 | Reagovat

Skvělí... Já už nevím co mám, ani říkat snad jen další prosím:3! A, když bude víc Ashovích pohledů. Tak pro mě jen dobře. A jsem ráda, že je to už o něco delší, ale jinak super.

2 Purdy Girl Purdy Girl | Web | 2. února 2014 v 20:08 | Reagovat

Okey budu se snažit :) Děkuji, mocinky :)

3 Andy´s Seagul Andy´s Seagul | 7. února 2014 v 13:25 | Reagovat

Hafoo :3...Pěknej styl psaní :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama